Skoči na vsebino

Psiholoski profili povprecnih slovenskih voznikov


wind

Priporočene objave

Zanima me, kako nevarnega ocenjujete povprecnega slovenskega voznika glede na dejstvo katero kategorijo vozila vozi.

Primer: za mene so daljec najbolj prepotentni in zato nevarni vozniki raznih dostavnih kombijev. Vedno se jim mudi, ogromno so na cesti (zato tudi mislijo, da o voznji in cesti vse vejo), arogantni, in se bi lahko nasteval... :SS :SS :SS

Vozniki traktorjev: po celem dnevu na njivi, zgocem soncu je treba kaj spit... Vecinoma pijani, neregistrirani in brez luci, oznacb... :SS :SS

Naslednji so po nevarnosti vozniki osebnih avtomobilov, starost tam med 18-24.. Razlog: ata kupil avto, sine sparal cez poletje, da si je vrgel gor lite felne in crne sajbe, po moznosti kak spojler, pol pa gasa... Dejstvo, da ima na gumah samo se 0.001 mm profila ga ne moti... Pa da vozit (se) ne zna, tudi ne...

Naslednji: vozniki os.avtomobilov, starost okrog 70. Jebiga, rok trajanja je potekel... :krneki:

Kaksne so vase izkusnje? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristi od 16 do 25 - CARJI. če so mogoče končali z mutiranjem in puberteto v telesnem smislu, se je njihova puberteta na cesti šele začela.

motoristi začetniki 16 do 25 - mega pametni, pomanjkanje izkušenj kompenzirajo z modrovanjem na podlagi svoje razlage novinarskih in forumskih prispevkov.

motoristi od 25 do 35 - prepotentni, kralji na cesti, obvladajo u nulo ali pa vsaj dosti boljše kot tisti debil, ki ravno cinca pred njimi ali krava, ki jim je vzela prednost. prezirajo voznike močnejših avtov, sploh BMW, MB, Audijev in Alf, delno ker so v redkih primerih ko so z avtom na cesti prisiljeni jih spuščati predse zaradi PS-podrejenega avtomobila.

motoristi začetniki od 25 do 35 - preudarni, celo preveč zato skoraj vsako leto kupijo nov motor, ki ima 5 KM več od prejšnjega

motoristi nad 35 - preudarni, resni, pogosto preveč defenzivni, prezirajo mlajše dvokolesne voznike-kamikaze.

motoristi začetniki nad 35 - čoperisti, člani lokalnega MK whatever.

motoristke z manj kot 2 resnima sezonama vožnje - kamikaze, ki kompenzirajo mednožni primanjkljaj z brezglavim tišanjem in dokazovanjem + glej motoristi začetniki od 16 do 25.

motoristke z več kot 2 resnima sezonama - glej motoristi od 25 do 35

motoristke začetnice nad 35 - samske + glej motoristi začetniki nad 35

a ni lepo posploševati? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na zgoraj navedena dejstva potem nisem najbolj nevaren voznik, ker ne vozim avta ... uporabljam le motor in službeni kombi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh ja.... psihoanalitiki.......

jaz pa menim, da je največ takih, ki se vrača zmatranih iz službe, lačni so, žene jim ne dajo, vejo, da jih doma kričeči otroci čakajo in so ljubosumni na vsakega motorista, ki gre mimo, ker vidi neko svobodo v njih, katere on nima (oz. ima občutek, da je nima) in potem vso svojo jezo, zagrenjenost in nepotešenost spravlja na cesti ven........

a bi šlo?? :D :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse kar leze in gre po cesti je samo premikajoca se ovira meni. :grim

bo v redu? :devil: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker moram v take zanimive teme vtaknit svoj nos ga bom še tu :afro1:

najnevarnejša je prikrita agresija, ki jo zaradi take ali drugačne frustracije/časovne stiske (kar jst stavim pod nesposobna organizacija lastnega dela), tokrat se pridružim pupi :fredy: in dodam še ščepec pervya. oba zmešajte fajn skupaj in dobiste dokaj realno sliko. manjkajo samo še vozniki 70+ in italijani (posebno v križiščih).

pa jst včasih kako skuham...ma redko...res no! :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni res, test mi priporoča kateregakoli 600 supersport in pravi da sem glavni iskalec rezervnih plastik na e-bayu + največkrat me je videt v majici in sandalih kako divjam po mestu :slap:

vse zanikam!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse kar leze in gre po cesti je samo premikajoca se ovira meni. :grim

bo v redu? :devil:  :naughty:

:grim + vse, kar se nahaja v zračnem prostoru do 1.5 metra nad cestiščem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni res, test mi priporoča kateregakoli 600 supersport in pravi da sem glavni iskalec rezervnih plastik na e-bayu + največkrat me je videt v majici in sandalih kako divjam po mestu  :slap:

vse zanikam!!!!!!!!!!!

Jaz sem pa glavni donor plastik na e-bayu ;)

da nisi ti narobe prebral? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena v nizu milijon predrabljalsko psiholoških tem..

dopust si vzemite in na motor.. dobro vpliva..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh ja.... psihoanalitiki.......

jaz pa menim, da je največ takih, ki se vrača zmatranih iz službe, lačni so, žene jim ne dajo, vejo, da jih doma kričeči otroci čakajo in so ljubosumni na vsakega motorista, ki gre mimo, ker vidi neko svobodo v njih, katere on nima (oz. ima občutek, da je nima) in potem vso svojo jezo, zagrenjenost in nepotešenost spravlja na cesti ven........

a bi šlo??  :D  :photo:

se mi zdi da je takih največ... in so najhujši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me pa znova in znova razočarajo profesionalni šoferji, predvsem kakih preveč napiljenih kombijev in pa kaki smrkavci kjer se jih 5 pelje v r5 in si kot trofejo želijo prehitet ( če to ne pa vsaj glavo) motorista

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HD sportster 833, bi bil kr vredi .)

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi ni dalo rešvat ankete, sam o agresivnih voznikih menim da so vsekakor na prvem mestu vozniki kobijev :SS ki se jim pregovorno mudi ter po možnosti z eno roko na mobitelu z drugo pa na ostanku sendviča kupljenim pred pol ure v na najbližji pumpi.

Ko me kakšen tak razjezi poskušam prepisati telefon podjetja za keterega vozi in zliti gnev po telefonu na direkorja firme. (mogoče bo imel po končani službi lekcijo)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!