Skoči na vsebino

7.MOTO SREČANJE MC FREISING RIDERS


MARJA

Priporočene objave

Ma nekaj me za*******.

Naslednji vikend se dobimo v Kranju - Supernova. Kdor ne ve kje je to, naj pojasnim, da se bo vse skupaj dogajalo na starem sejmišču okoli starega kranjskega bazena. Sicer pa sledite smerokazom, ki vas dobo pripeljali na kraj dogajanja. Vožnja bo v soboto ob 18:00 s postankom v starem delu Kranja, kjer bo na voljo okrepčilo. Senca za kamp zagotovljena, prav tako vreme, ki bo sončno s poletnimi temperaturami. Za varnost bo poskrbljeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa tablce nimam več.Zgubljena!In to una lepa SLO,zdej pa hočjo met 6000 za čudno z plavim Euro dodatkom.Fuj - sovražim global.... .Sem pred veliko dilemo-naj pridem v Kranj utaplat žalost v Savo al raj v pir?!

LpEna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bo poskrbel za glasbeno podlago. Poleg številnih glasbenih skupin bo v petek glavna skupina Autsajder, v soboto pa Razvaline.

Za moto igre bo glavna nagrada pečeni odojek ( kralj živali, ihanski brancin..... ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Dogajanje bo tudi tokrat ob reki. Na plaži reke Save bo možno sončenje.

Baje tudi kopanje :naughty: Tako da kopalk ne rabite... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pa glih mislila uprašat če smo lahko tud brez njih .) ampak za vsaki slučaj jih bom vrgla v kufr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!