Skoči na vsebino

Da se mal oci spocijejo


Racer

Priporočene objave

quote:

Ejj.. full dobre fotke..... Racer da še napiši link za tiste od prejšnjič.. ko smo šli na furo v Piran in potem v Strunjan!!!

I want some more!!!!

Fotke so Desmotove, in, kot se jaz spomnim je Desmo takrat mal zaspal, tko da, draga Pupica se bojim, da tista lepa vožnja ni ovekovečene sploh! Pa drugić, sej bo še dost prilik!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, Racer... POZERRRRRRRR!!!

Katero fotko si pa imel v mislih, ko si pisal Da se mal oci spocijejo... zihr tisto, kjer je Zarja na svojem motorju, zadaj se pa v vsej svoji lepoti sveti lep (uhhhhhh, da ti kar dih zastane) ena Yamahca?...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mah saj res... eh.. pol pa še vedno ne vem o katerih je Racer govoril.... bom že enkrat zvedela!!

I want some more!!!!

Pupa, sobota, 23.03., poglej pod vtisi iz dnevnih vozenj...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm folk sej je Racer dau link zraven, tko da! Sej ni dileme na cemu si lahko človek spočije oči na tej fotki!

Na SCENICU VALJDA!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Užitkarji..............

No sej jutri tut jest šibam mal na morje........kontrola prikolice.....da vidim koliko so mi preko zime pokradli iz nje!!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No sej jutri tut jest šibam mal na morje........kontrola prikolice.....da vidim koliko so mi preko zime pokradli iz nje!!!!!!!!

Gres pogledat, koliko pasti za medvede se je sprozilo?

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

No sej jutri tut jest šibam mal na morje........kontrola prikolice.....da vidim koliko so mi preko zime pokradli iz nje!!!!!!!!

Gres pogledat, koliko pasti za medvede se je sprozilo?

--

Andraz, cyc

Ja....neki podobnga.......FAK....spet stroški!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!