Skoči na vsebino

Delavnica dobre vožnje - MAKSI


Društvo MAKSI

Priporočene objave

Vabljeni na letošnjo peto brezplačno MAKSI-jevo delavnico dobre vožnje.

KJE? - Tehnični pregledi Avto Vis, Cesta ljubljanksih brigad, Šiška, Ljubljana

KDAJ? - V nedeljo 17. julija od 16. do 20. ure.

KDO? - Vsi motoristi, ki menite, da bi svoje znanje in spretnosti vožnje morali preskusiti in izboljšati. Vaja dela mojstra!

ZAKAJ? - Ker za svojo varnost lahko največ naredite sami, pod vodstvom izkušenih motoristov, na varnem poligonu.

Zaradi povečanega zanimanja udeležence prosimo za predprijave.

Dodatne informacije na MAKSI strani ali po telefonu na 041/850-850.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tokratni delavnici bo možno preizkusiti dve Yamahi.

In sicer:

XT660X (supermoto)

YBR 125

Motorje nam je priskrbela Avtotehna vis :OK:

post-570-1121434477_thumb.jpg

post-570-1121434536_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če se je lahko udeležiš s kolesom, lahko pa vsekakor prideš s kolesom. Jaz sem bil prejšnjič s kolesom, bom tudi tokrat, mogoče se bom spet fural po poligonu s :hmm: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se znajdem tam, če bo vreme :OK:

Pa tistale 650ccm SM zadeva tut fajn zgleda.. upam da ne bo cel čas zasedena :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pršu srečno domou, čeprou sem vso pot joku :cry: sm sedel na najlepšem motorju kar jih je blo na varni vožnji, pol pa sm se odpelu domou na prasički. SUZUKI, matr sm ti fouš :P naslednji moped bo sigurno v tej smeri cbr954 ali gsx-r1000 :devil:

Aja, varna vožnja sej res. Špica je blo :OK: Maxijevci legende ste. Kako se vse spelje brez problemu in tekoče znajo sam oni :OK: Super je blo, čeprou smo bli kukr v mikrovalovni :wacko: drugič bom spet težil :naughty:

Aja, avtoehni vis pa hvala za probno XT-jko. Motorčič je prou igračka :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pršu srečno domou, čeprou sem vso pot joku :cry: sm sedel na najlepšem motorju kar jih je blo na varni vožnji, pol pa sm se odpelu domou na prasički. SUZUKI, matr sm ti fouš :P naslednji moped bo sigurno v tej smeri cbr954 ali gsx-r1000 :devil:

Aja, varna vožnja sej res. Špica je blo  :OK: Maxijevci legende ste. Kako se vse spelje brez problemu in tekoče znajo sam oni :OK: Super je blo, čeprou smo bli kukr v mikrovalovni  :wacko: drugič bom spet težil :naughty:

Aja, avtoehni vis pa hvala za probno XT-jko. Motorčič je prou igračka :grim

ups :blush: kriza identitete :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prišel sem čisto nevedoč kaj se sploh dogaja in moram pohvaliti da ste odlično izpeljali zadevo in upam da bo v prihodnje takih poučnih druženj še več.

Spet smo se pa vidl z nekaterimi motosvetovci kar je bilo pa tud zakon....

slikce pa sledijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DElavnica super kot vedno.. spoznal nekaj novih obrazov :OK: , srečal nekaj starih :afro1: , vneto vozil kroge :whistle: , preizkusil XTjko :yea2:

Skratka.. Maxi does it again :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvič letos,v primerjavi z lani (še) boljše :OK: mal smo se sicer kuhal,ampak je fino mal med stožci vijugat :)

xt se pa zlo lepo pelje,za moj okus še mal preveč :D tamalo osmico sem pa zvozil lažje kot s svojim!

Popravljeno . Popravil batzajla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem prvič, bilo je super (no ja če bi bilo kakšno stopinjo manj bi bilo še bolj kul). Organizatorjem svaka čast :worship: . Res vrhunsko izpeljana prireditev. Se vidimo naslednji mesec.

lp

ps

a ma kdo kaj slikc ??

Popravljeno . Popravil DDEAN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: Saj če ornk poslušaš , tudi neki od tega odneseš , seveda je pa treba teorijo realizirat :worship:

post-5346-1121628898_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Do Maximuma ? :OK:

Gizmokak do maximuma, ja ;)

Pa dvomim, da je to njegov maximum :D

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolš kot sm mislu, punca in tipi, k so pobirali stožce pa nas hvalil, ful vredu :)

Xt pa meni(lc-4) zelo okorna, svohna prednja zavora in zanič sprednja guma...Thanks maxijevci in visovci :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Ja XT-jka je bila na razpolago za test. Zanimiv motorček . Gume so res zanič , ni se dalo peljat po prvem :BUA: Malo je bila pregreta , tako , da mi je kar nekajkrat ugasnila med vožnjo pri keglih, drugač pa OK.

Hvala za test ! :worship:

post-5346-1121665208_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!