Skoči na vsebino

Psiholoski profili povprecnih slovenskih voznikov


wind

Priporočene objave

Se mi ni dalo rešvat ankete, sam o agresivnih voznikih menim da so vsekakor na prvem mestu vozniki kobijev  :SS  ki se jim pregovorno mudi ter po možnosti z eno roko na mobitelu z drugo pa na ostanku sendviča kupljenim pred pol ure v na najbližji pumpi.

Ko me kakšen tak razjezi poskušam prepisati telefon podjetja za keterega vozi in zliti gnev po telefonu na direkorja firme. (mogoče bo imel po končani službi lekcijo)

lp

To sploh ni slaba ideja... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rezultat testa...

"Harley 883 Sportster

You scored 3 moxie, 3 zeal, and 0 pomp!

You scored dead center average, lacking any of the personality quirks that normally drive people to motorcycling.

However, if you do ride, statistics would suggest that you are destined for a Harley-Davidson, probably something in the Softail line. ...

...lalalala..

....While the Sportster is a reasonable compromise, you may discover that you enjoy the added feedback provided by standard-style bikes such as the Suzuki SV or the Ducati Monster. (If you must hang with the Harley crowd, they'll be less likely to give you grief if you choose the Buell, though.)

You have the potential to be a great rider. Take the MSF class, and choose a bike that won't hold you back! "

može-jože... :grim sicer raje dučeja al pa suzo,...ampak če mi v roke porinejo hd...pol pa hd... :D

da nam glih :topic: , mnenje - vsi pravjo da smo slovenci bolj "balkanski" kot pa evro vozniki (ni tko mišljeno, pa bi vseen tud po poreklu tole veljalo :D )... bo že nekaj na tem... če govorimo o povprečju... ta se izračuna iz vseh v množici tud tistih ki izstopajo, ne...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sploh ni slaba ideja... :yes:

evo tko vam povem... delam na ups ... ljudje so že klical in povedal da so vidl kako divje vozi kak naš kurir in vse kar so naredl je blo to da so porabil denar za klic ker posledic ni bilo (večkrat je bla pritožba celo na enega in istega kurirja pa u bistvu ne moremo nič)... tko da vseen je če kličete ker verjamem da v ostalih firmah ni drugače in da prej kot karkoli drugo podpirajo divjanje in s tem hitrjše dostave in več dela opravljenega

Popravljeno . Popravil kOdEbLuE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tko vam povem... delam na ups ... ljudje so že klical in povedal da so vidl kako divje vozi kak naš kurir in vse kar so naredl je blo to da so porabil denar za klic ker posledic ni bilo (večkrat je bla pritožba celo na enega in istega kurirja pa u bistvu ne moremo nič)... tko da vseen je če kličete ker verjamem da v ostalih firmah ni drugače in da prej kot karkoli drugo podpirajo divjanje in s tem hitrjše dostave in več dela opravljenega

:topic:

Mislim da niti UPS Slovenija ni tako močna da bi brez posledic izgubila kakšnega kupca, sploh ko je tukaj konkurenca tako huda. Jaz osebno službeno vedno pošiljam preko DHL - ravno zaradi kamikaz v črnih kombijih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Mislim da niti UPS Slovenija ni tako močna da bi brez posledic izgubila kakšnega kupca, sploh ko je tukaj konkurenca tako huda. Jaz osebno službeno vedno pošiljam preko DHL - ravno zaradi kamikaz v črnih kombijih.

ti osebno službeno kar naprej pošilji preko dhl ravno zaradi kamikaz v RJAVIH kombijih

ker kot sm že reku nihče nima vpliva na to, kurirji so vezani na roke (in to precej tesne) ko povročijo nesrečo še nihče ni ostal brez kupončka tko da... hm...

Popravljeno . Popravil kOdEbLuE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa vsekakor obsojam brezglavo divjanje in tud naši kurirji spadajo med tiste poklicne voznike k me dostikrat razočarajo (vozniki dostavnih kombijev - rdeča nit enega mojih prejšnjih postov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policija miži z obema očesoma ko gre za pošto, dhl in podobno....še na soški vidiš šleparje od proj-a, dolinška kako divjajo...vendar ima to divjanje verjetno svojo ceno...kaka kuvertica pa to :afro1:

sej vem, da je biznis biznis in čas denar za nekatere...zaenkrat še ni glih nad človeškim življenjem...je pa blizu <_<

zakoni naj bi bili za vse enaki...a so izjeme že tisti, ki jih pišejo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policija miži z obema očesoma ko gre za pošto, dhl in podobno....še na soški vidiš šleparje od proj-a, dolinška kako divjajo...vendar ima to divjanje verjetno svojo ceno...kaka kuvertica pa to  :afro1:

sej vem, da je biznis biznis in čas denar za nekatere...zaenkrat še ni glih nad človeškim življenjem...je pa blizu  <_<

zakoni naj bi bili za vse enaki...a so izjeme že tisti, ki jih pišejo :hmm:

policija ne miži na nič... plača se vse kazni za vse radarje in podobno... vsak kurir najmanj enkrat na leto plača zajetno kazen

ne morš kr tko mal sklepat o stvareh k nimaš pojma razen če si kot policist osebno prejel kako podkupnino samo pol je pa to že zadeva višjih organov in ne motosveta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vozniki raznih dostavnih kombijev. Vedno se jim mudi, ogromno so na cesti (zato tudi mislijo, da o voznji in cesti vse vejo), arogantni, in se bi lahko nasteval...  :SS  :SS  :SS

Vozniki traktorjev: po celem dnevu na njivi, zgocem soncu je treba kaj spit... Vecinoma pijani, neregistrirani in brez luci, oznacb...  :SS  :SS

Naslednji so po nevarnosti vozniki osebnih avtomobilov, starost tam med 18-24.. Razlog: ata kupil avto, sine sparal cez poletje, da si je vrgel gor lite felne in crne sajbe, po moznosti kak spojler, pol pa gasa... Dejstvo, da ima na gumah samo se 0.001 mm profila ga ne moti... Pa da vozit (se) ne zna, tudi ne...

Dodajam...

...kombijaši...obvezno z mobiteli v roki...smernik bo vklopil pa Sv. Peter :nono: :angry2:

...kmetje...traktorje imajo ''oborožene'' z raznimi delavnimi priklopniki...npr. za košnjo trave, obračalnike...itd...v to kategorijo spadajo še naši cestarji s svojimi UNIMOG-i... :SS

...mularija v gti 16v turbo 4x4 mašinah...obvezna dirka z motoristom, ki ga dohiti ali prehiti... :slap:

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

600cc Sportbike

You scored 7 moxie, 5 zeal, and 1 pomp!

NOT BAD.. SPLOH KO PIŠE:

You are a squid. Your bike is a 600cc Japanese Sportbike

me like that very much! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bah! v osnovi so zajebali da niso na ponvo bilance montirali pa bi tam frustracije sprostile.

je že prijatelj Rugelj rekel da nekaj tako pogosto neuravnovešenega ne moreš spustit v civilno družbo kaj šele na cesto!

a še ne kapirate, da se ženske v reklamah za tampone rolajo al pa laufajo ne pa motorje vozijo? :grrr

z always ultra lahko marsikaj delte ampak motorje pa ne vozit. Za motoristke bi morala bit 50% olajšava na zavarovanje če bi obljubile da se v tistih dneh ne vozijo + par dni prej in potem + še par dni ko bi kar tako bile neuravnovešene! :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

How jeaa

600cc Sportbike

You scored 9 moxie, -2 zeal, and 3 pomp!

Mene je kr zadel, slej ko prej 600 pade ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha FJR1300

You scored 4 moxie, 7 zeal, and -1 pomp!

:)

Identičen rezultat :D

Kaj rečt, ponudil mi je enega od motorjev, ki so mi najbolj všeč. Je pa še malo prehitro za 1300. Bomo prej na kakšno 1000ko šaltal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na podobno temo je danes ob 12h na VAL202 odaja kdo koga bolj ogroža motoristi ostale ali obratno.

Odajo vodi Martinčič in naj bi prišli še nekateri strokovnjaki!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!