Skoči na vsebino

Kawasaki VN 1500


Noise

Priporočene objave

ZDRAVO! Mene zanima ce veste v tujini za kakšno veliko trgovino Kawasaki.Namrec nameravam kupiti VN 1500 TURER in na žalost tega motorja v Sloveniji ni mogoce videti. Res, da ni ravno poceni ,mislim ,da je to sramota za Slovenijo. Kako naj clovek kupi motor ce ga vidi samo na sliki.Pri nas je cca 4 motorjev tega modela vendar ni noben v letošnji in lanski barvi.Na sliki je rdece sive barve vendar vemo kako zgleda na sliki in v živo, mislim da ni primerjave, ker prejšna barva je zelena ter tenmo zelena v živo, na sliki pa se vidi crna in zelena.Na žalost nisva obiskala IMOT. Sedaj pa si želiva motor oz.barvo videti v živo v katerem od salonov v tujini ker tam ga verjetno naj bi imeli ce niso tako revni kot naši trgovci seveda.

V upanju na kakšno koristno informacijo, se vam v naprej zahvaljujeta bikerja iz notranjske.

L.P

Seba in Sanda

Odgovori na e-mail: Kawasaki@siol.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Lep pozdrav!!

Danes sem klicala v DKS d.o.o. v MB (nekaj me je za ER5 zanimalo), pa sem se povprašala za ta vajin VN 1500 Tourer, pa je teta rekla, da bodo naslednji teden v Kranj in Ljubljano pripeljali modele, tako da si ga bosta lahko ogledala. Upam, da se teta ni zlagala!!

Ce želita, lahko še pokliceta na tel:02/331-28-42.

Veliko srece

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

komentar na zadnjo temo v tem forumu: iz 1500VN na KTMLC8 :?

čudna so pota gospodova :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso čudna pota.

Tisti prispevek je Noise v imenu Sebe in Sande posredoval v ustrezno temo, ki se potem sicer ni razvila. Tako, da Noise ni ciljal na 1500 ccm.

Bila to naša Sanda.

Staž na motorsvetu dovoljuje razumevati podrobnosti iz zgodnje zgodovine foruma. ;) :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem si pa obetal zgodbo v stilu Kako sem kupoval pravi motocikel :devil:

brrrm, vse si mi uničil <_<

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Lep pozdrav!

Sorry če je tema na kej podobnega odprta samo nisem nič podobnega našel.

Moj problem je sledeč.

Na mojmu VN-ju man prevoženih 65000 km, letnik 98. Prejšnji teden mi je iz šponarja na zadnjem cilindru olje začelo kapljat. Peljem motor na servis pa mi seriviser reče ,da mam dihtungo prepihano. Vredu stvar razdre in ugotovi ,da ni to pravi ,da imam šponar znucan, pa ketno stegnjeno. Kul nared servis. Potem ga prašam ali je to normalno pr teh kilometrih. Pa mi je dejal ,da nej se ne sekiram ,da je pr meni še dolgo zdržal, da pa je to odvisno to od voznika in njegove vožnje.

Zdaj pa mene zanima sledeče!

Glede na to ,da ta motor voziva samo jaz in moj fotko, ter ,da ne poznam nobenih lastnikov VN-jev me zanima ali se je komu že to zgodilo in če se je pri kokih kilometrih??

lp mkosir

Popravljeno . Popravil mkosir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj fotr ma isto vn1500classica letnik 98 pa okol 30 taužnt km in mu je začelo isto neki olje pritekat na glavi mašine se mi zdi,zdej ga ma glih na servisu že tedn dni k čakajo menda dihtngo,tko da bo šele drug tedn nared,jeba no,spet bo drago

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!