Skoči na vsebino

Motoristični krst 27.4.2002


pupa

Priporočene objave

Ravnokar sem prebrala, da bo motoristični krst 27.4. In malo premišljevala in sem se spomnila, da ste se o tem že pogovarjali, da bi šli, sedaj pa uradno odpiram to temo. Začne se ob 13. uri.

Kdo bi šel??

I want some more!!!!

Popravil/a - pupa on 27/03/2002 11:41:58

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh itaQ da moram it, sej sem dubu samo "začasnega", ko smo bili motosvetovci pri Nikotu februarja na Novi Štifti

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj smo se pogovarjali da bi šli direkt od Nove štifte proti dubrovniku ker pa bo to sedaj popoldne predlagam da se vrnemo v lastno posteljo in se odpravimo naslednji dan proti dubrovniku. 27. bi mogoče eventuelno lahko prišli npr. do Grobnika nekje prespali pogledali kakšen hiter krog nato pa pod vtisom hitrosti naprej.

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ravnokar sem prebrala, da bo motoristični krst 27.4. In malo premišljevala in sem se spomnila, da ste se o tem že pogovarjali, da bi šli, sedaj pa uradno odpiram to temo. Začne se ob 13. uri.

Kdo bi šel??

računaj name...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

nejevern

... matr sem pameten ...

Jst tut 102%, samo za Doggy-ja pa nisem tko siguren!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sej en blagoslov je pa že 14.4. v Mirni Peči??

Kdo gre??

Thundercat

jest-bolje dvakrat kot nikoli...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sej en blagoslov je pa že 14.4. v Mirni Peči??

Kdo gre??

Thundercat

Could be, moram Doggy-ja vprašat kok je fanatika v njem!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sej en blagoslov je pa že 14.4. v Mirni Peči??

Kdo gre??

Thundercat

No tale bo pa zame taprav datum.......jest definitivo 14.4........

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale model z Nove Štifte je LEGENDA. Jah, nastaja problem, ker se ne vem kdaj gremo v Dubrovnik... ce je pa ze tak problem pa mislim, da Pater Nik ne bo hud, ce se kak drug dan po motosvetovsko pripeljemo tja gor... pa se zihr bomo do snopca prisli, ker letos bo 27.4. tam gori kar velika guzva in se bodo vsi en mejckanu velik grebl.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vragec, kot veš smo nekateri že bili na ta kratkem in cookijih pod vodstvom S.F.-ja februarja letos.

Vajo rade volje ponovim!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi to ponovil, bi vsekakor v manjsem krogu. Tako pa... bo krst brez mene... pa se nekako nelagodno se pocutim ob omenjanju besede "krst"... pa krizi mi tudi nekako ne lezijo... pa saj vem, da to niti nima veze... pa kaj jaz vem... nekako mi vseeno se vedno ne disi... pa... pa... pa boste ze zdrzali brez mene...

Je pa bilo v manjsi zasedbi februarja precej bolj zabavno, pa brez krsta jasno...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest definitivno grem! Lan sm bil...carsko, pa golaz je bil tud dobr :) Sploh se je pa fajn vozt v skupini 500 ostalih motoristov, pa se vse ceste so ble lepo za nas zaprte.

Jest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest definitivno grem! Lan sm bil...carsko, pa golaz je bil tud dobr :) Sploh se je pa fajn vozt v skupini 500 ostalih motoristov, pa se vse ceste so ble lepo za nas zaprte.

Jest

U če je pa še GOLAŽ dobr pol pa zadeve definitivno nam zamudu!Za Nika sem pa tut slišu da je OK - kako nebi bil če je motorist - itak!Nočeprav tudi jaz nisem iz te branže mislim da krst nau škodu!Torej pridem!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sej en blagoslov je pa ľe 14.4. v Mirni Peči??

Kdo gre??

Thundercat

jest-bolje dvakrat kot nikoli...

lp

Ha bom sel kar na oba zegnanja! Se bomo zmneili in sli skupaj!

Tadej

Popravil/a - Tadej dne 29/03/2002 ob 09:07:19

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ej pupa kaj to pomen da so pisne prijave pr teb (na domu???)

VENI-VIDI-VICI

kdo bi to vedel...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO JEST SM MISLU DA SEM ZRAVE 14.04 IN 27.04 DA BOM ZA ZIHR BLAGOSLOVLJEN. NE VEM PA SE NIC O KRAJU IN URI ZBORA ZA ODHOD 14.04 ???

UDI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

NO JEST SM MISLU DA SEM ZRAVE 14.04 IN 27.04 DA BOM ZA ZIHR BLAGOSLOVLJEN. NE VEM PA SE NIC O KRAJU IN URI ZBORA ZA ODHOD 14.04 ???

UDI

tut jest ne..naj kdo vstavi to žegnanaje v časovni okvir..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MIRNA PEČ........14.4.2002

UDELEŽENCI:

klimbra

kekec III

udi

še kdo......?????????????

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

UPSSSSSSSSSSSSSS...hvala desmo....matr bi bli že stari,če bi na tole letnico čakal.

Popravil/a - klimbra dne 08/04/2002 ob 13:55:14

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

MIRNA PEČ........14.4.20002

UDELEŽENCI:

klimbra

kekec III

udi

še kdo......?????????????

Jest bi šel rade volje tja tud leta 20002, sam zaenkrat bom probal biti tam kar letos.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!