Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

:OK: :lol1: I get the joke.

Dobri ste profoti!

Ampak če ste že z navadno kamero snemal se namesto salotejpa dobi stojalce za na tank... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:  :lol1: I get the joke.

Dobri ste profoti!

Ampak če ste že z navadno kamero snemal se namesto salotejpa dobi stojalce za na tank... .)

V nedeljo ob 1300 v lepi njihovi :doze: :doze:

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dela.. 1.20.drobiž

:yea1: Bravo, dobro si to tišal... :grim

Mene pa zanima cena... kolk bi blo, da ti zrihtaš dva laptimerja + oddajnik... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Bravo, dobro si to tišal...  :grim

Mene pa zanima cena... kolk bi blo, da ti zrihtaš dva laptimerja + oddajnik...  :D

Rabiš Aprilio 1000 kubično, vseeno kako, + Conrad kit 191710 za cca 15 € in en stari akumulator...

lahko tudi kak drug motor ki ima serijsko laptimer gor, ki ga malo potweakaš da ne rabiš sam stiskat..

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabiš Aprilio 1000 kubično, vseeno kako, + Conrad kit 191710 za cca 15 € in en stari akumulator...

lahko tudi kak drug motor ki ima serijsko laptimer gor, ki ga malo potweakaš da ne rabiš sam stiskat..

Eh, spet ene učene besede za nas glupe ekonomiste... :D Kaj je to potweakaš? :hmm:

Oz. a bi se to dalo namontirati na CBR-o ali ne? Oz. kaj hudiča moram kupiti, da bo delalo?! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, spet ene učene besede za nas glupe ekonomiste... :D Kaj je to potweakaš?  :hmm:

Oz. a bi se to dalo namontirati na CBR-o ali ne? Oz. kaj hudiča moram kupiti, da bo delalo?! :D

Imaš serijsko gor štoparico ali ne ?

Ne? -> pozabi na to verzijo Da! -> kupiš pri conradu (www.corad.at) kit komplet z oznako 191710, sestaviš, in rele vežeš tako, da bo ob osvetlitvi sprejemnika dal signal na tvoj gumb štoparice namesto tebe...

Dovolje enostavno razloženo?

Še ena slikica.. :blush:

post-2202-1129008481_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

Oz. a bi se to dalo namontirati na CBR-o ali ne? Oz. kaj hudiča moram kupiti, da bo delalo?! :D

Kupiš narejen lap-timer in je ... Sej ga boš imel nekaj let ... Verjetno dlje, kot motor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:  :lol1: I get the joke.

Dobri ste profoti!

Ampak če ste že z navadno kamero snemal se namesto salotejpa dobi stojalce za na tank... .)

:topic: še več infotov na http://www.pashnit.com/more/cameramount.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupiš narejen lap-timer in je ... Sej ga boš imel nekaj let ... Verjetno dlje, kot motor

Dej nehi, Sym! A res???? :eek: Jaz sem pa mislil, da se to kupuje za enkratno uporabo... kot always ultra... always kaka... :glare: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš serijsko gor štoparico ali ne ?

Ne? -> pozabi na to verzijo Da! -> kupiš pri conradu (www.corad.at) kit komplet z oznako 191710, sestaviš, in rele vežeš tako, da bo ob osvetlitvi sprejemnika dal signal na tvoj gumb štoparice namesto tebe...

Dovolje enostavno razloženo?

:worship: Jasno razloženo.. tudi za nas glupe ekonomiste... :P :naughty: :whistle: O:-) Skratka: ne bo palilo, gremo iskat druge lapije... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danci super :OK:  :OK:  zanima me pa kje se bo dalo videti ostale posnetke saj si kar nekaj posnel

Cela zadeva je dolga 1 uro in 3 minute... Encodiranje pa traja in traja in ...

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni gor...

Je. :)

Zadeva se uploada v 'temp', potem pa se moram jaz zbudit in jo premaknit v galerijo. :grim

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!