Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

<_<  :angry2:  <_<  ti dam raje par spletnih naslovov ( bolj zanimivih ) za gledat?

moja malenkost  , ampak v soboto ne ampak v nedeljo.

Grem montirat laptimer  O:-)  O:-)  O:-)

A si že zlotal!? :worship: Si kaj sprobal 'range'?

(Danči, pridi mimo- če maš moped poflikan, boma sprobala )

El B.

Nimam še...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ste tam, ziher kaj poklepetate z lastnikom? Recimo - koliko ga je koštala izgradnja piste, kako ne/zajebano je bilo pridobiti papirje (ali je na črno?), ... itd?

Kaj maš za bregom ?:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj se spomnim lepotičke z LJ tablico.......Gregs nas ni mel časa predstavit, kaj?

:grim vsi smo bili, kot da smo zadnjič tam....precej nabito je bilo, na stezi in ob njej..... :)

red ni panike naslednjič se bova oba malo potrudila da se predstavila pa bo sigurno pa bo še veliko časa za te stvari :friend1: :friend1: :friend1: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mi štartamo iz lj tako da se načeloma lahko zmenimo

Kje in kdaj pa planirate štart? Se vam rad pridružim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda motoristična, to, da sem vam FEEEEJST fouš, že tako ali tako veste, ampak da vam želim obilico užitkov in veliko dobrih časov.... eeee... tega pa še ne veste... :D :D :D :OK:

Me pa najdete v Trebnjem na Maksi delavnici.... :whistle: ...če pride kdo tja motorirat... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo danes spet bilo super dol, tako kot vedno :yea2: .....cel kup motosvetovcev bil dol :)

....eni prvič in takoj 'krstili' pisto, na srečo samo lepotne praskice po plastihah :whistle:

....je pa en dečko iz HR malo huje padel, tako da je bil z reševalnim vozilom prepeljan v bolnišnico, upam da ni nič hujšega :(

...fotke sledijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jose tij tüj danes dirkal po pisti :?  :)

:nono: nope jaz sem za letos zaključil, razen če se bo zadnja guma menjala :whistle: ....danes sem bil v vlogi fotografa :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!