Skoči na vsebino

NO NAME RIDERS - ROCK IN ROCK


azazelo

Priporočene objave

Pa nič se ven pa not voziti. Bi šlo preveč za konzumacijo. Noben mi nau govoru za kok moram pojesti in popiti in mi krtil mojo osebno odločitev.

Dragi Marja, predlagam ti da si glede konzumacije še enkrat prebereš tukaj,

Motovilc je sicer (ne)namerno pozabil skopirat, da ob plačilu konzumacije dobiš zapestnico s katero se lahko po mili volji voziš ven pa not!

Fire: Borovničke (župca in coffe v nedeljo) je Gratis ne pa 2.500.- Aleluja

Več o temu na : Pravila igre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel namen prit, pa me ne bo, ker ne prenesem da mi nekdo posiljuje koliko moram zapravit na motozboru! Ne mislim plačevat 2500sit pa se silit s pijačo pa hrano tam, če pa je bil moj namen le prit pogledat za kakšno urco pa pozdravit znance.. :BUA: :BUA: :BUA:

Včasih vstopnina za motoriste, zdaj to.. Drek pa taki organizatorji! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel namen prit, pa me ne bo, ker ne prenesem da mi nekdo posiljuje koliko moram zapravit na motozboru! Ne mislim plačevat 2500sit pa se silit s pijačo pa hrano tam, če pa je bil moj namen le prit pogledat za kakšno urco pa pozdravit znance..  :BUA:  :BUA:  :BUA:

Včasih vstopnina za motoriste, zdaj to..  Drek pa taki organizatorji!  <_<

Ne bo se treba dosti silit s pijačo in hrano. Glede na način "obiranja" denarja bo verjetno za 2.500 Sit en cel čevapćić in 1dcl tople pive. :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel namen prit, pa me ne bo, ker ne prenesem da mi nekdo posiljuje koliko moram zapravit na motozboru! Ne mislim plačevat 2500sit pa se silit s pijačo pa hrano tam, če pa je bil moj namen le prit pogledat za kakšno urco pa pozdravit znance..  :BUA:  :BUA:  :BUA:

Včasih vstopnina za motoriste, zdaj to..  Drek pa taki organizatorji!  <_<

Hmm.... ne bi rekla da so organizatorji glih "drek", tako festo napravt kot jo oni, mislim da ni tko enostavn, pa tud precej velike stroške verjetno imajo(slišala sem da dajo samo za ozvočenje full denarja), morda bi se ti lotil kakšne organizacije ..

Verjetno se bojijo da bi taki kot ti prinesli vse sabo(hrano in pijačo), potem bi samo še pospravljali naše smeti...

Ne vem sicer kakšne cene bodo ble glede pijače in hrane, ampak 2.500 sit se mi ne zdi pretirano, če si ves dan in celo noč tam, razen če ne misliš vse sabo prpeljat.

Moj skromni nasvet: Če je tvoj namen pridet samo pogledat pa znance pozdravt, potem jih lahko počastiš tudi s kakšno pijačo(runda pa runda, kakor vi moški pijete pa zmanka konzumacije).

Organizator po mojem nobenga ne sili da pride, jaz pridem, me zanima kako bo, vem da bo dobr, tud če padajo vile z neba! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marjanca tebe jaz častim s/z pirom :beer2:

ti me samo najdi, maš kar prov :OK: ,

majo eni problem zapravit 10 Eurotov :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.... ne bi rekla da so organizatorji glih "drek", tako festo napravt kot jo oni, mislim da ni tko enostavn, pa tud precej velike stroške verjetno imajo(slišala sem da dajo samo za ozvočenje full denarja), morda bi se ti lotil kakšne organizacije ..

Verjetno se bojijo da bi taki kot ti prinesli vse sabo(hrano in pijačo), potem bi samo še pospravljali naše smeti...

Ne vem sicer kakšne cene bodo ble glede pijače in hrane, ampak 2.500 sit se mi ne zdi pretirano, če si ves dan in celo noč tam, razen če ne misliš vse sabo prpeljat.

Moj skromni nasvet: Če je tvoj namen pridet samo pogledat pa znance pozdravt, potem jih lahko počastiš tudi s kakšno pijačo(runda pa runda, kakor vi moški pijete pa zmanka konzumacije).

Organizator po mojem nobenga ne sili da pride, jaz pridem, me zanima kako bo, vem da bo dobr, tud če padajo vile z neba! :beer2:

Verjamem, da imajo precej velike stroške, vendar sem bil že kar na nekaj motozborih, kjer so tudi imeli velike stroške pa niso ljudi posiljevali s konzumacijo. Med drugim tudi na hrvaškem, Umag, ipd, kjer je vse skupaj še večje in organizirano še bolje.. Hrane pa pijače na motozbor še nikoli nisem prinesel sabo, tako da o tem ne bi, kar se pa tiče plačila kakšne runde kolegom pa ni problema, vendar še vedno ne maram, da ta denar stisnejo od mene že na vhodu! Kakorkoli že, veliko je takih, ki bi prišli le pogledat, pa ne bodo ravno zaradi tega. Na motozboru lahko zapravi človek veliko več kot 2500sit, lahko zapravi pa le 300sit za multisolo (btw ne pijem alkohola), ki jo spije v tisti pou uri ko je tam. Na tak način pač podobne meni odženejo stran, pa čeprav bi tam na koncu lahko pustili veliko več kot je konzumacija.. In ker nismo še vsi zaposleni in z rednimi prihodki, je treba pri nekaterih stvareh tudi malce varčevati in 2500 za 1 uro v kamnolomiu se mi pač zdi preveč, raje natankam 10l bencina pa se grem malo peljat..

Sploh pa to je samo moje mnenje, nobenega ne prepričujem naj ne gre, le jaz ne bom šel. In ker je forum namenjen pogovoru in izražanju mnenja , sem ga pač izrazil.

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem, da imajo precej velike stroške, vendar sem bil že kar na nekaj motozborih, kjer so tudi imeli velike stroške pa niso ljudi posiljevali s konzumacijo. Med drugim tudi na hrvaškem, Umag, ipd, kjer je vse skupaj še večje in organizirano še bolje.. Hrane pa pijače na motozbor še nikoli nisem prinesel sabo, tako da o tem ne bi, kar se pa tiče plačila kakšne runde kolegom pa ni problema, vendar še vedno ne maram, da ta denar stisnejo od mene že na vhodu! Kakorkoli že, veliko je takih, ki bi prišli le pogledat, pa ne bodo ravno zaradi tega. Na motozboru lahko zapravi človek veliko več kot 2500sit, lahko zapravi pa le 300sit za multisolo (btw ne pijem alkohola), ki jo spije v tisti pou uri ko je tam. Na tak način pač podobne meni odženejo stran, pa čeprav bi tam na koncu lahko pustili veliko več kot je konzumacija.. In ker nismo še vsi zaposleni in z rednimi prihodki, je treba pri nekaterih stvareh tudi malce varčevati in 2500 za 1 uro v kamnolomiu se mi pač zdi preveč, raje natankam 10l bencina pa se grem malo peljat.. 

Sploh pa to je samo moje mnenje, nobenega ne prepričujem naj ne gre, le jaz ne bom šel. In ker je forum namenjen pogovoru in izražanju mnenja , sem ga pač izrazil.

LP, DeX

...in imaš tudi prav :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Umagu podpira organizacijo žura turistična zajednica, zato tudi u Stelamarisu kamp.

V Hruševlju je problem klub-ne klub; Šoki je probal že marsikaj in to (konzumacija) mu je še ena od variant. Ampak če mu je kaj za priznat je to volja. Kakršen koli interes stoji za tem je čist legitimen, tako kot je izbira posameznika bit al ne bit v kamnolomu.

Osebno mislim, da če bi se enkrat Šoki odločil al se gre komercialo al pa moto žur bi bilo bolje. Vendar potem pa smo pri tistem zgoraj omenjenem.

Dokler pa je to 1menband je tako kot je.

Pa ko voli- nek izvoli

Če ne bo bolše variante sem tam :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi tut na misel ne pride,da bi prišel ...plačal vstopnino..... :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Name Riders prireja 9. bikers meeting & roc'n'roll concert, ki bo od 12. do 14. avgusta v kamnolomu Hruševje pri Postojni.

Brezplačno kampiranje, Erotic show (iz Italije - 2 nuni iz tamkajšnega samostana).

Vstopnine za motoriste ni, bo pa po vsej verjetnosi konzumacija.

Rock In Rock...

flayer2005A6.jpg

Prou pizdarija kot zmiraj! Shocki kot vedno si ena cist navadna pickica, ki si nabere na racun bikerjov celoletno plačo!!!!!

In se nekaj ==>>> bendi so totalno v ku...!!! Da bi pa plaču konzumacijo, ki bo sla direkno v tvoj žep......! Jebiga, pač ne delaste v dobro bikerjev, ter ze zbiramo odpovedi, in letos jih bo kar nekaj!!!

To je moje osebno mišljenje, sam mislim da obstaja dosti takih tičev......

Lp, vlkovc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: :oops:

Hello, se popravljam, d me nebo kdo napadel zaradi mojega besednjaka!!!!

Pač se mi ne dopade vstopnina in vse ostalo! Motozbori naj bi bili namenjeni druženju motoristov!!Ne pa obračanju nevemkaksnih $$$$$!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

!!!WTF!!!

...motozbor pa neka poturjena vstopnina oz. da se lepše sliši "konzumacija"...

Šoki, zaradi te gluposti odpoveduje udeležbo klapa s Primorske.

Ne me slabo razumet...smo tudi že plačali, a so bile v igri Rock Bitch, Čičolina, The Stroj... mislim da je jasno, zakaj gre.

Se vidimo naslednje leto, če bo Šoki uporabil "pravila igre" kot veljajo na običajnih motozborih.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaka jajca - konzumacija :SS Pol bo tko kot lani, ki naj bi vstopnino plačevali sopotniki in sopotnice, pol pa, ko smo začeli obračati na vratih, je Šoki tekal za nami, da nam ni treba plačat. Saj tista konzumacija bi bla mogoče za urco, dve, ampak ne na tak način, res hvala. Škoda pa tako fajn je blo pred leti. Bomo pa spet šli drugam. Sam ne pol piz***** zakaj hodimo v tujino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ajde folk vi ki ste tak pametni pa organizirajte tak velik moto zbor(za slovenske razmere) brez zagotovila da stvar ne bo šla v gromozanski minus!!!

POl se bi to zgodil in bi šou zbor v kurac in verjetno tudi NNR.

Ka pa ko je bla vstopnina v lendavi je pa bllo vredu???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ajde folk vi ki ste tak pametni pa organizirajte tak velik moto zbor(za slovenske razmere) brez zagotovila da stvar ne bo šla v gromozanski minus!!!

POl se bi to zgodil in bi šou zbor v kurac in verjetno tudi NNR.

Ka pa ko je bla vstopnina v lendavi je pa bllo vredu???????

ne ni bilo v redu...

Velik zbor? Kdo pa hoce velik zbor... jaz bi rad zbor kjer bojo motoristi in konec... dva lokalna benda zato, da ni prevec tisine, pa druzenje z motoristi, kake igre, striptease (al pa tudi ne), sprejemljiva cena pijace in to je to...

Raje grem na zbore kjer je 300 motorjev pa nic civilistov, kot pred leti v lendavo, ali zdej v Gruskovje, kjer to ni motozbor ampak navaden dvodnevni glasbeni festival.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka pa ko je bla vstopnina v lendavi je pa bllo vredu???????

sicer govorim napamet! Nisem prepričan, ampak menim, da je šlo za drugačno glasbeno ponudbo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni bilo v redu...

Velik zbor? Kdo pa hoce velik zbor... jaz bi rad zbor kjer bojo motoristi in konec... dva lokalna benda zato, da ni prevec tisine, pa druzenje z motoristi,

Raje grem na zbore kjer je 300 motorjev pa nic civilistov,

s prijatelji lahko tako poceni piješ v lokalnem bifeju!!!!

šow nekaj stane... tvoja stvar je, če se ti ne zdi vreden zahtevanega denarja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s prijatelji lahko tako poceni piješ v lokalnem bifeju!!!!

šow nekaj stane... tvoja stvar je, če se ti ne zdi vreden zahtevanega denarja....

Kak show? Za kvalitetne sove (beri dobre koncerte/festivale) mi ni zal denarja... Tole pa se propagira kot moto zbor... Jebiga, ocitno malce starejsi bikerji in motoristi drugace gledamo na zbore....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ajde folk vi ki ste tak pametni pa organizirajte tak velik moto zbor(za slovenske razmere) brez zagotovila da stvar ne bo šla v gromozanski minus!!!

POl se bi to zgodil in bi šou zbor v kurac in verjetno tudi NNR.

Ka pa ko je bla vstopnina v lendavi je pa bllo vredu???????

No pol pa ti organiziraj in s prodajo pijače in hrane ne boš pokril tolk bendov. Torej je v ozadju sponzorstvo, tako da men motoristu ne bodo konzumacije pobiral. Jaz sem že sedmega in vem kako je, pa ti?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!