Skoči na vsebino

To pa ni v čast motoristom!!!


Mačica

Priporočene objave

sprijaznite se, ni vsak ki ima motor motorist. :SS

PS: če ste ga pa potem videli na maxijevi delavnici bi ga pa u 3PM poslali in bi mu to kar tu pišete tudi povedali. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sprijaznite se, ni vsak ki ima motor motorist. :SS

Tak ko pozdravit te tudi vsak noče, tak je pa tuki. Eni za pozdrav reskiramo, da ne bomo ovinka zvozli, drugi se pa proč obrnejo, ko jim "pomahaš"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vse pove o kulturi slovenskih voznikov :SS  .....

Preveč res :SS

Med vsemi nastetimi ni bilo na zalost nobenega bikerja!

Ne gre samo za bikerja, gre za splošno človeško kulturo.

Skrb samo za svojo lastno rit je evropski izum. Na balkanu hvala bogu je vsakdo pripravljen pomagat.

Sicer pa;"Vse se vrne!"

Še kako res, doživel v prvi osebi ednine....

Pa ne samo zakon, temveč bi bilo prav in pošteno, da se v avtošolah da poudarek pomoči udeležencem v prometu. Pa naj si bodi kolega motorist, stara mama v fijakerju ali voznik piksne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, ne obupaj, tudi za vaju z dragim bo sonce še sijalo. .)

Za one bebce pa nimam besed, no imam............. ampak še žaljivk niso vredni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je zapisano.....

vsak udeleženec v prometu je dolžan v primeru prometne nesreče pomagati ponesrečencem......

če pomoči ne nudi je to kaznivo...

******

Ampak, ravno tistim se vse skupaj jebe!!!

motorist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se še zmeraj ustavil, če sem videl kakšnega ob cesti, ki ni zgledal "normalno".... Moramo si pomagat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res neprijetna izkušnja Mačica in Poln presenečenj.

Pred tednom ko sem jaz ravnal ograjo je bila situacija ravno nasprotna. Vsak vsatavil in ponudil pomoč. Sicer je bilo vmes večina firbcev sam vseeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala bogu in prisotnim, sem tudi jaz imel drugačno izkušno, boljšo.

Kaj ti vse to pove, če je le mogoče se vozi še skom, da nisi sam, če se kaj pripeti in da ti lahko pomagaš.

Je pa to kar se vam je zgodilo neuprostljivo, očitno morajo sami izkusit podobno situacijo, da se obnašanje do takih situacij spremeni.

Dost žalostno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vsak ki vozi motorcikel ali pa celo piše sem gor na forum, vreden popolnega zaupanja.

Je pač tako.

Sedaj se spomnim, da se je takrat oktobra lani, ko sem poljubil asfalt, v času ko sva jaz in moje gare ležala na asfaltu nasprotnega pasu, oziroma ko sem se tresočih se kolen trudil zbrati ropotijo, ki je ležala naokoli in dvigniti kravo, mimo v moji smeri peljala kolona, v kateri sta bila tudi dva motorcikla. Ni nihče ustavil.

Na srečo pomoči nisem rabil. Hvaležen sem pa vozniku tovornjaka iz nasprotne smeri, ki je zaustavil tako, da je blokiral promet iz nasprotne smeri, da me ni kak veseljak naknadno zbil.

Tako je pač to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica: pojdi jih prijavit na Policijo. Mogoče bosta potem začela razmišljat, ko bo bolelo v denarnici.

Marauder & Co: naženite jih iz delavnic varne vožnje, ker so te namenjene motoristom in ne navadnim pičkam.

Samo moj predlog.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabiš bit motorist, da pomagaš človeku v nesreči - na samo človek s srcem na pravem mestu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden misliš koga ozmerjati, stopi vsaj za sekundo v njegovo kožo!

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Sta pač napak reagirala.

PS: zadnjič sem bil 2 avta za avtomobili, ki so se na obvoznici zapletli v karambol. ustavil, pomagal, kar se je dalo prvi hip, ko sem videl, da imajo vse dost pod kontrolo, pa sem misteriozno izginil ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: se mi je en večer ena starejša popolnoma pijana baba dobesedno ulegla na cesto (bil z avtom) sem lepo ustavil ker sem jo opazil že dosti prej. nakar grem do nje, in tam ugotovim, da je pijana ko čep...ker ni bla glavna cesta sem jo prvo malo prvzignil in rekel, naj gre vsaj na pločnik, pa ni tela in ni tela in je bla sitna do konca, v tem je prišel en drugi avto in je voznik samo :eek: kaj se dogaja...na kar mi je dvignilo pritisk na 2000 :angry2: in sem babo kratko malo napol potleh zvlekel na pločnik. kar pride njen sosed in jo malo ogovori...in prvo kar mi je reku po tem ko sem mu povedal, da se je pijana vsula potleh in da je bla sred ceste in sem lepo ustavil in ji pomagal:" kej si jo ti zbil? " pritisk mi je narasu na 4000 in sem ga poslal u tri pm in mu povedal kam si lahko vtakne njegovo zapito sosedo, če bo še kdaj taka situacija jo pustim lih tam :angry2: ...in je samo :eek: in se neki opravičeval....:closedeyes:

druga zgodba...pomagal možičku ki mu je avto v snegu zdrsnu v neko luknjo s prednjim kolesom in ni mogel z mesta...je bil tudi malo starejši...pa sem mu še gumo spreda zamenju ker je bla prebita...in to...bil je zelo hvaležen...in malo težko dihal na koncu, pa mi povedal, da je srčni bolnik :blink: malo me je zmrazilo ob misli, kaj bi se zgodilo če bi ga fentalo lih tam...prvo ku prvo bi plaču policiji zato, ker nisem mel verig na gumah in drugo bi me vlekli in zasliševali do onemoglosti, pa še možiček bi mi bil skozi pred očmi... :hmm:

kej sem tel reč s tem? nič posebnega. včasih človeka premami instinkt preživetja in enostavno...pobegne <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, kot piše GorazdH.

Takrat, oktobra,

si v bistvu nisem prav nič želel,

da bi kdo ustavil in prišel k meni,

ker:

1-mi ne bi mogel kaj pomagati, ker sem zmogel sam

2-bi potem moral odgovarjati na vprašanja kako in zakaj, za kaj takega pa nisem bil preveč pri volji (takrat).

Danes, na srečo mojo, lahko o tem pripovedujem kot o dogodivščini, v bistvu o zabavnem dogodku, da ne rečem celo junaštvu in kot pravljici o tistem, da ni pravi motorist tisti, ki ni vsaj 20 m drsel po asfaltu. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah jaz sem tak človek, da vedno pridem zraven in vprašam, če je kaj za pomagat, če je vse ok itd...... ja, priznam, da tudi pofirbcam, kaj se je dejansko zgodilo, samo nisem pripravljena svojih rok mazati samo zato, ker bi hotela firbcat, ampak, ker sem enostavno tak človek, da pomagam, če se le da. In sem že velikokrat pomagala! Amapk probam razumet, da drugi niso taki, da pač grejo naprej in da si za take stvari ne bodo mazali rok.

Ne bom nikoli pozabila, ko sem bila stara okoli 19. let in sem sredi zime na prešernovem spomeniku videla enega 14. let starega mulca ležati napol slečenega mrtvo pijanega. Takrat smo mu pomoje rešili življenje, ker je bil toliko pijan, da bi zmrznil. In sem bila dolgo časa besna na njegove prijatelje ko ris - ker sem prepričana, da poba ni šel sam pit ven in se ga tako napil. Ampak zdej pa pravim tako. Vseh ljudi ni moč spremeniti na bolje. Vprašanje, če to za njih bi bila sprememba na bolje. Jaz naredim, kar je v moji moči in pomagam če se le da, upam pa le, da če se bo meni kdaj kaj podobnega zgodilo, da se bo našel nekdo tak kot sem jaz, ki bo pomagal ne glede na vse........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to v delavnicah sem tudi sam slišal pa mi ni blo jasno o čem govorita dva motorista med seboj! No če bi tako vedel bi jih lastnoročno odstranil iz delavnic pa če sem za to pristojen ali ne!

Mislim da kot je rekel Vmasina da te tud pozdravijo ne vsi! Tukaj se ločimo tisti ki smo motoristi s srcem in tisti k so si motor kupl da bojo največji carji! Bil sem že na obeh straneh, ko sem zletel s ceste(takrat sem si res najmanj želel da me kdo karkoli sprašuje pa tudi prometa nisem oviral!) kot tudi ko sem pomagal!

Se spominjam prigode ko sem bil pri punci blizu glavne ceste Ljubljana-Litija in slišim motor po ravnini kako leti sigurno močno preko 200km/h in čist v šali pripomnem da ga bom že ujel(takrat sem mel 350ccm choperja in nič še oblečen). Se peljem potem proti domu in opazim ob cesti motor in voznika kako ga nemočno ogleduje ker se mu je ketna odtrgala! Nimaš kaj, ustavim, vprašam če kaj pomagam, v začetku je bil odgovor ne ampak potem sva pa skupaj ugotovila da najbolje da ga zapeljem do Agipa v Senožetih in tam sva spila še vsak eno pijačo in je blo!

Vredno je vsakemu pomagat, ker nikol ne veš kaj te čaka za ovinkom! Mogoče sta bla pa tista modela prepričana da se bosta na delavnicah vse naučila da ne bosta nikoli potrebovala pomoči.

LP :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo se enkrat vozili po njivah in nazadnje prišli u eno mal oddaljeno vas, kjer nismo točno vedeli kam it, nakar vidmo da en stric leži v gredici za rože. Fuck, pol metra stran pa 2m globoko struga z vodo, nek potoček pač.

In pol se ustavmo, zbudimo strica :slap: , ga peljemo do bajte, nažgan ko marija, pol se nam je zahvaljeval in spraševal če bomo en šnopček :afro1: , Čez 10 metrov sem pa hmal padu z motorjem, frend kr zavil pred mano, men pa spredi zablokiralo-3m črte po tleh, jest pa počez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to v delavnicah sem tudi sam slišal pa mi ni blo jasno o čem govorita dva motorista med seboj! No če bi tako vedel bi jih lastnoročno odstranil iz delavnic pa če sem za to pristojen ali ne!

Mislim da kot je rekel Vmasina da te tud pozdravijo ne vsi! Tukaj se ločimo tisti ki smo motoristi s srcem in tisti k so si motor kupl da bojo največji carji!

Potem boste s strani uradnih oseb vsi lepo naprošeni, če zapustite prizorišče.

PS: še dobro, da obstajajo "pravi motoristi, s srcem"... ki so se pripravljeni pretepat in težit drugim, kaj morajo delat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: še dobro, da obstajajo "pravi motoristi, s srcem"... ki so se pripravljeni pretepat in težit drugim, kaj morajo delat ...

Lepo napisano. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne metat v isti kos tistih ki ne spoštujejo prepisov o pomoči ponesrečenim soudeležencem v prometu in tisith ki se jim ne da opletat z rokami v pozdrav :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!