Skoči na vsebino

To pa ni v čast motoristom!!!


Mačica

Priporočene objave

koji k___ac si pol tuki na forumu če ti ta čredni nagon tolko najeda......spokej cajtenge brat pa ne bit ovca tko kot smo ostali, ki se na forumu "zbiramo"...... vsi drugačni, vsi ovce :OK:

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se podpišem. Ravno zaradi tega, ker se danes še sosedje komaj pozdravijo med sabo mi je ta gesta ena boljših. :OK:

SymRu a si ti mogoče malo zamorjen človek :? , brez zamere, :whistle: samo vprašam

mogoče se mu pa sam ne da mahat vso pot od lj do bovca :doze:

koji k___ac si pol tuki na forumu če ti ta čredni nagon tolko najeda......spokej cajtenge brat pa ne bit ovca tko kot smo ostali, ki se na forumu "zbiramo"...... vsi drugačni, vsi ovce :OK:

lubi....ti pišeš da mahaš ..on pise da ne maha...kaj te matra? :winkiss:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bluzonder toliko časa si že na forumu pa ga še nisi skapiral :? :? To je človek, ki se vsaj na forumu, zelo rad izpostavlja. Če vas dvesto jamra, koliko vas bo zavarovanje udarilo po žepu, on napiše eno kontra(recimo da je še prepoceni ali kaj v tem stilu), če boste trdili da je nekaj belo, bo on zatrdil da je črno in seveda obratno. Če se vsi pozdravljate kot nori in to z največjim veseljem, bo on napisal da je to bedno in da ste ovce.....In še bi lahko našteval. No sej to verjetno veste že vsi, sam nekateri ga še vedno hočete ''spreobrnit'' :D Ne, ne bo vam uspelo, kajti to je SymRu :grrr Sam moram priznati, da ga včasih do največ polovice celo razumem :kva2: V celoti se ga niti ne trudim....Načeloma se pa takim najraje že na daleč izognem :rolleyes:

Lp, Lightning

In ja, že pričakujem kakšen PM.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam moram priznati, da ga včasih do največ polovice celo razumem :kva2:

Rekorder :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče se mu pa sam ne da mahat vso pot od lj do bovca :doze:

...

Nej se pa sam do Vrhnke pele! Kaj je zdej bol važn puzdravlejne al Bovc!? Mislmmmm :angry2: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tukaj se mi spet hoče zapisati misel oz. sklepanje precejšnjega dela MS populacije, ki me neznansko zabava:

Če si motorist, si kul, prijazen, vedno pripravljen pomagat, kolegialen etc. Skratka, vrhunec evolucije. Samo zato, ker si motorist. :grim :grrr

Potem pa jok in stok, ko kdo odkrije, da ga tip, ki je motorist, lahko prav tako zajebe, kot nekdo, ki to ni.

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tukaj se mi spet hoče zapisati misel oz. sklepanje precejšnjega dela MS populacije, ki me neznansko zabava...

Tudi mene Motosvet vedno bolj zabava. Vrača me v čase, ko sem komaj čakal Pionirski list in v njem Rdečo Peso in kavboja Pipca! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto o PM-jih pa res niso bajke in povesti :lol1:

drugače pa če me je še kdo narobe razumel, osebno mi je čisto vseeno ali kdo maha ali ne (iz kakršnega koli razloga), le kolegu Sym-čiju (ki mu mimogrede še voščim ob jubileju) sem želel pomagati in mu svetoval, da če mu čredni nagon ni všeč naj kaj tudi naredi v tej smeri, namesto da sam še bolj rine v čredo .)

(moj post se je nanašal izključno na njegovo opombo o "prekletem črednem nagonu"...pe če je to mahanje, pisanje po MS-ju ali pa praskanje po notranji strani levega jajca)

:D

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja včasih so si ljudje pripovedovali pravljice, basni in ostale zgodbice, danes imamo pa motosvetov forum, kok je pa zanimiv. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bluzonder toliko časa si že na forumu pa ga še nisi skapiral :? :? To je človek, ki se vsaj na forumu, zelo rad izpostavlja. Če vas dvesto jamra, koliko vas bo zavarovanje udarilo po žepu, on napiše eno kontra(recimo da je še prepoceni ali kaj v tem stilu), če boste trdili da je nekaj belo, bo on zatrdil da je črno in seveda obratno. Če se vsi pozdravljate kot nori in to z največjim veseljem, bo on napisal da je to bedno in da ste ovce.....In še bi lahko našteval. No sej to verjetno veste že vsi, sam nekateri ga še vedno hočete ''spreobrnit'' :D Ne, ne bo vam uspelo, kajti to je SymRu :grrr Sam moram priznati, da ga včasih do največ polovice celo razumem :kva2: V celoti se ga niti ne trudim....Načeloma se pa takim najraje že na daleč izognem :rolleyes:

Lp, Lightning

In ja, že pričakujem kakšen PM.....

to me pa spominja na naš parlament koalicija reče da je belo opozicija pa da je rdečo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!