Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

A nesrečni motorist je s kom zadel ali je sam pado???

z enim sta se zadela, v glavnem eden izmed njiju je hotel zapeljat dol s steze tam, kjer ni gum na štartno cilni ravnini, drugi pa ga je v tem času je hotel prehitet po zunanji strani in zaradi tega je prišlo do dotika med motorji in padca

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z enim sta se zadela, v glavnem eden izmed njiju je hotel zapeljat dol s steze tam, kjer ni gum na štartno cilni ravnini, drugi pa ga je v tem času je hotel prehitet po zunanji strani in zaradi tega je prišlo do dotika med motorji in padca

Upam, da je frajer ok. Pa ni valjda krvavel? Tista brisača zgleda nekam rdeča na drugi fotki?

Asfalt pa tut že mal mrzu a?

Jose menim, da smo za letos končali a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni krvavel...........je pa cel čas fejst čudno vozil, jaz bi prejšnjo nedeljo skor trčil z njim, ko me je tudi prehiteval po zunanji strani na nemogočem mestu :doze:

.....par dni nazaj je mel nesrečo tudi oni varaždinec z rumeno r46, ko je po zadnjem kolesu prehiteval kolono vozil in se pol na koncu zaletel, vsaj tako je povedal oni ko tam travo kosi :unsure:

...jaz sem za letos končal, edino na čevape še pridem ali pa mal tko pogledat :)

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni krvavel...........je pa cel čas fejst čudno vozil, jaz bi prejšnjo nedeljo skor trčil z njim, ko me je tudi prehiteval po zunanji strani na nemogočem mestu  :doze:

.....par dni nazaj je mel nesrečo tudi oni varaždinec z rumeno r46, ko je po zadnjem kolesu prehiteval kolono vozil in se pol na koncu zaletel, vsaj tako je povedal oni ko tam travo kosi  :unsure:

...jaz sem za letos končal, edino na čevape še pridem ali pa mal tko pogledat  :)

Pametno. Se kmalu vidimo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo danes spet bilo super dol, tako kot vedno :yea2: .....cel kup motosvetovcev bil dol :)

....eni prvič in takoj 'krstili' pisto, na srečo samo lepotne praskice po plastihah :whistle:

....Alu in plastik krst piste je (žal) uspel; dobro je, da je to letos prvič po dvajset letih nemotocikliranja (da se ne pozabi...), izredno dobro pa je, da se ni zgodilo na cesti, ampak tu. Uradni razlog za zdrs prednjega kolesa je neenakomerno obrabljena guma :photo: , pravi pa pretiravanje ob pomanjkanju izkušenj :yes: . Kljub temu.....družba krasna, bilo je :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant ima zlomljeno ključnico...

D.

Kako pa se to potem tam reši - v avto/na motor pa v slovenijo k zdravniku, ali je tam blizu kaki zdravstveni dom?

Kaj pa v primeru česa hujšega?

A tam sploh velja kako zavarovanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa se to potem tam reši - v avto/na motor pa v slovenijo k zdravniku, ali je tam blizu kaki zdravstveni dom?

Kaj pa v primeru česa hujšega?

A tam sploh velja kako zavarovanje?

Reši se to tako, da skrbnik piste pokliče Hitnu pomoć, ki jo ima organizirano Dom zdravlja Novi Marof. Ta pride v cca 10 min.

Vsakdo na vstopu na pisto podpiše izjavo, da vozi na lastno odgovornost. To velja (verjetno?) tudi v primeru česa hujšega.

Zavarovanje? Vsako, ki ga ima kdo sklenjenega in zanj plačano premijo.

Torej: kot povsod, tudi tam vsakdo odgovarja zase in za svoje početje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro je imeti ono zdravstveno kartico, mislim da euro kartica ali nekaj podobnega, katera velja v vseh državah, ki so članice EU in pa za hrvaško. Sam sem jo imel v času dopustov, veljala pa je meni do konc septembra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa se to potem tam reši - v avto/na motor pa v slovenijo k zdravniku, ali je tam blizu kaki zdravstveni dom?

Kaj pa v primeru česa hujšega?

A tam sploh velja kako zavarovanje?

Zdi se mi, da je bil domorodec...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z enim sta se zadela, v glavnem eden izmed njiju je hotel zapeljat dol s steze tam, kjer ni gum na štartno cilni ravnini, drugi pa ga je v tem času je hotel prehitet po zunanji strani in zaradi tega je prišlo do dotika med motorji in padca

U ku**a, tole pa ni blo fajn... :wacko: :wacko: :wacko:

Bo potrebno se dogovoriti, da se hodi s piste samo za gumami takoj na začetku ravnine, ne vmes.... :grim

No ja.... tudi to se kdaj zgodi... :glare:

Drugače pa: vidim, da ste spet uživali... :yea2: :yea2: :yea2: Prav je tako... :OK: :OK: :OK: Pa da bo potrebno že po pameti... ne več tišat do konca... :grim

Se vidimo 22.10.!!! :OK: :OK: :OK:

(brezprasičkebopaZpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant ima zlomljeno ključnico...

D.

Vzrok..( bolj plastično opisano) :

pripilita na ciljno ravnino, spredni se zravna ( lepo vidno na sliki 3) in hoče zaviti desno proti publiki na polovici ciljne ravnine... :eek: :eek: :eek: :eek: zadnji se hoče izognit, bočno se dotakneta ( sete-rossi) desni, ( zadnji) zapelje v gume, salta, šrauf, medvedka in ostali elementi...

Škoda da nisem dalj časa držal sprožilca, bi videli yamaho v luftu...

LP, El Barto

post-127-1128924374_thumb.jpg

post-127-1128924391_thumb.jpg

post-127-1128924403_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. imeli smo tudi t.i. BulletCam oz. mikrokamero nameščeno na motorju, upajmo na kvaliteto posnetkov, ki jih pozmano iz GP dirk

LP, ElB.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. imeli smo tudi t.i. BulletCam oz. mikrokamero nameščeno na motorju, upajmo na kvaliteto posnetkov, ki jih pozmano iz GP dirk

LP, ElB.

Žal je kvaliteta bolj tako/tako - še posebej na mojem mopedu. Zgleda, da visoka napetost od svečk in temu ostrezno magnetno polje 'rahlo' vpliva na magnetni zapis kasete... :(

Na tvojem, ko je kamera bila malo bolj naprej in stran od motorja, je zadeva precej boljša. Upam, da pri pravem 'bulletcam'-u teh težav ne bo (to jest, da ni motnja slučajno v composite video signalu).

D.

PS: Prva kaseta je že v digitalni obliki, druga sledi popoldne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. imeli smo tudi t.i. BulletCam oz. mikrokamero nameščeno na motorju, upajmo na kvaliteto posnetkov, ki jih pozmano iz GP dirk

LP, ElB.

Kje ste dobil micro-kamero in kok ste dal? A ma ugrajen microfon? A lohk mal uploudate, da vidim kvaliteto? Pa na kaj ste snemal? Tanx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste dobil micro-kamero in kok ste dal? A ma ugrajen microfon? A lohk mal uploudate, da vidim kvaliteto? Pa na kaj ste snemal? Tanx.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

L-O-L

Nič osebnega, brez zamere, prisotni bodo vedeli...

El Barto

p.s. danči, maš email...

Popravljeno . Popravil elbarto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste dobil micro-kamero in kok ste dal? A ma ugrajen microfon? A lohk mal uploudate, da vidim kvaliteto? Pa na kaj ste snemal? Tanx.

Tole zaenkrat še bilo posneto z 'micro' kamero, ampak kar z navadno, staro VHS-C kamero, pritrjeno na moped z gurtno in duct tape-om (mislim, da obstaja tudi fotka). :naughty: Kvaliteta je 'užas', saj je magnetni zapis VHS kasete bil rahlo pod vtisom visokih napetosti vžigalnih tuljav. :) No, na Falcotu je bilo malo bolje, ker je kamera bila bolj odmaknjena od motorja...

Sem pa že kupil 'micro' kamero (Conrad, cca. 40-45€ - se ne spomnim več točno). Za snemanje si bom verjetno omislil ARCHOS PMA400 ali (cenejše) Mustek PVR-H140.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole zaenkrat še bilo posneto z 'micro' kamero, ampak kar z navadno, staro VHS-C kamero, pritrjeno na moped z gurtno in duct tape-om (mislim, da obstaja tudi fotka). :naughty:

Evo bullletcam:

post-2208-1128946939_thumb.jpg

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!