Skoči na vsebino

Motoristični krst 27.4.2002


pupa

Priporočene objave

Pred pol ure sem izvedela, da se krst menda prestavi na jutri, ko je napovedano lepo vreme!

Tisti, ki bodo tam že danes, bodo požegnani....drugače bo pa panoramska vožnja jutri, prav tako bo blagoslov....

Za uro še ne vem, verjetno isto, kot danes. lahko pa pokličete Nika na GSM.

LP Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

aja

Če še izveš kaj novega za jutri,prosim objavi!

Hvala!

LP DAN

Krst sigurno prestavljen - preberi novice na forumu.

LP Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dubla sm domačo nalogo, da vam sporočim naslednje;

en motosvetovc je bil očitno zelo potreben žegna, zato se je odpravil k patru Niku že danes....in upam, da bo dobil tak krst, ki bo "držal" cel teden...tko da ga jst še celga in z vsemi organi..Hanzija namreč..dobim nazaj 5.5., da pa se ne bodo ponovila Brda, ko sm ga pol iskala po kliničnem, se vam bo najbrž tudi jutri pridružil pri krstu...

sicer pa po glasu sodeč se majo kljub dežju tam doli fajn1

mej-te-se

moni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja drži krst prestavljen na jutri 28.04.02. Zato vsi ki nimate kaj poceti na lep soncen dan kot je napovedano se dobimo jutri na bencinski crpalki Barje smer proti dolenjski. Zbor ob 11.00 in potem pocasi proti novi stifti po žegen !!!

Upam da glede na to da je ful motosvetovcev šlo proti DU da se nas bo vseeno nekaj nabralo!!!

udi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je. Evo mene. da si malo razmigam prste po tipkovnici.

Ob 10.30 sem mislil da ima kdo j...a in da bo prišel na barje. Ob 11 pridem na Barje kjer nio bilo ne duha ne sluha o kakšnem MS. Natankam malo počakam si nataknem še vrečke na škornje(ne najbolj posrečena ideja saj za levega ne) nakar se pripelje 5 motorjev in en prikoličar in to ne kakršni koli. Vsi so bili približno 2x starejši kot jaz.

Po kratki debati in ogledu njihovih motorjev smo se skupaj odpravili Ribnici naproti. Do Škofljice peljal z njimi kjer so oni nekam zavili jaz pa solo naprej proti Ribnici. V Ribnico prišel točno ob 12.

Dežna oprema je preizkušnjo dobro prestala razen škornjev in rokavic.

Škornji. Vrečke z barja zdržale na desnem škornju do Ribnice in je bil suh. Leva mi je padla že na AC dol tako da sem prišel v Ribnico z jezerom v škornju. Tam malo posušil škorenj malo špilal biljard, pivo in golaž. Malo pred tretjo smo se v spremstvu leteče odpravili v Novo Štifto. Bilo nas je cca 30-40 motorjev. Spoznal sem veliko Ribničanov sicer ne po imenu drugače pa. Spoznal tudi od Pervyja kolega s katerim ste bili skupaj na Elefantih(?) na motorju 1150 GS. Možakarju se vidi da ni ovire za njega in njegov motor.

Pater Niko nam je lepo držal malo pridige nato nas je požegnal in postregel z kuhanim vinom. Na Novi štifti srečal edinega znanega MS Starega Fakerja ki je tudi prišel z motorjem(vprtljažnikupeugota106press). Faker hvala za malo pomoči in lep žur naprej v Ribnici ti želim. Odhod proti Lj. kjer me je pozdravilo kremežljivo sonce izpod oblakov.

Skratka svojevrstna izkušnja je zamo tako da se kakšnega dežja v prihodnjem tednu ne bojim ker imam opremo stestirano in vem kaj ji manjka v primeru dežja(packfolijainselotejpzakonpress).

Vidimo se jutri ob istem času (12) v Ribnici ampak samo na kaki kokti, ker nas že nestrpno pričakuje Dubrovnik.

ČOF, ČOF!

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Udi, če nas vreme jutri ne bo zamehurilo ali če me ne povozi valjar, velja ob 11.00 na črpalki Barje. Pravkar sva se uskladila tudi s Kekcem. Še kdo?

Držmo pesti, PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zal, snemanje....Pridm vas pogledat kasnej, upam, da boste okol 14-15h še tam, da kšnga tamalga spijemo, pa kšnga pojemo! C YA TOMORROW!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem tud jst.Sepravi se vidimo ob 11.00 na Barju.

lp

puuuuuuuuuniiiiiiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem se pa ravnokar vrnila iz Nove Štifte,morem rečt da je bilo super,sploh pa golaž.Naštela sem v koloni cca 370 motorjev nekaj jih je prišlo prej nekaj kasneje tako da bi bila številka okoli 500 jeklenih konjičkov.Pater Nik nam jih je lepo požegnal tako,da smo do drugega leta varni vreme pa nam je bilo zelo namenjeno

sanda LIVE TO RIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji blagoslov v Novi Štifti je bil hkrati tudi moj prvi "motosvetovski" izlet. Za vtise bom uporabil kar Pepetove besede:

quote:

Nice day, good company

s popravkom: "Nice day, EXCELLENT company!"

-------------------------------------------------------

I started out with nothing, and I still have most of it left.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je enostavno super!!!!!

Dobra organizacija in lepo vreme!

Edina napaka je bila da jim je zmanjkalo kruha in je bilo treba mal čakat ampak ni blo panike!

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja tuki moram povedat jaz sem pa pisal v vtise dnevnih voženj bumbar!!!

Ja organizacija mi je bila všec. Takoj ko smo prileteli tja mi je dolencek vrgel pod tacko leseno dilco na travo da se mi nebi motor pogreznil vanjo, lepo od njega. Potem lepa vožnja cca. 50 km kjer nas je spremljal mož v modrem na svojem konjicku kjer je pisalo "POLICIJA" in v posebno cast sem si štel kako so nam skozi vsa križišča utirali pot patrulje da smo imeli prednost. Pocutil sem se kot papa Janez Pavel.Ulice polne ljudi, veselo mahali. Nato je nastopal "ta pravi dec" pater Nik s svojo nic dolgocasno mašo nas pošprical, vsak dobil zelo lepo broškico in se sprehodil med našimi jeklenimi konjicki in tudi njim namenil božjo besedo. Po tem pa malo golaža (dober vendar se ne more primerjati z golažem iz Kamniške Bistrice) in gas v Lj.

Hvala Roky-ju ,Kekcu, Fishermanu, Bladzu, Transalpu in Pepetu za družbo !!!

Posebej pa hvala Pepetu za......ma on že ve za kaj ne smem povedat, ker pol boste vsi hotl !!!

udi

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist fletn je blo... edin copsi se me ocuril za 30/15kSIT nazaj grede:

Nauk zgodbe... jebeš avto... drugič raj z nereg. motorjem it!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Aja tuki moram povedat jaz sem pa pisal v vtise dnevnih voženj bumbar!!!

Ja organizacija mi je bila všec. Takoj ko smo prileteli tja mi je dolencek vrgel pod tacko leseno dilco na travo da se mi nebi motor pogreznil vanjo, lepo od njega. Potem lepa vožnja cca. 50 km kjer nas je spremljal mož v modrem na svojem konjicku kjer je pisalo "POLICIJA" in v posebno cast sem si štel kako so nam skozi vsa križišča utirali pot patrulje da smo imeli prednost. Pocutil sem se kot papa Janez Pavel.Ulice polne ljudi, veselo mahali. Nato je nastopal "ta pravi dec" pater Nik s svojo nic dolgocasno mašo nas pošprical, vsak dobil zelo lepo broškico in se sprehodil med našimi jeklenimi konjicki in tudi njim namenil božjo besedo. Po tem pa malo golaža (dober vendar se ne more primerjati z golažem iz Kamniške Bistrice) in gas v Lj.

Hvala Roky-ju ,Kekcu, Fishermanu, Bladzu, Transalpu in Pepetu za družbo !!!

Posebej pa hvala Pepetu za......ma on že ve za kaj ne smem povedat, ker pol boste vsi hotl !!!

udi

Hvala

pa hvala Udiju,da nas je vse skupaj opozoril da so prestavili krst-in čestitka za dobro vodenje tropa motosvetovcev..

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je bil en lep dan. Mogoče kakšno stopinjo ali dve več bi lahko bilo. Ampak nebo je bilo oprano, čisto, nedolžno in pogled po dolenskih hribčkih je bil čudovit. Izbral sem daljšo pot po posvetu z Easy-jem. Hvala! MB-Poljčane-Podčetrtek-Brežice-Kostanjevica-N.Mesto-Dolenske topl.-Dvor-Kočevje-Ribnica-ŠTIFTA. Res, da se je pot vlekla a užitek je bil še večji. Tam sem srečal Pepeta, Udija, Fishermana, Transalpa. Pater Nik pa me je požegnal kar med počasno vožnjo na prizorišče. Tip je res prava faca pa še vsa stvar poteka v lepih krajih med resnično prijaznimi ljudmi.

Od Štifte sem se odpeljal z Udi-jem in Pepe-tom v smeri LJ, kjer smo v Trnovem ob jedači in pijači rekli kakšno moško. Nato onadva na Tromostovje jaz pa čez Trojane v MB. Nabralo se je nekaj malega čez 380 km.

Pozdrav pošiljam vsem motoristom, še posebno zgoraj omenjenim Motosvetovcem in pa pravprisrčno Pepetu in en velik HVALA zanj! Zakaj, ne moram povedat, ker potem....isto je že napisal Udi.

Pozdrav izpod vinogradov! Rocky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Včeraj je bil res enkraten dan.Z Jasonom sva se z najino gilerco odpravila v Ribnico in se pridružila tropu motoristov.Ampak mislim,da naju niso ravno resno jemali(skuterpress),ker nisva dobila ribniške žlice ob prihodu.Tudi gledalci ob cesti so se nama malce posmehovali.Toda midva se ne dava!

Tako pa se zahvaljujem Kekcu,ker nama ja podaril svojo žlico,pa ne samo to!Poleg tega je nahranil še najina trebuščka z golažom!

Kekec,hvala!!

Bil je en super izlet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAN tukaj se pa poplnoma strinjam s tabo. Treba bo najti eno rešitev za kakšno pametno identifikacijo/prepoznavanje. Minimum, kar vsak lahko naredi je motosvet nalepka na motorju.

PS: Ne-ja je pozabila povedati, da sva na Ridah v glavnem ovinku s tačko - upsss štenderjem podrgnila po tleh.

PSS: Tudi jaz se zahvaljujem Kekcu da naju z Nejo je nahranil.

Jason

Popravil/a - Jason dne 29/04/2002 ob 22:13:09

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne-Ja,Jason-vedno dobrodošla !

Pridita naslednjič na 3M-dobila bosta Motosvetovo nalepko!

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!