Skoči na vsebino

NO NAME RIDERS - ROCK IN ROCK


azazelo

Priporočene objave

Zaradi vstopnine bo v blagajno priteklo zagotovo manj denarja kot sicer, saj bo veliko bikerjev zaradi tega bojkotiralo "zbor".

Marsikoga, ki bi tam pustil do enga jurja, ne bo in takih ni malo.

To vam povem iz lastnih izkušenj, saj sem se že sam ukvarjal z organizacijo javne prireditve z glasbenimi točkami.

Sicer pa velja počakati do sobote, ko bo Šoki (po petkovem klavrnem obisku) preklical vstopnino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AFERA KONZUMACIJA

Citiram izjavo Šoki-ja, ko je prebral kar piše na Forumu:Začetek citata (približno):»Dio Porko, rajši im plačam benzin od Postojne do Portoroža, da se grejo tja dol malo popačt po korzu v belih nogavičkah in belih sandalčkih, kot pa da jih gledam tukaj v kamnolomu. Ja, Portorož jim je pisan na kožo »bikersko«. Sam, pizdarija, kaj bojo pol tam dol, pili slano vodo, al kaj, povej jim naj jim njihove mamice prej spohajo piščančke za popotnico in jih z mlekcom podojijo, drugače bo jok in stok.«

Konec citata.

Zdaj pa še nekaj odgovorov na najbolj »pametne« takoimenovanebikerje:

ajgor the mad dog

mi tut na misel ne pride,da bi prišel ...plačal vstopnino.....Ni vstopnina ampak konzumacija, ampak itak nima smisla ker to je zate v tvoji užaljenosti očitno eno in isto.

vlkovc- naš znanec(op.ur.)

Prou pizdarija kot zmiraj! Shocki kot vedno si ena cist navadna pickica, ki si nabere na racun bikerjov celoletno plačo!!!!!Kaj ti si ginekolog al računovodja al kaj, mogoče je pa bil Šoki pred operacijo res ena čisto navadna pičkica…o celoletni plači malo pozneje…

In se nekaj ==>>> bendi so totalno v ku...!!!Vidim da si tudi glasbeni kritik…

Da bi pa plaču konzumacijo, ki bo sla direkno v tvoj žep......! Nimamo nič proti, lahko ostane tudi v tvojem žepu, sam da pol ne pozabiš plačat vse stroške zbora.

Jebiga, pač ne delaste v dobro bikerjev, Zamisli se dobro kako dobro ti delaš v dobro bikerjev.

ter ze zbiramo odpovedi, in letos jih bo kar nekaj!!!Želimo ti veliko uspeha pri tvoji pobudi.

To je moje osebno mišljenje, sam mislim da obstaja dosti takih tičev......Ne skrbi, nisi sam, v vašem klubu je še vsaj 17glav.

P.S. Žalostno je da se osebno poznamo…

jakajuka

!!!WTF!!!

...motozbor pa neka poturjena vstopnina oz. da se lepše sliši "konzumacija"...Razlika med vstopnino in konzumacijo je kot med vrabcem na strehi in golobom v roki.

Šoki, zaradi te gluposti odpoveduje udeležbo klapa s Primorske.To pove vse o gluposti.

Ne me slabo razumet...smo tudi že plačali, a so bile v igri Rock Bitch, Čičolina, The Stroj... mislim da je jasno, zakaj gre.Kje je zdaj meja za plačanje, ko so igrali v kamnolomu Uriah Heep ste se tudi pizdli glede vstopnine.

Se vidimo naslednje leto, če bo Šoki uporabil "pravila igre" kot veljajo na običajnih motozborih.Bomo razmislili, morda bo vstopnina za vse pa bo koza sita in volk cel.

point

Kaka jajca – konzumacija. Pol bo tko kot lani, ki naj bi vstopnino plačevali sopotniki in sopotnice, pol pa, ko smo začeli obračati na vratih, je Šoki tekal za nami, da nam ni treba plačat. Je bilo že enkrat na forumu rečeno, da tisto ni bil Šoki ampak Gigi, ampak kaj bi ponavljali.

Saj tista konzumacija bi bla mogoče za urco, dve, ampak ne na tak način, res hvala. Na kakšen način pa…?

Škoda pa tako fajn je blo pred leti. Kaj ne bo fajn, prideš, odpreš borše, popiješ in poješ kar si prnesu in pol odmagliš, organizator bi moral biti pa vesel ker lahko pospravlja tvoje smeti.

Bomo pa spet šli drugam. Sam ne pol piz***** zakaj hodimo v tujino. Iz naše strani ni nikoli noben nič pizdaru. V tujino pejte ja, tam ni konzumacije, je samo vstopnina.

Einherjar

Kak show? Za kvalitetne sove (beri dobre koncerte/festivale) mi ni zal denarja... Tole pa se propagira kot moto zbor... Jebiga, ocitno malce starejsi bikerji in motoristi drugace gledamo na zbore....To ni zaradi vas/nas starih bikerov, ampak saj slutiš kdo pametuje.

Mimogrede: Ali veš da ima Slovenija glede na število prebivalcev največ registriranih motorjev na celem svetu…?!!! Mamica im kupi motor, potem pa misli da mu mamica dela tudi motozbor…

MARJA

No pol pa ti organiziraj in s prodajo pijače in hrane ne boš pokril tolk bendov.

Bravo! Sam s prodajo pijače in hrane res ne, mogoče pa tudi s tem da ne nateguješ folk z enim in istim bandom na cenenem škripajočem ozvočenju cel večer, pa še dosti tega je, zbora se ne dela en teden pred tem, ampak takoj po končanem prejšnem zboru etc…

Torej je v ozadju sponzorstvo,Kako pametno, če ni belo je pa črno… zavidljiva inteligenca, poglej na flayeru, kolk sponzorjev je napisanih – niti eden.

tako da men motoristu ne bodo konzumacije pobiral.Hvala Bogu.

Jaz sem že sedmega in vem kako je, pa ti????? Ti nisi še nobenga, vi pa ste že sedmega in veste kako je!!!

jakajuka

Zaradi vstopnine bo v blagajno priteklo zagotovo manj denarja kot sicer, saj bo veliko bikerjev zaradi tega bojkotiralo "zbor".V narekovaje bi moral dat »bikere« ne pa zbor.

Marsikoga, ki bi tam pustil do enga jurja, ne bo in takih ni malo.Tukaj pa tiči odgovor in trditev vlkovc –a na celoletno plačo Šoki-ja, zdaj vam je jasno od kje je pizda tako bogata, od izkoriščanja motoristov.

Domača naloga: Izračunajte kolko takih bi moglo biti da se pokrije to celo sranje.

To vam povem iz lastnih izkušenj, saj sem se že sam ukvarjal z organizacijo javne prireditve z glasbenimi točkami.Glasbene točke? Kaj ste pa delali, se igrali ringa-raja?, mogoče bi te vzeli za glasbenega animatorja, toda kaj ko ti ne jebeš takih bikerov kot smo mi laiki.

Sicer pa velja počakati do sobote, ko bo Šoki (po petkovem klavrnem obisku) preklical vstopnino. Kaj si si tudi kristalno kuglo nabavu?

LP, pa brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko si dajemo do 16. Avgusta, pa drugo leto spet. Tja bo pač šel tisti, ki ve kaj bo dobil, pa kaj mu bodo vzeli. Eni bodo prišli in videli šele takrat zakaj se gre. Eni pač ne bomo šli, ki vemo zakaj ne. Konec dober, vse dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uffff Azazelo! Mislim, da je bilo tole "razpisanje" slaba poteza!

Pogosto je bolje pluniti na tla kot pa javno vse poslat v tri pič** materine.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AFERA KONZUMACIJA

Citiram izjavo Šoki-ja, ko je prebral kar piše na Forumu:Začetek citata (približno):»Dio Porko, rajši im plačam benzin od Postojne do Portoroža, da se grejo tja dol malo popačt po korzu v belih nogavičkah in belih sandalčkih, kot pa da jih gledam tukaj v kamnolomu. Ja, Portorož jim je pisan na kožo »bikersko«. Sam, pizdarija, kaj bojo pol tam dol, pili slano vodo, al kaj, povej jim naj jim njihove mamice prej spohajo piščančke za popotnico in jih  z mlekcom podojijo, drugače bo jok in stok.«

Konec citata.

Zdaj pa še nekaj odgovorov na najbolj »pametne« takoimenovanebikerje:

ajgor the mad dog

mi tut na misel ne pride,da bi prišel ...plačal vstopnino.....Ni vstopnina ampak konzumacija, ampak itak nima smisla ker to je zate v tvoji užaljenosti očitno eno in isto.

vlkovc- naš znanec(op.ur.)

Prou pizdarija kot zmiraj! Shocki kot vedno si ena cist navadna pickica, ki si nabere na racun bikerjov celoletno plačo!!!!!Kaj ti si ginekolog al računovodja al kaj, mogoče je pa bil Šoki pred operacijo res ena čisto navadna pičkica…o celoletni plači malo pozneje…

In se nekaj ==>>> bendi so totalno v ku...!!!Vidim da si tudi glasbeni kritik…

Da bi pa plaču konzumacijo, ki bo sla direkno v tvoj žep......! Nimamo nič proti, lahko ostane tudi v tvojem žepu, sam da pol ne pozabiš plačat vse stroške zbora.

Jebiga, pač ne delaste v dobro bikerjev, Zamisli se dobro kako dobro ti delaš v dobro bikerjev.

ter ze zbiramo odpovedi, in letos jih bo kar nekaj!!!Želimo ti veliko uspeha pri tvoji pobudi.

To je moje osebno mišljenje, sam mislim da obstaja dosti takih tičev......Ne skrbi, nisi sam, v vašem klubu je še vsaj 17glav.

P.S. Žalostno je da se osebno poznamo…

jakajuka

!!!WTF!!!

...motozbor pa neka poturjena vstopnina oz. da se lepše sliši "konzumacija"...Razlika med vstopnino in konzumacijo je kot med vrabcem na strehi in golobom v roki.

Šoki, zaradi te gluposti odpoveduje udeležbo klapa s Primorske.To pove vse o gluposti.

Ne me slabo razumet...smo tudi že plačali, a so bile v igri Rock Bitch, Čičolina, The Stroj... mislim da je jasno, zakaj gre.Kje je zdaj meja za plačanje, ko so igrali v kamnolomu Uriah Heep ste se tudi pizdli glede vstopnine.

Se vidimo naslednje leto, če bo Šoki uporabil "pravila igre" kot veljajo na običajnih motozborih.Bomo razmislili, morda bo vstopnina za vse pa bo koza sita in volk cel.

point

Kaka jajca – konzumacija. Pol bo tko kot lani, ki naj bi vstopnino plačevali sopotniki in sopotnice, pol pa, ko smo začeli obračati na vratih, je Šoki tekal za nami, da nam ni treba plačat. Je bilo že enkrat na forumu rečeno, da tisto ni bil Šoki ampak Gigi, ampak kaj bi ponavljali.

Saj tista konzumacija bi bla mogoče za urco, dve, ampak ne na tak način, res hvala. Na kakšen način pa…?

Škoda pa tako fajn je blo pred leti. Kaj ne bo fajn, prideš, odpreš borše, popiješ in poješ kar si prnesu in pol odmagliš, organizator bi moral biti pa vesel ker lahko pospravlja tvoje smeti.

Bomo pa spet šli drugam. Sam ne pol piz***** zakaj hodimo v tujino. Iz naše strani ni nikoli noben nič pizdaru. V tujino pejte ja, tam ni konzumacije, je samo vstopnina.

Einherjar

Kak show? Za kvalitetne sove (beri dobre koncerte/festivale) mi ni zal denarja... Tole pa se propagira kot moto zbor... Jebiga, ocitno malce starejsi bikerji in motoristi drugace gledamo na zbore....To ni zaradi vas/nas starih bikerov, ampak saj slutiš kdo pametuje.

Mimogrede: Ali veš da ima Slovenija glede na število prebivalcev največ registriranih motorjev na celem svetu…?!!! Mamica im kupi motor, potem pa misli da mu mamica dela tudi motozbor…

MARJA

No pol pa ti organiziraj in s prodajo pijače in hrane ne boš pokril tolk bendov.

Bravo! Sam  s prodajo pijače in hrane res ne, mogoče pa tudi s tem da ne nateguješ folk z enim in istim bandom na cenenem škripajočem ozvočenju cel večer, pa še dosti tega je, zbora se ne dela en teden pred tem, ampak takoj po končanem prejšnem zboru etc…

Torej je v ozadju sponzorstvo,Kako pametno, če ni belo je pa črno… zavidljiva inteligenca, poglej na flayeru, kolk sponzorjev je napisanih – niti eden.

tako da men motoristu ne bodo konzumacije pobiral.Hvala Bogu.

Jaz sem že sedmega in vem kako je, pa ti????? Ti nisi še nobenga, vi pa ste že sedmega in veste kako je!!!

jakajuka

Zaradi vstopnine bo v blagajno priteklo zagotovo manj denarja kot sicer, saj bo veliko bikerjev zaradi tega bojkotiralo "zbor".V narekovaje bi moral dat »bikere« ne pa zbor.

Marsikoga, ki bi tam pustil do enga jurja, ne bo in takih ni malo.Tukaj pa tiči odgovor in trditev vlkovc –a na celoletno plačo Šoki-ja, zdaj vam je jasno od kje je pizda tako bogata, od izkoriščanja motoristov.

Domača naloga: Izračunajte kolko takih bi moglo biti da se pokrije to celo sranje.

To vam povem iz lastnih izkušenj, saj sem se že sam ukvarjal z organizacijo javne prireditve z glasbenimi točkami.Glasbene točke? Kaj ste pa delali, se igrali ringa-raja?, mogoče bi te vzeli za glasbenega animatorja, toda kaj ko ti ne jebeš takih bikerov kot smo mi laiki.

Sicer pa velja počakati do sobote, ko bo Šoki (po petkovem klavrnem obisku) preklical vstopnino. Kaj si si tudi kristalno kuglo nabavu?

LP, pa brez zamere

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednji vikend bo dež.......!!!

in prišli bojo najbolj zagrizeni in željni takega dogodka.....!!!!! plačali 2400 konzumacije in se gnetli pod šotorom :D :D

ostalim pa ni kaj zamerit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar osebne izbire.

So argumenti in "argumenti".

Nekateri nikakor vode ne držijo.

Tisti, ki primerja Lendavo in Hruševlje, lahko tudi SLKja in Zastavo 850.

Dejstvo je, da se za ta denar in s primerno ekipo da narediti veliko več in tudi da kritiki in kritike vedno bodo in ostanejo.

Ekvivalentno argumentom. .)

Bolj ko petelin nima prav (in manjši ko je) glasnejši je na gnoju.

:blink: a je kdo komu stopu na žulj(e) :doze:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pač tako da ta stvar ni zamišljena kot "navaden" moto zbor.

Mislim da se ne da primerjati številnih nastopajočih (after dark, rattle snake, ACDC cower band, outsider, snifferson family, zaklonišče prepeva, thunder babies, hic et nunc, mary rose, delirium, lublanski psi, zablujena generaciaj) na velikem odru s kvalitetnim "sund-om in lighting-om", z nastopom ene do dveh dobrih do povprečnih skupin na kamionski prikolici s škripajočim ozvočenjem.

Ambient, nastopajoči, oprema... zagotavlja vse pogoje za odlično Rock n Roll fešto in tisti ki si take fešte želi bo tam, tisti ki pa pa ne, ga pač ne bo tam.

Ne vem pa kaj je treba zdaj delat take zdrahe o tem koliko je vstopnina, konzumacija da ali ne, ter pametovati o tem na kakšen način se bodo stroški pokrili in kdo bo koliko zaslužil.

Zgornja debata je tipično slovenska - sej veste: foušija in te stvari.

Sam sem nekaj prireditev že organiziral (motozbora še ne) in vem samo eno: pri vsaki stvari sem sakramensko pazil da bi vsaj stroške pokril (če že ne ustvaril dobička vsaj za en majhen piknik za tiste, ki prostovoljno sodelujejo in pomagajo pri stvari).

Menim tudi da pri organizaciji moto zbora (ki ga orgnizira bilo kateri klub), druženje motoristov ni edini namen.

Ne vem kako je pri zborih ostalih klubov sam mislim da zakladate glih ne - ali pač?

Popravljeno . Popravil juddy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pač tako da ta stvar ni zamišljena kot "navaden" moto zbor.

Ne vem kot kaj je bilo zamisljeno, ampak oglasevano je kot moto zbor, ki ga organizira moto klub. Zal to ni moto zbor ampak navaden r'n'r festival.

Zgornja debata je tipično slovenska - sej veste: foušija in te stvari.

Zakaj vedno mislenje, da gre za fousarijo? Mene dosti boli kurac, za to kaj kdo organizira. Vsem in vsakomur privoscim cim vec denarja, vendar ne na moj racun (ceprav dostikrat dobijo od mene tudi denar - pijaca, merchandise.... )

Menim tudi da pri organizaciji moto zbora (ki ga orgnizira bilo kateri klub),  druženje motoristov ni edini namen.

Jaz pa mislim, da ce gre za MOTO zbor je stvar od in za motoriste ne pa festival, ki rabi denar vnaprej... Potem naj pac recejo, da gre za navaden koncert, kjer spuscajo na prizorisce tudi motoriste, pa je.

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki če nej pride, tisti, ki pa ne pa nej ostane doma. :xx: :grim

Ni se treba zdej tle kregat, kdo je za in kdo proti. :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AFERA KONZUMACIJA

Zdaj pa še nekaj odgovorov na najbolj »pametne« takoimenovanebikerje:

ajgor the mad dog

mi tut na misel ne pride,da bi prišel ...plačal vstopnino.....Ni vstopnina ampak konzumacija, ampak itak nima smisla ker to je zate v tvoji užaljenosti očitno eno in isto.

...moj namen ni,da bi bil pameten "konzumacija ali vstopnina" zame je isti qurac,če moram na vhodu nekaj plačati,da sem na moto zboru

...še na vsakem zboru ne da bi se hvalil sem zapravil dosti denarja za :beer2:

... itak nima smisla

...Šoki želim pa ti,da bi bilo vreme lepo in sončno in da bo veliko motoristov glede na to, da se na vhodu pobira konzumacija

LP AtMD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim, da ce gre za MOTO zbor je stvar od in za motoriste ne pa festival, ki rabi denar vnaprej... Potem naj pac recejo, da gre za navaden koncert, kjer spuscajo na prizorisce tudi motoriste, pa je.

Sej tako tudi jaz mislim.

Tudi prireditev v Lendavi se ni imenovala "moto zbor" ampak "biker fest" (alikakože?). Enako se imenuje tudi prireditev v Udinah.

In je vsem motoristom jasno, da je stvar treba plačat, ampak se vseeno marsikdo odloči za obisk takih prireditev prav zaradi kvalitetne organizacije (oder, ozvočenje, ...), skupin...

Sej ne primerjam teh prireditev z zgoraj omenjeno, samo je tudi treba razumeti organizatorje, če pač ne želijo delati "navadnega zbora", pa naj naredijo posvoje (nekaj vmes), kar se po mojem tu tudi trudijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In je vsem motoristom jasno, da je stvar treba plačat, ampak se vseeno marsikdo odloči za obisk takih prireditev prav zaradi kvalitetne organizacije (oder, ozvočenje, ...), skupin...

Jaz se odločim za obisk takih "prireditev" (predvidevam, da misliš moto zbore in "biker feste") zaradi kvalitetne družbe, ne pa zaradi skupin. Ker pir lahko istotak v lokalni oštariji spijem, muziko pa mam v domačem CD plejerju trikrat boljšo od , hm, recimo Zablujene generacije. :hmm:

sicer pa,.... and justice for all. kdor bo šel, bo pač šel (oz. se peljal). me prav nič ne boli zaradi tega. :grrr

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vstopnino sm plačal samo 1x.... to je bilo v Puli leta nazaj... ko so igrali motorhead, rock bitch, ... in še ogromno dobrih bendov....

ozvočenje, scena in organizacija je bila na nivoju. ki jo slovenija ne bo doživela!!!!....... +++ še veliko drugih stvari se je dogajalo na prizorišču.......

in zanimivo da se je plačalo 20€ ... in ta konzumacija je zajemala... !!resnično nepozaben dogodek!! in 4 dni kampiranja na plaži.......

ne vem... ponavadi se 2500 zapravi na zboru.... ena runda in če še nekaj poješ.... porabiš takoj več......

včasih človek nima časa in volje preživljat celega vikenda v kamnolomu in bi zato prišel samo na 2 pijače in čvapčiče in tako pustil tam 2000sit.... takih sigurno ne bo v kamnolom.....pa ne zato ker ne bi znali zapravit 10€... gre se za sistem, ki človeka v nekaj prisili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! in tako avtomatsko odbija!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!računica in namen mi ni jasen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj bo opcija, da za enkratno plačilo 2.500 sit na vhodu dobiš 20% več bonov. Verjetno se bodo našli osebki, ki bodo večkrat plačali konzumacijo. Tisti, ki so pač prišli na en pir, pa ga bodo dobili po redni ceni. :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje majo proti konzumaciji največ proti "eno urneži"( tisti ki bi pršli samo pogledat kak je spili pivo pa šli domu...)

Pač zato k bo konzumacija ne bo "eno urnežev"!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje majo proti konzumaciji največ proti "eno urneži"( tisti ki bi pršli samo pogledat kak je spili pivo pa šli domu...)

Pač zato k bo konzumacija ne bo "eno urnežev"!!!

Se motiš. Še koga drugega ne bo. Motor ima tudi to prednost, da se lahko povsod prerineš naprej, ne čakaš, hvalabogu saj je v kombinezonu vroče.

Tlele mi pa že sedaj smrdi po zastoju pri kapiji in kreganju, mogoče pregovarjanju. Mislim, da bo kar gužva, aja pa polkrogi na levo. Princip je princip. Vsi ne berejo teh kreganj tlele gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislu pridet s punco, sam tole je pol za dva že 5000 sit, kar je pa že preveč. Se greva pa raje vozit, pa pol na kako pijačo. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nooo, kwa je zdej? Kje so slikce iz tako slavnega ah in oh "moto zbora"? :whistle:

Sam sem že ob prvem plakatu, ki sem ga zagledal ob cesti pred dnevi sočno pljunil na tla.

Me pa res zanima, koliko "bajkerjev" (uff, je nobel tko govort) se je letos nasralo?

Bodo slikce, bodo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nooo, kwa je zdej? Kje so slikce iz tako slavnega ah in oh "moto zbora"? :whistle:

Sam sem že ob prvem plakatu, ki sem ga zagledal ob cesti pred dnevi sočno pljunil na tla.

Me pa res zanima, koliko "bajkerjev" (uff, je nobel tko govort) se je letos nasralo?

Bodo slikce, bodo???

Danes bi se po mojem težko dobila kakšna slika od dogodka, ki se bo zgodil naslednji vikend :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nooo, kwa je zdej? Kje so slikce iz tako slavnega ah in oh "moto zbora"? :whistle:

zbor je naslednji vikend.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislu pridet s punco, sam tole je pol za dva že 5000 sit, kar je pa že preveč. Se greva pa raje vozit, pa pol na kako pijačo.  :closedeyes:

Enako :(

Pa prov namen sm meu it ke pa use. Jebat ga.

Škoda d ni več lendave. Pa tko kt so že rekl... motorhead, rockbitch, the stroj, clawfinger, pa speedway pa đabe paintball pa divlje jagode pa use. Pa Brda so bla učas... eh, ja.... bomo šli pa mal na faakerja pogledat.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AFERA KONZUMACIJA

Citiram izjavo Šoki-ja, ko je prebral kar piše na Forumu:Začetek citata (približno):»Dio Porko, rajši im plačam benzin od Postojne do Portoroža, da se grejo tja dol malo popačt po korzu v belih nogavičkah in belih sandalčkih, kot pa da jih gledam tukaj v kamnolomu. Ja, Portorož jim je pisan na kožo »bikersko«. Sam, pizdarija, kaj bojo pol tam dol, pili slano vodo, al kaj, povej jim naj jim njihove mamice prej spohajo piščančke za popotnico in jih z mlekcom podojijo, drugače bo jok in stok.«

Konec citata.

vlkovc- naš znanec(op.ur.)

Prou pizdarija kot zmiraj! Shocki kot vedno si ena cist navadna pickica, ki si nabere na racun bikerjov celoletno plačo!!!!!Kaj ti si ginekolog al računovodja al kaj, mogoče je pa bil Šoki pred operacijo res ena čisto navadna pičkica…o celoletni plači malo pozneje…

In se nekaj ==>>> bendi so totalno v ku...!!!Vidim da si tudi glasbeni kritik…

Da bi pa plaču konzumacijo, ki bo sla direkno v tvoj žep......! Nimamo nič proti, lahko ostane tudi v tvojem žepu, sam da pol ne pozabiš plačat vse stroške zbora.

Jebiga, pač ne delaste v dobro bikerjev, Zamisli se dobro kako dobro ti delaš v dobro bikerjev.

ter ze zbiramo odpovedi, in letos jih bo kar nekaj!!!Želimo ti veliko uspeha pri tvoji pobudi.

LP, pa brez zamere

Letos bom mende 1 al 2 manjku na zborčkih, ki jih organiziraste! V drugih letih me ni niti dež pregnal, ma tud $$$ so šli brez problemčkov, pa še dobro sem se meu, sam ta konzumacija...... :hmm:

Aja glede odpovedi, osebno jih ne zbiram, pač pa slišim kako folk odpoveduje!

Drgač pa srečna izvedba žura :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!