Skoči na vsebino

NO NAME RIDERS - ROCK IN ROCK


azazelo

Priporočene objave

No ja, jaz bom pa takole povedal, kar se tiče tega moto zbora. S kolegom sva si vzela ravno toliko časa v soboto in sva rekla, da greva mal pogledat za 1 urco na zbor. Prišla sva iz dolenjske, potem mi pa težijo da je 2.400 SIT vstopnine... me prav nič ne zanima če je knzumacija, ker teh 2.400 SIT ne bi mogel "požret" v slabi uri, kolikor sem imel namen prit.

Skratka, kolikor sem se pogovarjal, se jih je ogromno obrnilo ravno iz tega razloga, jaz pa sem bil tam prvič in zadnjič. Mogoče je bil moto zbor res super, samo da je pa vstopnina al pa karkoli za motoriste :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mmmmmmmm, vidm d sami zadovolni :fight2: , baje d je 3 miljonski zalužek!!!!

kot sem že v prejšnjemi posti povedu, to je celoletna plača na račun bajkerjev :worship: !!

Jst sem udeležbo odpovedal, in vidm d sem prou naredu :OK: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če sm prou razumu, k sm še pod uplivom prejšnje noči ampak tole:

mmmmmmmm, vidm d sami zadovolni  , baje d je 3 miljonski zalužek!!!!

kot sem že v prejšnjemi posti povedu, to je celoletna plača na račun bajkerjev  !!

Jst sem udeležbo odpovedal, in vidm d sem prou naredu 

se mi pa zdi, d je tipična slovenska nevoščljivost!!!

Pa kaj, č so mel 3 miljone zaslužka!? Pa še ti nared motozbor, pa jih poš meu!

BTW: Kdor ne reskira ta ne profitira!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa res. Naj zaslužijo koliko lahko. Jim ni kaj zavidati.

Tisti, ki nam način ne paše pač ne gremo, če pa oni kljub temu dobro zaslužijo pa kar naj.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi nimam nič proti zaslužku. Vsak naj se znajde kakor zna, samo tista "vstopnina" za motoriste mi je šla pa pošteno "v nos". Itak se tako ali tako zasluži še na pijači in jedači, pa za tiste ki niso z motorji, pa naj bo vstopnina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi nimam nič proti zaslužku. Vsak naj se znajde kakor zna, samo tista "vstopnina" za motoriste mi je šla pa pošteno "v nos". Itak se tako ali tako zasluži še na pijači in jedači, pa za tiste ki niso z motorji, pa naj bo vstopnina.

No sej in od kje polj 3.000.000 sitkov??? Informacija je bila zgolj informativna.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah spet neke prazne govorice, a mislte da kr tko govorijo kolk je blo čistega? po 5 dneh? ah dajte no, naivneži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ciao!

Sploh ne vem, kaj eni tako stokate. Sicer nisem najmlajši, sem pa šele drugo leto motorist. To je bil šele tretji motozbor v mojem lajfu - sem bil parkrat na škorpionih kot pešak in alhko rečem da je bla fešta čist kul in vse ostalo tud tako da za zihr še kdaj pridem. Sicer pa sem pa je zame glavni piont, da se nekam pelješ - da je vsaj več kot 100km in spoznaš kakšne nove ljudi in navade.

Sicer pa ima vsak svoje mnenje - zdi se mi pa da ni fer kar tako pluvat v tri dni, zganjat foušarijo ker nekdo se je zihr potrudu in vložil velik energije da je vse skupaj organiziral.

lep pozdrav iz dolenjske

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Bla ... bla ... bla ...

Če bi blo res tko kot ti praviš, jim ne bi zdaj drugi Slo Klubi (Clubi) težili, da ne smejo več zbora delat .......

Bila sem tam kot vsako leto do zdaj, bilo je čisto O.K. kot vsako leto do zdaj, le Šoki se v soboto ni hotel pogovarjat z nobenim, ker so mu baje raztrgali neki kabel od ozvočenja ali nekaj takega?

Konec koncev se celo zadevo lahko vidi tudi na VIDEO DVD-u.

video2005.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Bla ... bla ... bla ...

Če bi blo res tko kot ti praviš, jim ne bi zdaj drugi Slo Klubi (Clubi) težili, da ne smejo več zbora delat .......

Bila sem tam kot vsako leto do zdaj, bilo je čisto O.K. kot vsako leto do zdaj, le Šoki se v soboto ni hotel pogovarjat z nobenim, ker so mu baje raztrgali neki kabel od ozvočenja ali nekaj takega?

Konec koncev se celo zadevo lahko vidi tudi na VIDEO DVD-u.

video2005.jpg

za tebe resnice ni ker stojiš na napačni strani zida :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!