Skoči na vsebino

Suzuki DR 600


Combs

Priporočene objave

  • 1 leto pozneje...

sm gledu v iskalniku, pa nism nč našu, tko da sm odpru novo temo in če slučajno že obstaja, se opravičujem.

mal sm brsku po avto.netu, pa sm naletev na tale motorček. za svojo ceno se mi je zdel kr solidn. tko da zdej me zanimajo vaše izkušnje z njim, kako se obnaša med vožnjo, če se rd kvar, kok ma kej konjov pa hitrost itd.

Seveda ga ne mislm registrirat, ker bi se z njim le občasno zapelu mal po gozdu pa po makedamskih poteh. tko da vse izkušnje in vsi podatki o tem motorju so dobrodošli.

HVALA!!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stric google bo našel veliko o tem motorčku. Drugače je pa dokaj trpežna zverca. Vsaj po pripovedovanju lastnikov sodeč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj o motorju loh najdeš tukaj. Stran je sicer v nemščini, tko da če znaš, ne bo problemov :)

Drgač sm pa v avtošoli vozu mlajšega bratca, se pravi DR125. Mal je bil sicer že zgonjen, sam je vse delalo brez problemov - tko da pomoje 600-ka tud ne zaostaja po kvaliteti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm imel dr 650 rs ! Za katerega DR-ja se pa zanimaš? Letnik? Mogoče ti pa lahk js kej več povem o tegobah tegale motorja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm imel dr 650 rs ! Za katerega DR-ja se pa zanimaš? Letnik? Mogoče ti pa lahk js kej več povem o tegobah tegale motorja :naughty:

SUZUKI DR 600 mislm da je...no sej ej lohka tud kkšn drug recimo 650 :naughty:

letnik pa starejši tm do 94, ker ga ne mislm met za vsakdanjo uporabo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
A ima kdo kej motornih delov za dr 600 letnik okol 90? (no al pa tut kakšnih drugih delov :D)

Se da dobit določene zadeve. Pošlji mi spisek na PM pa lahko pogledam kaj se dobi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A ve kdo mogoče, če dela motor normalno, če vzameš mašino od dr600, elektriko pa od dr650?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker vse to že imam doma, samo razstavljeno. Me je pa zanimalo če ima kdo kakšne konkretne izkušnje s to elektriko, glede na to, da sta motorja zalo podobna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Ok, če koga zanima: sem sestavil skupaj in zadeva deluje.

Imam pa eno vprašanje, če kdo ve ali imata dr 600 in 650 enake glave (govorim o letnikih okoli '90)?

Hvala za odgovor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!