Skoči na vsebino

NO NAME RIDERS - ROCK IN ROCK


azazelo

Priporočene objave

dragon se ti pridružujem

mene ziher ne vidijo več pa če je zastojn

da ne govorimo o hrani pleskavicah in podobno če se lahko temu reče pleskavica... :BUA: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragon se ti pridružujem

mene ziher ne vidijo več pa če je zastojn

da ne govorimo o hrani pleskavicah in podobno če se lahko temu reče pleskavica... :BUA:  :SS

A hrana je bla spet zanic?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠOKI nas je spet ŠOKIral :D :D

sramota!!!!!!!!!! do sedaj se je samo 1 primerek pohvalil, da se je imel lepo tam... ima pač svoje razloge .)

ostali pa vsi pljuvajo na ta fenomenalni dogodek v apnenčaste izkopu...

sramota za vse, ki so bili prisotni pri ideji in organizaciji dogodka!!!

in na koncu si nekateri upajo pisat sem na forum da je to pač za "prave bikerje"..... :slap: :wacko:

verjetno ti "bikerji" še danes držijo glavo pod pokrovom Wc školjke in mislijo na okusno pečenje iz žara (pa še na kaj drugega), ki jiim ga je pripravil $$šoki & co$$..... :smoke:

seveda za 2500 sit :D :D

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠOKI nas je spet ŠOKIral :D  :D

sramota!!!!!!!!!! do sedaj se je samo 1 primerek pohvalil, da se je imel lepo tam... ima pač svoje razloge .) 

ostali pa vsi pljuvajo na ta fenomenalni dogodek v apnenčaste izkopu...

sramota za vse, ki so bili prisotni pri ideji in organizaciji dogodka!!!

in na koncu si nekateri upajo pisat sem na forum da je to pač za "prave bikerje"..... :slap:  :wacko:

verjetno ti "bikerji" še danes držijo glavo pod pokrovom Wc školjke in mislijo na okusno pečenje iz žara (pa še na kaj drugega), ki jiim ga je pripravil $$šoki & co$$.....  :smoke:

seveda za 2500 sit :D  :D

post-6886-1124100999_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo da ne bodo same kritike: jaz sem se pa v soboto v Postojni zelo fino imel.

aja, še ena malenkost: ne na zboru, ampak pri bencinski v gostilni na piru. :P :grim Zbora pa niti povohal nisem. Sem kanil pametnejše in bolj prijetne stvari početi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peter1, kaj natančno si hotel povedat v gornjih 2 postih? Jaz sem se tudi imel fajn v Postojni, v Noč in Dan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo da ne bodo same kritike: jaz sem se pa v soboto v Postojni zelo fino imel.

aja, še ena malenkost: ne na zboru, ampak pri bencinski v gostilni na piru.  :P  :grim  Zbora pa niti povohal nisem. Sem kanil pametnejše in bolj prijetne stvari početi.

Kje si pa bil? :)

Aja sej res... Na drugi strani mize.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat mi po napisanem ni nič žal, da sem se odločil za Pag in Zrče. Tudi tam je bilo nekaj Motosvetovcev(k) :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom pa tkole povedal, sem bil ze parkrat tam, tud letos smo sli in sicer v soboto. Glede konzumacije ne bom zgubljal besed, ker se mi ne zdi poseben problem (vsaj zame, k sem itak tam ostal skozi celo noc in popil kr neki "bonov"), fešta ni bla slaba, v bistvu je bila taka kot smo si jo naredili. Blat je bil na zvozenih mestih (jasno da na vhodu), camping plac pa je bil suh!!! Pohvalil bi jutranjo kavico in juhico, pa un dež k je začel in pol kr hitr nehu...

Pograjal bi cene brezalkoholnih pijač in urejenost WC-jev, ki so me v nedeljo zjutri prisilili v predhodni odhod...sicer nobenega od grajarjev ne poznam osebno, pa se mi vseeno zdi da fantje mal pretiravate, sploh pa ne vem kaj pričakujete od zbora? Pa piše naj tist k je bil tam dalj časa, ne samo na obračališču, kjer so vas vsi tolk grdo gledali, da ste se ustrašli in odšli rajš na pumpo...kr neki!!! :hmm:

post-3877-1124177236_thumb.jpg

post-3877-1124177252_thumb.jpg

post-3877-1124177344_thumb.jpg

post-3877-1124177374_thumb.jpg

post-3877-1124177384_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj za tiste, ki niste bili tam pa samo pluvate ...

Nekaj za tiste, ki ste obračali pa samo pluvate ...

Nekaj za tiste, ki ste bili tam pa samo pluvate ...

Nekaj za tiste, ki ste bili tam pa začuda ne pluvate ...

http://glasba.siol.net/novice/glasba_clane...505081520210816

(Povzeto po Siol.net)

P.S. Pluvači so organizatorju v petek ponoči okoli 3. ure zjutraj uspešno skurili

multicore kabel v vrednosti 6.600 €.

"Svaka čast" IDIOTOM.

Na njihovo žalost je organizator in ozvočevalec v soboto zamenjal kabel, tako da je spet vse delovalo, ostane le še plačilo škode ...

Drugič ostanite rajši doma, pluvate lahko tudi od tam !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Pluvači so organizatorju v petek ponoči okoli 3. ure zjutraj uspešno skurili

multicore kabel v vrednosti 6.600 €.

"Svaka čast" IDIOTOM.

To je skrajno kretensko, ce se je naredilo namenoma... Jaz pac nisem sel tja in to je bilo zame dovolj "pljuvanja"

Multicore bi pa raje ukradel, kot skuril... Jebiga, to nam samo se manjka pri ozvocenju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daleč najboljši na letošnjem srečanju so bili heavy metalci Mary Rose, ki so s kombinacijo odlično izvedenih preverjenih hitov in lastnih skladb navdušili. Nič slabše si ni odrezal niti bend Črna gradnja, ki je tokrat prvič nastopil z novim pevcem. Skupina je nastopila po "headlinerjih" Zablujena generacija in bikerje držala pokonci vse do četrte ure.

moj bratranec pa na basu omenjenih skupin.... :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj za tiste, ki niste bili tam pa samo pluvate ...

Nekaj za tiste, ki ste obračali pa samo pluvate ...

Nekaj za tiste, ki ste bili tam pa samo pluvate ...

Nekaj za tiste, ki ste bili tam pa začuda ne pluvate ...

http://glasba.siol.net/novice/glasba_clane...505081520210816

(Povzeto po Siol.net)

Seveda se avtor niti podpisati ne upa ;) Verjetno noče, da bi ga živga zažgali ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda se avtor niti podpisati ne upa ;) Verjetno noče, da bi ga živga zažgali ... :P

ali pa spluval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil prisoten v soboto. Moji vtisi:

- Prizorišče tako kot vsako leto (mokro)

- Sanitarije kot vsako leto (zasvinjane - za tako število ljudi jih je vsaj trikrat premalo)

- Redarji težili za brezvezne malenkosti

- ozvočenje kot vsako leto (preveč naglas in neprekinjeno predvajanje glasbe)

- cene hrane in pijače (cca 20% višje kot so običajne na motozborih)

- kvaliteta hrane (kar sem probal) tako tako, glede na ceno bi lahko bila boljša in malo večje porcije.

- konzumacija (ob normalnih - nižjih cenah hrane in pijače me ne bi niti motila)

- folk: ne vem zakaj se mi zdi da je bilo vsaj 50% pešadije

- bendi: lublanski psi so me totalno razočarali (kar neko brezvezno stalno pizdarjenje in nakladanje), zabljujena generacija - tako tako, mary rose - povprečni, črna gradnja - glavni akterji muzike so itak isti kot pri mary rose, tako da so praktično ponovili del repertoarja in dodali nekaj starih rock klasik, vendar precej slabše odigrano (utrujenost?). Druga leta je bil glasbeni izbor (za moj okus) veliko boljši.

Z izboljšanjem stvari ki so me osebno motile, bi prireditev presegla standarde in kvaliteto povprečnih moto zborov.

Da ta fešta izgublja pomen moto zbora dokazuje tudi dejstvo, da moto klubi niso prejeli "pokala", kot je to običajno na zborih.

Nikakor se ne morem znebiti občutka, da se prireditev organizira še izključno zaradi zaslužka ali drugače - pokritja stroškov.

Ampak jaz sem se kljub temi imel fino (itak je žur vedno tak kot si ga sam narediš).

Popravljeno . Popravil juddy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma menni blo niti tko slabo, pijačo in hrano smo speštali skoz ograjo, mal se ga nasmukali, dobili po nosu da me še zdej boli... (Ena bejba me je pohodila k sm se po tleh valu) :blink: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!