Skoči na vsebino

BMW R 100 GS


lo1ma

Priporočene objave

Zanima me omenjeni motor. Mogoče kdo od vas vozi omenjen model (ali r 80 gs)..Zbiram info.. Kolega,ki ima 1150 gs in je prevozil skoraj vse celine, je bil pred nekaj meseci na moto zboru svetovnih popotnikov, če se ne motim v Belgiji in pravi,da ima večina omenjena modela.... Preden se odločim bi bil zelo hvaležen za kakšno konkretno informacijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me omenjeni motor. Mogoče kdo od vas vozi omenjen model (ali r 80 gs)..Zbiram info.. Kolega,ki ima 1150 gs in je prevozil skoraj vse celine, je bil pred nekaj meseci na moto zboru svetovnih popotnikov, če se ne motim v Belgiji in pravi,da ima večina omenjena modela.... Preden se odločim bi bil zelo hvaležen za kakšno konkretno informacijo!

pr nas je teh motorjev zlo mal, predvsem zarad tega, ker tisti čas ko sta bla zunej ta dva modela, pri nas še ni bilo tolko motorjev, sploh pa teh dveh, ker je bila cena kar visoka :(, pa ker so si ga kupili res pravi popotniki (bi rekli nekateri: pa še grd je ko smrt :fight2: )

vem, da ga je imel Zvone Šeruga, če v časih, ko se je podal na potovanja z motorjem

post-5241-1119339283.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dosti podatkov (suhoparno tehničnih) se da dobit tudi na http://www.historischesarchiv.bmw.de

potrebno se je poregistrirat, pa bo.. na tej strani sem nekoč iskal vse bemfline mopede mojega letnika, dodatno sem jih kontaktiral prek e-maila in iz D so mi preko pošte celo posredovali kopije prospektov iz daljnega rojstnega leta..

precej dober naslov je tudi http://www.advrider.com , kjer folk vozi svašta, še največ pa GS-e vseh letnikov in modelov..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi tud to najrajš mel za na potovanja. Sam po moje jih je tudi v nemčiji težko dobit (sploh pa za pošteno ceno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!