Skoči na vsebino

To pa ni v čast motoristom!!!


Mačica

Priporočene objave

učeri sm hmal letu s ceste k sm enga pozdravu (je blo lih u ovinku po kolenu :blush: pa je instink dvignu roko) Pa pujs ni niti odzravu :nono: :fight1: ta zme ni motorist :P

Pomagam... ja če vidim d je treba, brez veze se pa ne ustavljam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem boste s strani uradnih oseb vsi lepo naprošeni, če zapustite prizorišče.

PS: še dobro, da obstajajo "pravi motoristi, s srcem"... ki so se pripravljeni pretepat in težit drugim, kaj morajo delat ...

Tega nisem zastopu glih! Sej mogoče majo res vsi pravico bit na delavicah, sam vseen me take stvari zlo razpizdijo! Oki se peleš mim če si bedak, sam se se pa pol še hvalt pismo!

Kar se tiče pa pozdravlanja! Pa smo se že srečevali z motoristi ob prehitevanju ko je tip pozdravu! sej tist k se ne zna z eno roko pelat nej pa blend stisne pa je! pr večji hitrosti je to že problem! Sej to se vid tud pri policajih! Slovenski pozdravlajo že skor predn jih ti! Hrvaški te pa sam čudn gleda!

LP :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da ne boste presenečeni, ampak je tud to, da je čedalje več folka k ma motor kot prevozno sredstvo in nima za motor nobenega filinga, kaj šele, da bi komu pomagu. Tko bo postal kot v Italiji, ko si pač udeleženec v prometu in nisi nič posebnega. Vse je hladno in noben nobenga ne j... 5 %.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da ne boste presenečeni, ampak je tud to, da je čedalje več folka k ma motor kot prevozno sredstvo in nima za motor nobenega filinga, kaj šele, da bi komu pomagu. Tko bo postal kot v Italiji, ko si pač udeleženec v prometu in nisi nič posebnega. Vse je hladno in noben nobenga ne j... 5 %.

Se strinjam. Danes je motorizem v bistvu tudi neke vrste modna muha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomagam... ja če vidim d je treba, brez veze se pa ne ustavljam

Kako pa veš, da je treba pomagat, če se ne ustaviš in se prepričaš, da je vse OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. Danes je motorizem v bistvu tudi neke vrste modna muha.

pri nas je še res tako B) , v velikih državah (mestih), pa je to že kar nuja, saj z avtom tako ne prideš nikamor, ker je vse zabito :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločila sem se, da bom to napisala, saj me je zadeva precej razočarala.

Z mojim dragim sva se peljala preko Trojan v Ljubljano na Maksijevo delavnico varne vožnje. V tistem trenutku se nas je skupaj vozila skupinica 4 motorjev. V tem vrstnem redu: jaz, Poln presenečenj, dohitel naju je nekdo na BMW 650 GS in en par na KLE 500. Med enim prehitevanjem je Poln presenečenj izgubil nadzor nad motorjem in je zasilno pristal na njivi. Na srečo ni bilo zaščitne ograje.

Žalostno pa je predvsem to, da se noben od onih na tistih dveh motorjih ni niti toliko ustavil, da bi se prepričal, ali je z njim vse OK. Pa še dva motorja sta se pripeljala malo za nami. Jaz sem bila pa že toliko naprej, da nisem videla kaj se dogaja. Šele, kasneje, ko tista luč za mano ni bila prave oblike sem opazila, da nekaj ne štima. Zadeva se je sicer srečno iztekla s samo malo blata in praskami na motorju.

In tisti par na KLEju je kasneje prišel tudi na delavnico in sta se še hvalila kako da sta ga videla, da je odletel s ceste.

Torej so se skupaj odpeljali mimo štirje motorji (pa nešteto avtomobilov) in noben ni ustavil in pogledal. SRAMOTA.

hm, mogoce bajkerja po izgledu, po srcu pa prav gotovo ne.

kolk vem, bajkerji drzijo/drzimo skupaj, in nam/jim ni vseeno za kolege na cestah. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa veš, da je treba pomagat, če se ne ustaviš in se prepričaš, da je vse OK?

*******

Mač(k)ica!

Bog že ve kaj dela! Morda te je (tale) karambol celo rešil česa hujšega...

Da mi takoj ketno zamenjaš, če ne bo po tebi! A še nisi nikoli fuklna zaradi raztegnjenega štrumpanteljna, ki poganja zadnje kolo?

Kaj pa kandelabri, ograje itd. A veš, kaj ti hočem povedati!?

Zdej sem pa že malo jezen...!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gruntam ce bi ustavila kakemu podobnemu modrijanu, če bi ga videla v obcestnem grabnu :hmm:

Mene zanima če kje na tem forumu en [cenzura] [cenzura] [cenzura] [cenzura] [cenzura]...[cenzura], ki je danes okrog 20h vozil Kawasakija ZR-7S (usaj mislim, da je bil ta, ker sem bil preveč jezen, da bi bil pozoren na to) modre barve s sežanskim grbom.

Omenjeni me je namreč prehitel na koncu Rižane (proti Črnemu Kalu), recimo da je šel celih 5cm od mene (in sopotnice) v naselju, kjer sem jaz vozil 50, on pa ne vem ali je imel potrebo po temu, da izpade džek, al ne vem kaj in je upičil mimo enih 100. Odveč omenjat, da so se nam dvignile kocine pokonci.

Za štos sem potegnil za njim in PRESENEČENJE, na prvem ovinku zabremza toliko, da se lahko zahvali Svetemu Petru da se mu nisem zapopal v rit, nakar svojo rito vrže dol pri celih 50 na uro...idrija...sem mislu da crknem od smeha...

Nato omenjeni pilot prehiti avtomobile pred seboj še dvakrat PRED OVINKOM V ŠKARJE...in jaz sem se odloču da ga imam dovolj in grem mimo, ker se mi ne da vsak ovinek bremzat na 50 na uro in gledat [cenzura], kako dela kozlarije.

In...NASLEDNJE PRESENEČENJE....ta [cenzura] [cenzura] [cenzura] [cenzura] (se opravičujem izrazu) potegne poleg mene in me ne spusti predse, niti ko so prihajali nasproti avti ne. Mislim primitivizem na kubik...zdaj vsaj vem kakšen džek je, ki zna po ravnini vozit. Na srečo je potem prišel ovinek in on je zmanjšal na svojih 50 na uro. Potem ga nisem več videl...

Takim [cenzura] niti bicikla nebi dal v roke, mislim, ne da sem jaz ne vem kakšen pilot, ampak takega [cenzura] ne vidiš vsak dan.

In če omenjeni gospod to bere, iskrena hvala da si me izrinil v nasproti vozeče avte.

:whistle: a bi? al ne bi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gruntam ce bi ustavila kakemu podobnemu modrijanu, če bi ga videla v obcestnem grabnu

Kolk bi rad odgovoru, pa ne upam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reva! No jest povem da bi, zato da bi šou k njemu in ga fejst zbrcou, pol mu pa pomagu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani poleti se mi je zgodilo glih nekaj podobnega in sem o tem takrat že pisal:

:topic: Eeeee... ma da najdem tistega frajerja, ki me je danes dopoldne prehitel na začetku obalne "avtoceste", takoj pod prvim mostom..... jajca mu odrežem me vožnjo po prednjem kolesu!!!!! Jaz pa dekla prehitevava (dvopasovnica) z mojo KravoNord enega šveda, ko me prehiti sredi ovinka s cca. 170 km/h nek frajer z eno staro Yamo ali Suzo.... pol metra od mene in slab meter od ograje.... mamomu... kam se mu je mudilo? Morda v Škocjan (britof)????  :BUA:

Samo rahla turbolenca, pa bi prišlo do kontakta.... on z neko moto jaknico bi še šel skozi dobro obtolčen (če ne bi padu pod švedsko turist-prikolico), ampak midva v "poletni" opravi bi se lepo zradirala na svežem asfaltu...

Ni tolko vprašanje ustavit takemu idiotu (pa vendarle v težavah) ampak me skrbi to neumno ogrožanje vseh okoli sebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

jaz sem tudi med tisti ki je pripravljen pomagati in sem tudi že pomagal v nesrečah, in to brez oklevanja.

Ampak dejansko obstajajo primeri ko jih rešeni potem toži ker mu niso pravilno pomagali.

Kaj pa pravite na to!!!!

Jaz bom kljub temu pomagal v prometnih nesrečah, vedar pa imam nekje v podzavesti da to ni veedno pametno.

....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje ki si jih omenil pač nimajo vse pošlihtan v glavi :slap: .Pač se ne zavedajo kaj bi bilo če jim npr.ne bi pomagali.Prav zato nekateri ne ustavijo.Vsak ima pač svoje izkušnje in se po njih obrača.

Moram pa reči,da so motoristi redki udeleženci v prometu, ki se med seboj spoštujejo(se pozdravljajo, pomagajo-seveda so izjeme kot vedno :angry: ).Sam sem novopečeni zato vidim razliko(avto:motor).

srečno na cestah in brez neželjenih situacij...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tisti par na KLEju je kasneje prišel tudi na delavnico in sta se še hvalila kako da sta ga videla, da je odletel s ceste.

:SS

Grozno!

Zanima me če je bil slučajno KLE mode barve, voznik približno 1,80 visok,21 let str fant, zadaj pa punca 18let stara z rdečimi lasmi do ramen?????

Če je to tako, potem ta par na tem motorju poznam-nažalost!

Prosim za odgovor da bom lahko ukrepal in se jima zahvali v imenu vseh korektnih motoristov!

Lp azlumpek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pravite na to!!!!

A mormo kaj rečt? 100 ljudi 100 čudi - od tega ziher nekaj kretenov ... Vsak se razvrsti po svoji vesti!

1) Pač se ne zavedajo kaj bi bilo če jim npr.ne bi pomagali.

2) Moram pa reči,da so motoristi redki udeleženci v prometu, ki se med seboj spoštujejo(se pozdravljajo, pomagajo-seveda so izjeme kot vedno :angry: ).Sam sem novopečeni zato vidim razliko(avto:motor).

srečno na cestah in brez neželjenih situacij...

A ni glupo - 30.000 motoristov pa se še kr pozdravljajo, kot da bi jih bilo samo 200 v celi državi...

Prosim za odgovor da bom lahko ukrepal in se jima zahvali v imenu vseh korektnih motoristov!

Hvala, ampak v mojem imenu se ne rabiš nikomur zahvaljevat...

PS: prekleti čredni nagoni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni glupo - 30.000 motoristov pa se še kr pozdravljajo, kot da bi jih bilo samo 200 v celi državi...

:nono:

Bolje to kot pa da si kažemo sredince in si **** vse po spisku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje ki si jih omenil pač nimajo vse pošlihtan v glavi :slap: .Pač se ne zavedajo kaj bi bilo če jim npr.ne bi pomagali.Prav zato nekateri ne ustavijo.Vsak ima pač svoje izkušnje in se po njih obrača.

Problem zna bit, če ima ponesrečenec poškodovano hrbtenico in ga ti potem premikaš. S tem narediš ogromno škodo, in bi bilo bolje, da mu "ne bi pomagal". Tako da moraš kar premislit, preden narediš karkoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni glupo - 30.000 motoristov pa se še kr pozdravljajo, kot da bi jih bilo samo 200 v celi državi...

Čist si fensi sam da ti nou roka odpadla! :BUA:

Ravno ta navada motoristov mi je najbol pri srcu kajti zdi se mi, da je to zelo pomembno pa neglede koliko nas je na cesti še vedno nas je manj kot avtomobilov! :OK:

Popravljeno . Popravil Driverman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se podpišem. Ravno zaradi tega, ker se danes še sosedje komaj pozdravijo med sabo mi je ta gesta ena boljših. :OK:

SymRu a si ti mogoče malo zamorjen človek :? , brez zamere, :whistle: samo vprašam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!