Skoči na vsebino

Oddaja o motoristih na Valu 202


Perla

Priporočene objave

torej večina ljudi jemlje motociklizem kot neko dirkanje, nedeljski prestiž,.....

ne pa kot hitrejše in udobnejše premikanje od točke do točke....prdvsem v mestih...

Jep... nekateri z motorji bolj bežijo iz mest na izlete ... nekateri pa se pač tut na šiht vozjo itd ... počas pa z andahtjo ... zadnje čase kljub temu nosim želvo po mestu ...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni škoda tolio razglabljat?Motoristi smo v manjšini po vrhu vsega še divjaki in pripadniki ''kulture'', ki že sama po sebi pove ''slabše,iztirjenci,prepotentneži in še kaj''.

Ne dolgo tega nazaj je že psiholog v reviji Polet, ko je obravnaval ''bande'' zraven tudi priključil motoriste, da je to eno in isto, uglavnem smo nevarni za civilizacijo.

Tale naša gospoda preveč TV gledajo razne ameriške filme in odaje.

Ne se obremenjevat, gas pa naprjej kot do zdaj, jih bo že minil.

Popravljeno . Popravil MK-R1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm poslušal v kombiju,čist ok samo mal prekratka,so se komej kej zmenil... tist s planine je pa res čist kulturno opozoril na hrup,mu dam čist prou

ampak se bom še zmer sem pa tja zapeljal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušal sem celoten posnetek. Korektno je povedal Sušanj, Legan in predstavnik KS Planina. Ostala dva sta prodajala meglo. Žlender z nemškimi motoristi, Pungerčar, da so letos že organizirali šolo varne vožnje (mogoče sem samo premalo obveščen). Spet se je 99% razpravljalo o problemih in o "ta grdih" in le zaključek odaje so namenili rešitvam. To bi moralo biti ravno obratno!

Če se bomo samo pogovarjali, nam ne bo nič lepše in statistika bo ostajala podobna!!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predstavnik Ks planina je lepo povdaril, da gre za manjšino med motoristi in še posebej da dirka vedno več avtov na kačjih ridah...tako da :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbol zanimiva izjava se mi je zdela ona, k je nevem kdo reko "Ko se ti motoristi potem usedejo v avto in tam vozijo tudi tako", no nekaj v takem smislu je bilo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap množično vsakodnevno zborovanje je na Ride privlekel točo policajev... in gledalcev in nastopačev in Ride so postale cilj neke vožnje in ne zgolj del poti(o tem obstaja cela tema) ... in vsesplošni preplah med domorodci se mi sploh ne zdi čuden...seveda bom spet jest tista ki neki pojčka tja v trikrasne...in ki sploh ne vozi motorja...itd...v glavnem skuhali ste ..in dober tek....na žalost pa ste potunkali tudi ostale...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh lina,zdej si nam pa povedala...kaj nam je storiti,nesrečnikom :hmm: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ravno ujel k sem se peljal iz Lj. Pa sem poslušal celo oddajo in mislim da dokler vsakega posebej ne sreča pamet "eni so tud brez in jih nikoli ne bo" :hmm: , bodo še vedno dirke, pa ne samo na ridah ampak povsod. Je pač tam malo več ovinkov "za nas" na žalost prebivalcev .) .

Drugače se mi je pa najbol vtisnila v spomin tista, mislim da od Legana-" če pelješ čez naselje 50 km/h se boš z reakcijskim časom vred ustavil čez 25m, če pa pelješ 70km/h-kar se mi ne zdi pretirano več, se boš pa ustavil čez 40m :?

pol te pa pri 70km/h en izsil :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italija se je v avto usedla preko Vespe.

Ga skoraj ni Italijana, ki ne bi imel kakšno leto staža na dvokolesniku, predno si je lahko privoščil štirikolesnika in starejši, kot je voznik v avtomobilu, večja je možnost, da je nekoč vozil Vespo ali pa Lambreto.

Slovenija se je v avtomoblie usedla konec devetdesetih let.

Direktno pešaki v avione.Leta in leta so gledali, kako se narod vozi mimo njih,

potem pa so si po letu 1990 lahko pričeli voziti navlako iz Dojčlanda

in se igrati avtomobiliste.

Zato v Italiji funkcionira "urejeni" nered,

pri nas pa še okroglega križišča, krožišča ne obvladajo.

Fiat, oziroma družina Agnelli je leta nazaj kupila Piaggio.

Za direktorja so postavili nečaka, torej enega iz ožjega družinskega kroga.

Človek, skoraj neizmerno bogat, se je v službo vozil z Vespo.

Še nisem videl direktorja Tomosa, ki bi se v službo vozil s Tomosom.

Bravissimo BRRRRRM, vredno tvojega imena in staža :OK: :yea2: aplaudiram! Popravljeno . Popravil lojzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno dobro je nekdo tam povedal, v tem smislu:

več, kot bomo čez celo leto na cestah,

bolj kot bomo motorcikle uporabili za

redni transport žive sile,

torej v službo in po opravkih,

manjši bo delež ekstremistov

in večji bo delež civilov

s pozitivno predstavo o motociklistih.

Pod tole se podpišem kadarkoli. 100 km vsak dan v službo in nazaj. Česa vsega človek ne doživi. A što ne ubija, jača!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod tole se podpišem kadarkoli. 100 km vsak dan v službo in nazaj. Česa vsega človek ne doživi. A što ne ubija, jača!

...srečko......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no res je, da ker se eni stalno gonite po ridah gor pa dol, bom jaz ki gram tam čez zelo občasno pokasiral kako pizd_rijo...nč, najbulš da se začnem še jaz gonit gor pa dol :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premza, nisi opravilno sposoben, si še preveč pod vtisom dogodka.

.)  :)  :P

Ne, le mislim, da je treba najprej pomesti pred svojim pragom. <_<

Če bomo vsi iskalo krivdo le v drugih, ne bo nikoli bolje! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, Premza, saj si prav napisal, oziroma glasoval.

Le špikniti sem te hotel malo na ta deževni dopoldan.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh lina,zdej si nam pa povedala...kaj nam je storiti,nesrečnikom :hmm:  :whistle:

nehajte cvilit .... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, Premza, saj si prav napisal, oziroma glasoval.

Glasoval že, glasoval, ampak kaj pomaga, ko pa se obnašam čist drugače... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!