Skoči na vsebino

Tomos


Leteči

Priporočene objave

Pozdravljeni,

Sicer sam nisem vedel kam naj vtaknem tole temo :? pa sem se potem odločil za Kr Neki, mam najmanj šans da mimo udarim. Sem hotel dat v Mopede in skuterje samo vem da vas veliko tam niti pogleda ne.

Če kdo misli da to ne paše sem naj pač premakne.

Skratka

Kolega se je lotil izdelave kopij petih primerkov nekdanjih Tomosovih tekmovalnih motorjev D5 in potrebuje določene dele ki mu še manjkajo. Naj bi pa imeli serijski mopedi nekatere dele enake kot D5.

Ker vem, da se vam sigurno doma po garažah valjajo kaki stari mopedi ali deli le teh upam, da bomo kaj našli s skupnimi močmi. Potrebujemo pa sledeče:

- Sprednje vilice od elektronika

- Sprednje ''feltne'' od elektronika ali 15 SLC, premer bobna mora biti 140mm!!!

- Zadnje ''feltne'' od elektronika ali 15 SLC, premer bobna mora biti 125mm!!!

- Nekaj primerkov starih agregatov od APN4

Ekola to je to. Če ima kdo kaj takega in je pripravljen prodati za razumno ceno naj napiše, lahko tudi na PM pusti cifro in ga pokličemo.

Ni nujno da imate le dele, če ste pripravljeni prodati cel moped bo verjetno tudi šlo.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam dva apn6 agregata pa eno kapo, oba sta na 42 mm zbrušena, lohk pa tud rečem frendu pa ti proda celo 15-ko, jo ma doma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no lepo da se je spravil specialke delat. :worship:

aja pa samo tolko za info. zadne feltne ne bo dobu, oziroma jo je skor nemogoče dobit!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no lepo da se je spravil specialke delat.  :worship:

aja pa samo tolko za info. zadne feltne ne bo dobu, oziroma jo je skor nemogoče dobit!!!

res se tako tezko dobi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dele od elektronke se res težko dobi.jst sm večinoma že potalal-prodal,ostal je sam še par batov,zobnikov za mašino,kšna blajerca,plastik za bt,auspuhov...nažalost nč kar iščeš...če kdo kej nuca,nisem drag

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se jst mal promocije kljub temu da sem pravkar odpelu na odpad dva grsta: mam se nekej gredi, magnetov, od BT-ja masino (razdrto), masino od APN-4 colibri (na pedala) z lamo cilindrom + masino od 15 SLC (cilinder morm se poiskat ne vem kam sem ga zalozu.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na pa da dam še jaz svoj oglas .)

če kdo kj rab mam doma: ščitnik za verigo za ATXa, en 12V5W smernik, en magnet za apn6 al pa atx, dva cilindra za APN 6, pa še kaj bi se dal dobit

če kdo kaj rabi PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ma kdo od elektronike cinšpulo??za predat

bi se dal zrihtat, sam pol čez 1 tedn ko pridem z dopusta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

če kdo rabi kaj za atxa naj mi pošlje na PM, pa naj pove kaj rabi, povejte pa mi do 8.8.05 ke rpotem grem na hrvaško do enga frenda po dele

ma pa tudi BT furgazer bingo 18, BT cilinder 38,5 mm, L bat 38,5 mm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohk pa dobim skor vse dele, kar boste rekl bom mev doma 11.8.05, pol pa al pridete iskat al pa pošlem, če kdo kaj rabi naj mi pošle PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!