Skoči na vsebino

BIKER FEST UDINE 2005


kađiva

Priporočene objave

Evo leto je spet naokoli....na vrsti je že 19. Biker fest.... :OK: :OK:

...no upam,da vas gre letos kej več tja,kot lani... :?

A je kakšn kandidat da bi šli skupej tja??....odhod v soboto enkrat po kosilu...

raubritter mogoče??? :naughty: :)

no če ne bo nobenga...pol tud jz ne grem,če bi se nas pa vsaj par nabralo pa grem takoj :grim ....

lp cagiva B)

še link BIKERFEST 05

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja kva a res noben od 5.500 članov tega foruma ne gre na Bikerfest v Italijo,.... :BUA: ...

...no jz jutr ob 14h grem iz Kranja,tko da če je kakšn kandidat naj počaka pred Mercator centrom v Kranju na Primskovem .) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravi mi taljanke B)

...bom bom... :grim :grim ....bom reku "il bat-sailo" vas pozdravlja.... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker Fest Udine :doze: ,ja enkrat sem bil, razen prsuta .) v blizni vasi ,mi ni blo nic posebnega ,da bi se vracal k nasim sosedom :blush: ze vstopnina je naredila v meni slab obcutek .gloomazna varijanta moto zbora, vsega prevec ,pa se slabo pivo uuuu ni se za vracat .Majo pa vsake oci svojga malarja ,tko kar na konjica pa v Udine !!!!!!!!!! :hmm:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja kva a res noben od 5.500 članov tega foruma ne gre na Bikerfest v Italijo,.... :BUA: ...

...no jz jutr ob 14h grem iz Kranja,tko da če je kakšn kandidat naj počaka pred Mercator centrom v Kranju na Primskovem .) ...

ej ce poznas ksnga od Sairach jih praš ka kolkr vem bojo neki hodil Mrbit BIG JELOV kj ve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja kva a res noben od 5.500 članov tega foruma ne gre na Bikerfest v Italijo,.... :BUA: ...

...ja sorč :worship: ...men tud ne bo znesl :( ...pa po pamet .) ...

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no evo mal z zamudo,pa vseen....kaj naj rečem,če pozabim na to,da se je zvečer ulilo in je bla nevihta,......je bilo super!!! tko kot zmeraj :OK: ...

...folka po moji oceni ca. 10.000,...prišli so iz vsepovsod...italijani,nemci,avstrijci,hrvati,slovaki,čehi,nizozemci,belgijci,švedi,španci,argentinci,srbi in črnogorci,luxemburg,.....in pa še celo nekaj SLO tablic je blo :) ...ampak res samo za vzorec :doze: ....

...show je bil tak kot lani,kar jim malo zamerim,ker res ni zanimivo gledat tiste trikolesnike,ki se podijo po poligonu...muzka je bla tud bol švoh zaradi vremena,...ampak OK na koncu mi ni nič žal da smo šli :OK: videli smo marsikaj ...edin žal mi je,ker je kolega pozabu digitalca vzet s seboj,...tko da sem jz s telefonom samo nekaj slikc naredu,pa še te so zlo slabe :( ....

...drug let grem gotov spet,ko bo jubilejni 20. Biker fest :yea1:

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no evo mal z zamudo,pa vseen....kaj naj rečem,če pozabim na to,da se je zvečer ulilo in je bla nevihta,......je bilo super!!! tko kot zmeraj :OK: ...

...folka po moji oceni ca. 10.000,...prišli so iz vsepovsod...italijani,nemci,avstrijci,hrvati,slovaki,čehi,nizozemci,belgijci,švedi,španci,argentinci,srbi in črnogorci,luxemburg,.....in pa še celo nekaj SLO tablic je blo :) ...ampak res samo za vzorec :doze: ....

...show je bil tak kot lani,kar jim malo zamerim,ker res ni zanimivo gledat tiste trikolesnike,ki se podijo po poligonu...muzka je bla tud bol švoh zaradi vremena,...ampak OK na koncu mi ni nič žal da smo šli :OK: videli smo marsikaj ...edin žal mi je,ker je kolega pozabu digitalca vzet s seboj,...tko da sem jz s telefonom samo nekaj slikc naredu,pa še te so zlo slabe :( ....

...drug let grem gotov spet,ko bo jubilejni 20. Biker fest :yea1:

lp cagiva B)

nasi zbori so zakon!¨!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ja no dobr Jalovec si povedal svoje <_< ...pač enim je nekaj všeč,drugim drugo ane :) ....jz mam pač rad mega dogodke,z velik folka in dogajanja,...ne pa "vaške veselice".... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so dol kej za raubritterje sprašval :slap: letos nisem utegnu pridt :( bom pa drug let :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so dol kej za raubritterje sprašval :slap: letos nisem utegnu pridt :( bom pa drug let  :OK:

ej jaaa....na enmu italijanskmu harleyu je bla vaša nalepka,...po moje so bli to uni k so bli lan zraven naših šotorov,a se spomniš...z unmu Iveco-tam s kesonom...tm pr grmovju so bli :) ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!