Skoči na vsebino

kawasaki 1500 mean streak


klimbra

Priporočene objave

Sej veste kako gredo stveri....pivce na pivce.....pa debata o motorjih....pa ti prleti frend z idejo,kako bo on nabavil Mean Streaka.Vse lepo in prav....samo problem nastane takrat,ko ugotoviš,da razen suhoparnih podatkov , ki si jih pobral z interneta nimaš o tem motociklu absolutno nobenega pojma.

OK,lahko sklepaš po obliki,pa po sedenju(sem imel to srečo,da sem se lahko na sejmu usedel nanj,pa po podatkih o mašini.........

A ima kdo toliko izkušenj,da bi iz tega lahko vsaj približno sklepal kakšne so vozne lastnosti tega orjaka??????

Po moje niso niti slučajno podobne dosedaj znanim VN 1500,.......itd.

?????????????????????????????????????????????

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti skeniram in posljem test mean streak-a iz reitwagen-a? je v nemscini.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel mal okol prebirat..........

- skupno vsem , ki ga opisujejo...."KONČNO ČOPER Z BREMZAMI"

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sem šel mal okol prebirat..........

- skupno vsem , ki ga opisujejo...."KONČNO ČOPER Z BREMZAMI"

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Se pravi da na semaforju ne bo lezel naprej/nazaj... kaj pa ko bo zelena?

Sicer pa kar se bremz tiče... sej MG california EV izgleda da ima nek kolikor toliko spodoben ustavljalni mehanizem. No ja, če je pa to čoper je pa druga debata...

Če se bo kawa nabavila, naj se pa še kej napiše o njej....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda zelo cool saj kako nebi 1500ccm ,72km pri 5500obratih,kot rečeno nore bremze(spredaj 2x320cm),..........

Po obliki je zelo podoben novemu Harleyu(dobro ali slabo??)

Ej mam test v slovenščini preveden iz nemščine(Avtomagazin 2,januar,2002)!Če te zanima mi piši po mailu in ti pošljem test!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zgleda zelo cool saj kako nebi 1500ccm ,72km pri 5500obratih,kot rečeno nore bremze(spredaj 2x320cm),..........

Po obliki je zelo podoben novemu Harleyu(dobro ali slabo??)

Ej mam test v slovenščini preveden iz nemščine(Avtomagazin 2,januar,2002)!Če te zanima mi piši po mailu in ti pošljem test!!

Ciao,by Pero

Pero.....kar pošlji.....plizzzzzzzzzzzz

e-mail ( moj ) je u profilu.

BTW že v naprej hvala.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

nore bremze(spredaj 2x320cm),..........

Noro, samo pomisli kako primejo trimetrski koluti, pregreti se jih pa ne da spljoh...

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No prov no mala napakca!Pa reč da bi se jih branu??!!

Take bremze bi pa zihr mel večno!Bi loh kr z podplatom po disku drgnu-pa bi se ustavu prej kot v 40m iz sto!

Ej to sm sam testeru kako natančno preberate poste!Desmo čestitke!Bom drugič bol pazu!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Tole zadevico so malo popedenali na novo in se bo prodajala tudi kot Suzuki.

According a release from Kawasaki's U.S. public-relations agency, the new-for-2004 Vulcan 1600 Mean Streak, which still has not been shown in its American colors, will also be sold by Suzuki.

Kawasaki and Suzuki announced an agreement a couple of years ago whereby they would cooperate on the development of new models. The agreement also permits each company to sell the other's models under they own name plates. The Mean Streak, which will presumably be called a Marauder 1600 as a Suzuki, is the first street bike affected by that agreement.

MS-actL-md.jpg

MS-1600-md.jpg

This is the European version of the 2004 Mean Streak 1600. Kawasaki's U.S. version of the bike will not be available in orange. Suzuki will have some cosmetic changes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počakajte, da se tlele oglasi naš Marauder, pa bodo podatki še najbolj verodostojni. Od letos je namreč srečni lastnik Mean streaka! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!