Skoči na vsebino

NO NAME RIDERS - ROCK IN ROCK


azazelo

Priporočene objave

Kolk je vstopnina za sopotnika? ker jest mam namen it in bi vzel eno bejbo s sabo...

Pa sam v soboto pridemo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je vstopnina za sopotnika? ker jest mam namen it in bi vzel eno bejbo s sabo...

Pa sam v soboto pridemo

a boš dau 5.000 sit za vstopnino? nisi resn. dej gremo raj u logatcu eno žurko narest :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a boš dau 5.000 sit za vstopnino? nisi resn. dej gremo raj u logatcu eno žurko narest :OK:

Vstopnine NI!!!!

Kolkrat je treba povedat????

Je sam konzumacija!!!

2.400.- na osebo

Če ne verjameš, vprašaj Italijane, ki že od včeraj tam kampirajo.

P.S. Konzumacija je 100% (to pomeni, če plačaš 2.400 sit dobiš npr. za 2.400 sit pive ali soka ali šnopca ali čaja ali čevapčičov ali tako naprej ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene par je kar dobrih :lol1:

-Na prireditveni prostor je zaradi varnosti obiskovalcev prepovedan vnos orožja, petard, bomb, jedrskih konic, ... (izjema je plutonij za miroljubne namene) :blink:

.

.

-Vstop domačim in tujim živalim ni dovoljen (izjema so modrasi, ki po besedah domačinov tam domujejo) :krneki:

.

.

-Vstop motociklom pod 125 ccm (avtomatiki, mopedi, scuteri etc ...), ni dovoljen, razen s posebnim dovoljenjem organizatorja.

.

.

.

-Nosečnice plačajo samo eno vstopnico. :OK:

.

.

-Organizator ne vrača denarja v primeru odpovedi nastopajočih ali zaradi višje sile (potres, vihar, orkan, tsunami, vesoljni potop etc...) -Prepovedano je plezanje po stenah kamnoloma. :xx:

.

.

-V primeru dežja je privez za barke brezplačen do ugreza 1,5 m in dolžine barke 14 m.

:nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a ni fletn, da boš bone že takoj na kapiji poleg borovničk dobu… Se ne bo treba taprvo parkirat pa na blagajni drenjat. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vstopnine NI!!!!

Kolkrat je treba povedat????

Je sam konzumacija!!!

2.400.- na osebo

Če ne verjameš, vprašaj Italijane, ki že od včeraj tam kampirajo.

P.S. Konzumacija je 100% (to pomeni, če plačaš 2.400 sit dobiš npr. za 2.400 sit pive ali soka ali šnopca ali čaja ali čevapčičov ali tako naprej ...

Me prav zanima, če je to pravilna rešitev. Jaz bi npr prišel pogledat in tam seveda spil kšno pijačko. Na tak način pa me ne bo, s tem pa izgubite vsaj dve moji pijači, če ne kšno več. Hočem rečt, da motoristov, ki bi prišli vsaj malo, med svojo ali po svoji dnevni turi, pogledat in kakšno pijačko spit, lahko tudi pojest pač ne boste imeli in me prav zanima, če boste to razliko prinesli noter s vsiljeno konzumacijo. Ja no, boste vidli.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa saj z njimi je bil problem že par let nazaj, ko je deževalo, pa so prihajali ljudje z barvami (samo pač jebatga z avtom), pa so jim hoteli računat.......

brez veze..... eni si pač želijo, da bi propadli kar se zborov tiče. Mene zagotovo ne bodo več videli. Vsaj dokler bodo imeli taka glupa pravila........

samo moje osebno mnenje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko berem tele kozlarije, mi je vse bolj jasno zakaj hodim v tujino na zbore...............

Pejte raje na pivo, kot pa da serjete tule gor.............

Svaka cast Muki... :OK: - kam greva?...

LP DaNe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se gledamo dans dol, anje? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no... včeraj smo se odpravli pogledat ta znameniti izkop v apnenec..... :)

do kamnoloma vodi zdrizasta blatna pot, polna luž... nekje na sredi te pričakajo "prijazni" varnostniki, ki pobirajo vstopnino. motor pustiš nekje v blatu in greš poravnat dolžnost!! resnično zgleda kot poligon za svinje. na blagajni nam takoj zakruli naj pripravimo drobiž, če ne ne moremo notr.

namenimo mu debilen pogled nakar nam izpuli iz rok bankovce in čudežno najde denar za vračilo. prijazno .. res...

nakar odcopotamo po blatu nazaj k motorjrm in nadaljujemo po blatni stezi na prizorišče. končno nekaj peska kjer se pusti motor.

za 2500, dobiš 12 bonov, kar je 2400... Šoki zna !!! bravo!! :doze:

in to ni problem zapravit, pivo stane 2 bona kot tudi voda cola, bambus....

hrana pa 5 ali 6 bonov.... suhih in mrzlih čvapčičev pa še čudnega okusa so bili, nism jedel že dolgo, če sploh sm kdaj..... za nevrjetnih 1200sit... :SS

torej tudi v 30min se zapravi konzumacijo. ni potrebno velikega truda.

kar se tiče obiska.... motoristov premalo... pa še od teh se jih veliko jezi in preklinja, da jih ne bo več v kamnolom....

nekaj jim ni všeč????? boooo .) :D :D

je pa veliko lokalnih obiskovalcev in šokijevih prijateljev, ki so prišli na koncert... nekateri tudi brezplačno...

moto zbora v kamnolomu ni več.... tako se mi zdi... :krneki:

torej koncerta željni.. pojdite... ne bo vam žal.... pranje blatnega motorja vzemite v zakup.... pazite da komu ne zdrsne na svinjskem poligonu!!!!!! <_< pa tudi kasneje na cesti!!!!!!blato boste prinesli tudi domov!! :D

pa čevapčičev ne naročajte.... !!!! kaj drugega izberite..... :D .)

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravnokar po lokalnem radiju sporočili nekaj v tem stilu:

"Sporočili so nam, da imajo motoristi prost vstop na moto zbor v Hruševju."

zdej pa ne vem ali je konzumacija ukinjena ali pa je vse po starem, na radiju pa ponavljajo, da je prost vstop(le konzumacija ostaja) :?

kdo bi vedel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravnokar po lokalnem radiju sporočili nekaj v tem stilu:

"Sporočili so nam, da imajo motoristi prost vstop na moto zbor v Hruševju."

zdej pa ne vem ali je konzumacija ukinjena ali pa je vse po starem, na radiju pa ponavljajo, da je prost vstop(le konzumacija ostaja)  :?

kdo bi vedel

Kaj ti ni jasno, par postov gor je azazelo rekel, da ni vstopnine, le konzumacija. In to je to .) Torej se po radiu niso zlagali, vendar preden prideš noter, pa moraš vse to storit kar je rebel opisal. :D

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dve leti nazaj in še prej enkrat sem bil tam in ni blo teh oslarij... <_<

ma se mi zdi, da je bla podobna zbrklja isto 2 leti nazaj u Kobaridu..po neki uri so morali vsi plačat ustopnino, na srečo sem pravočasno dobil "žig" <_< lani tega ni blo več potreba...čudno a ne :afro1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa saj z njimi je bil problem že par let nazaj, ko je deževalo, pa so prihajali ljudje z barvami (samo pač jebatga z avtom), pa so jim hoteli računat.......

brez veze..... eni si pač želijo, da bi propadli kar se zborov tiče. Mene zagotovo ne bodo več videli. Vsaj dokler bodo imeli taka glupa pravila........

samo moje osebno mnenje!

tudi jaz sem pred dvema letoma prišel v kompletnih barvah z avtom (motor pač ni delal) in bi moral pri blagajni moledovat za vstop???? PA SI ŠLA, P.T.M........... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA:

Upam, da bodo konzumirani bikerji imeli lepo fešto, pešakov pa itak ne bo! Sem samo na levo okrog potegnu, pa naredil malo daljšo turo na ta račun! Očitno je pa zadaj za vsem biznis - ampak to z motorizmom nima več nobene veze! Nisem vidu nekega hudga programa ali skupin tako kot recimo v Medvodah! Racingi - kapo dol :worship:

Nebi rad izpadu ne vem kaj, samo izražam svoje občutke - na račun teh fint bo kamnolom bolj prazen se mi zdi. Sicer je pa to stvar organizatorjev!

Problem ni tle v 2,4 jurjih - jest sem prišel na en drink (ki bi me koštal fantastičnih 2,4 jurjev - too much), mal bi počekiral pol pa adijo, tako je bil pa kuj adijo!

Kdo že tala bodeče neže?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo tudi šli pogledat do vhoda.....dogodilo se je to, da nas je varnostnik napotil na casso...med tem ko je prišlo 6 motoristov(bikerjev) z italijanskimi registrskimi tablicami in jih je še ena druga oseba na vstopnini z odprtimi rokami vabila noter...brez kakršnega koli plačila konzumacije...

dvojna merila končno tudi na slovenskem prostoru..... :worship:

za :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kratko povedano me ne vidijo NIKOLI VEČ, podobnega mnenja skoraj vsi s katerimi sm govoru. Zbor če lahko temu to rečemo je bil ena svinjarija nič druzga

- Vsiljena konzumacija 2400 torej dva na motorju 4800 :OK: Šoki se očitno boji da se na zboru ne bo pilo

- Hrana taka da je nebi dal niti psu

- Piva kot so ze omenili 400SIT(2bona) isto 0,5 l Radenske :hmm:

- Drugo ne bi komentiral

Ocitno pac je da g. Šoki ne hodi po motozborih ker očitno ne ve kaj je motozbor, to se je tudi vidlo po udelezbi klubov, tujcev in motoristov. Bilo pa je par 100 najstnikov zadetih po eni pivi. Drugo leto naj prepove se vstop z motorjem in to po zakon dogodek.

Jst sm sicer blizu doma smilil pa se mi je vsak, ki ga je cakala se dalsa pot do doma, ker ocesa ziher ni zaprl- muzika je sekala do daske NON STOP lahko bi bla malo tise vsaj dve urci kot je na ostalih srecanjih nekatere pac caka se pot do doma ki je daljsa od 5 km. Ocitno so eni mišljenja da ce ne spiš pol ga piješ pr šanku.

No to je samo moje mnenje in verjetno se od marsikoga. Na kratko mene ne vidijo NIKOLI VEČ. Časi kamnoloma in motozbora v Hruševju so mimo

:SS :SS :SS :SS :SS :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!