Skoči na vsebino

Amortizerji


Rudolfo

Priporočene objave

Zdravo

Na mojem BMWju je sel zadnji amortizer v maloro, oz. začel je spuščati olje in je že čisto mehak.

Ali kdo ve, ali se da zadevo obnoviti mogoče, ker sem gledal nove amortizerje od Ohlinsa pa WP, pa so cene tam 700 $ :(.

Amortizer s.p., ki oglašuje, da obnavlja vse amotizerje za motocikle, je rekel, da ne moro obnoviti amortizerja, kater se nastavlja (a sploh še obstajajo kjeri bajki, kjer se ne ? )

Torej, a kdo kaj ve o tem mogoče, ker drugače bo denarnica zlo suha postala :( .

Anything...

Hvala,

Lp

rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so ti majstri iz amortizerja rekli, da ne bo šlo, potem verjetno res ne bo.

Drugače pa pojdi do Avtotehna Vis kjer zdaj prodajajo Yamahe in je tam veseznani MAX :worship: , on ve za majstra, mislim, da je iz Rožne doline, ki nam je popravljel sprednje vilce in vse kar je povezano z blaženjem in fedri.Mogoče pa najde kakšno varijanto.

Je pa tidi varijanta, da pogledaš na www.ebay.de in probaš najti kaj rabljenega.

Veliko sreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da zrihtat- tko so meni rekli :OK: :OK: in res je tko blo. Renoviral amortizer za Bandita ( je zaprtega tipa in amortizer od dragstarja). Cena 20.000 SIT. Koncni rezultat prisparal 650 EUR in popolnoma zadovoljen pa se malj bolj trd je kot original. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da zrihtat- tko so meni rekli :OK:  :OK:  in res je tko blo. Renoviral amortizer za Bandita ( je zaprtega tipa in amortizer od dragstarja). Cena 20.000 SIT. Koncni rezultat prisparal 650 EUR in popolnoma zadovoljen pa se malj bolj trd je kot original. :yea2:

Kam klicat sm ti poslal na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da zrihtat- tko so meni rekli :OK:  :OK:  in res je tko blo. Renoviral amortizer za Bandita ( je zaprtega tipa in amortizer od dragstarja). Cena 20.000 SIT. Koncni rezultat prisparal 650 EUR in popolnoma zadovoljen pa se malj bolj trd je kot original. :yea2:

Hvala za kontakt, sem jim pisal, pa da vidimo. Drugje so mi rekli, da je problem, ker je amortizer nastavljiv ( ali je bil tvoj tudi?) .

Mi je pa čudno, ker sem videl, da kar nekaj ameriških firm obnavlja te amortizerje, pa tudi po BMW forumih so pisali, da so jih dali obnoviti, cena pa nekej takega , kot tvoja.

Ker 200 KSITOv pa ne dam za amortizer, jebemti, in to po 40.000 km bolj cestne kot off road vožnje.

No, če ga obnovijo, ofkors častim pivo !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kontaktiraj Gidla ki je tudi prijavljen na motosvetu in je za moje pojme najboljši pri nas kar se vzmetenja tiče. Naredi super pa tudi cena mislim da je precej ugodna.

Lp

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kontaktiraj Gidla  ki je tudi prijavljen na motosvetu in je za moje pojme najboljši pri nas kar se vzmetenja tiče. Naredi super pa tudi cena mislim da je precej ugodna.

Lp

Leteči

Hvala, ze kontaktiral, pa da vidimo, kaj bo rekel :unsure:

Ko grem črez 3 tedne na 5000 km pot, pa me bo kap že zadela, če ne zrihtam tega kmalu :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za kontakt, sem jim pisal, pa da vidimo. Drugje so mi rekli, da je problem, ker je amortizer nastavljiv ( ali je bil tvoj tudi?) .

Mi je pa čudno, ker sem videl, da kar nekaj ameriških firm obnavlja te amortizerje, pa tudi po BMW forumih so pisali, da so jih dali obnoviti, cena pa nekej takega , kot tvoja.

Ker 200 KSITOv pa ne dam za amortizer, jebemti, in to po 40.000 km bolj cestne kot off road vožnje.

No, če ga obnovijo, ofkors častim pivo !!!

AHA amortizer je bil nastavljiv in zaprtega tipa. se na servisu mi je trdu da takih se nikako ne da renovirati ker je zaprt. :BUA: :BUA:

Zdej pa se vozim z obnovljenim in je boljs kot nov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AHA amortizer je bil nastavljiv in zaprtega tipa. se na servisu mi je trdu da takih se nikako ne da renovirati ker je zaprt. :BUA:  :BUA: 

Zdej pa se vozim z obnovljenim in je boljs kot nov :OK:

Evo, Nitro je rekel, da če ni ful poškodovan, da se ga bo dalo zrihtat :) . Prav osebno bom šel na BMW servis, kjer mam motor, pa jim kako povedal, kolk se potrudijo za stranke... Fuck it!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, Nitro je rekel, da če ni ful poškodovan, da se ga bo dalo zrihtat :) . Prav osebno bom šel na BMW servis, kjer mam motor, pa jim kako povedal, kolk se potrudijo za stranke... Fuck it!

zamenjaj motor :OK: , bmw tehnologija je bog pomagaj, pustmo avtomobile, sam v motorjih so res daleč zadaj za vsemi ostalimi. še vedno delajo na njihovem vzmetenju ki ni podobno nobeni reči, pa mu vgrajujejo elektriniko iza stabilnost itd, če bi to bilo res uporabno bi to tud v dirkanju vporabljali na svetovni ravni kot sta SBK in Moto GP. tud sam ducati je zamenjal dolgo znano enojno zadnjo vilico z arobustnejšo dvodelno, en razlog mora bit :hmm:

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamenjaj motor :OK: , bmw tehnologija je bog pomagaj, pustmo avtomobile, sam v motorjih so res daleč zadaj za vsemi ostalimi. še vedno delajo na njihovem vzmetenju ki ni podobno nobeni reči, pa mu vgrajujejo elektriniko iza stabilnost itd, če bi to bilo res uporabno  bi to tud v dirkanju vporabljali na svetovni ravni kot sta SBK in Moto GP.  tud sam ducati je zamenjal dolgo znano enojno zadnjo vilico z arobustnejšo dvodelno, en razlog mora bit :hmm:

ajd

.....biser,svaka čast....in ti si verjetno pravi poznavalec za to, kajne?......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....biser,svaka čast....in ti si verjetno pravi poznavalec za to, kajne?......

Hehe... itak... sem prov čaku kdaj se boš oglasu.

Sicer je pa kolegu Jerman obnovu amortizer. Zame se še zmeri cnej dobijo novi na ebayu kot pa bi bla obnova. Enkrat pozim bojo nejbrž na vrsti, pa bom mel nejbrž viška par za Vmaxa....

LP

PS: BMW, dej si že enkat motor kup ;) Ta te še do mene na per ne prpele več :P Nejbrž bojo amortizerji.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Da malo obnovim temo,me zanima ali se da o.kje naj obnovim sprednje vilice,ker mi ena pušča!motor je CBR 600 rr l.03

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malo obnovim temo,me zanima ali se da o.kje naj obnovim sprednje vilice,ker mi ena pušča!motor je CBR 600 rr l.03

če ti pušča je potrebno menjati semering - to znak vsak serviser, tako da ne bi smel biti problem

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malo obnovim temo,me zanima ali se da o.kje naj obnovim sprednje vilice,ker mi ena pušča!motor je CBR 600 rr l.03

se da :yes:

post-1386-1223056458_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vedeu kam napisat pa sm kr to temo ponucu :).

Bi bil kdo toliko prijazen pa mi za 1 dan posodu ključ za zadnji amortizer štelat(Aprilia RSV)?

Se vsekakor revanširam s kakšnim likvidnim sredstvom ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuntakinte, če se ti ne mudi ga naj bi jst dobil čez kak teden, res pa da to so mi rekel tud že 2 tedna nazaj :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuntakinte, če se ti ne mudi ga naj bi jst dobil čez kak teden, res pa da to so mi rekel tud že 2 tedna nazaj :rolleyes:

Thx za ponudbo ;). Grem jutri pogledat kje bi se ga dalo kupit. Če ga ne dobim se pa vsekakor priporočam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

usd vilce novejšega letnika so "majčkeno" bol komplicirane kot klasične.

Aja? Nisem opazil...

V čem pa?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če servisiraš klasične nenastavljive vilice je bolj enostavno, kot pa polno nastavljive usd, kar se tiče podiranja in sestavljanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!