Skoči na vsebino

ROCK IN IZOLA 2005


ixs

Priporočene objave

Razlog je popolnoma znan ...

Se mi je kar zdelo da z Rock in Izolo ne bo nič, konec koncev je Šoki že pred mesecem dni povedal da iz te moke ne bo kruha(baje on in njegovi poznajo zelo dobro "organizatorje").

Ko je bil 1. al 2. RII in so nastopali VanGoghi (prvič po xx letih) sem imel "čast" delati na festu. sej bi zarad vangogov pršu tud sam za tiste galone pira k smo jih spil delat. takrat spoznal organizatorja in njegove "genialne ideje" (npr-ko so prišli ExWhitesnakei-personal ni smel ne pod tuš, ne na WC pod tribune...off limits..-pa deli pol u šanku pr +40°C in več pod šotorčkom) :eek: , obiskovalcev itak 1.dan 300-na tabujih 340, na exWhiteih cca 800 (moja ocena), ko je naslednji fest odpadel (baje bend katerega so napovedali sploh ni vedel, da "majo gig" sem se sam :lol1: in tako se mi je tale flyer zdel mal Tugudtubitru.. vsekakor pa tud če Maidne napove za nasledn let ne grem v predprodaji po vstopnce...

res škoda, da se na višku sezone ne sprav taprav folk festa delat. vse na polno zasedeno (prbližn :D ) pa 300 ldi na koncertu... mrbit bi Keka prepričal, da neki pametnga nardi... pa na sploh u Izoli neki ne grejo teli festivali. Še jz sem šel raj v Monzo na Maidne, pa so špilal en (al dva) dan prej v Izoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!