Skoči na vsebino

ZX6r vs. GSX r 750


John2005

Priporočene objave

Moja izbira bi bil (bo mogoče drugo leto :D ) seveda Suzuki, ker ima več konjev, več navora, ista registracija pa še lepši je :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo par podatkov iz motosvetovega kataloga motociklov:

Kawasaki:

Moč: 95.5 KW @ 14.000

Navor: 70,5 @ 11.500

Teža: 164 kg

Posoda za gorivo: 17 l

Suzuki:

Moč: 109 KW @ 12.800

Navor: 86,3 @ 10.800

Teža: 163.0 kg

Posoda za gorivo: 17.00 l

Kar se pa testov tiče, si pa lahko pomagaš s primerjalnimi testi 600-takov. Suzuki 600 in 750 sta namreč skoraj identična (kar se položaja voznika, udobnosti in podobnih stvari tiče). Je pa res da si lahko samo pomagaš, ker še vedno bo tu veliika razlika v moči agregatov med 600 in 750...

Par linkov:

Suzuki long term test

Suzuki 750 l.2004 (se mi zdi da med 05 in 04 ni razlike)

Kawasaki

Moje mnenje je, da če potrebuješ moč, vzemi suzukija, če ne pa izberi po izgledu. Oba motorja sta dobra... :OK:

Vso srečo pri izbiri... :)

post-2284-1121725001_thumb.jpg

post-2284-1121725029_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kdaj je pa razlika v ceni med tema dvema minimalna?

....enim se 160k sit zdi malo :doze: sicer pa moraš tudi upoštevat, kaj ti nudi kawa in kaj suzi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

pri tej izbiri sploh ne vidim dileme: 150 ccm več se HUDO pozna, kar je kristalno jasno tudi Kawasakiju, sicer ne bi delali poleg 600 še 636 modela, a ne :devil:

pa je razlike minimalna...

Veliko lepih in vrnih kmjev, karkoli boš izbral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moja favorita to leto...če bi le bil pravi čas za to :doze: ....

Definitivno bi želel oba prej preizkusiti....rade volje pa to storim tudi za koga drugega... :grim

Uživaj v izbiri (in izbiranju) :friend1: ! Pa hvala, ker si nam vrgel kost... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kdaj je pa razlika v ceni med tema dvema minimalna?

...Panigaz je Suze prodajal za nekaj več kot 2.3mio...ne dolgo nazaj...

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Panigaz je Suze prodajal za nekaj več kot 2.3mio...ne dolgo nazaj...

lp flox

Trenutno ima akcijo tako da je še nekaj ceneje. Sam imam naslednji ponudbi kawa 2.050.000, suza 2.150.000.........suza naj bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj premirjamo 750proti 600

ze prostornina vse pove ce sta v boju japoncka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.........suza naj bo.

...čeprav imam kwaka :krneki: doma...bi tudi jaz raje suzija...750 je le 750... :grim ...lepo se voz... :OK:

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno Suza, vec kubikov, vec navora, vec konjev :devil: , pa se 1 kilo manj na vagi. :)

Probaj malo sedeti na obeh, da bos videl kako se kaj pocutis na njiju.

Meni Kawa 6 ne ustreza prevec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@John2005

Poročaj prosim, kako so tekle zadeve z nakupom...ko boš utekal, se bo našlo kaj časa :grim .

Ob poplavi oglasov z ugodnimi cenami postajam malce skeptičen.....Namreč par let nazaj so znale bit težave s čakanjem pri uradnih prodajalcih, pa potem še homologacija .... Pa garancija? Pogodbe oz. računi?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

No, našel sem glih pravo temo za moje vprašanje. Proti koncu letošnje sezone bom kupoval drug motor in že kar okol dve leti sem bil zagret za ninjo 6 (letniki 95 do 99) in sem še vedno. Opazil pa sem, da imajo suzukiji 750 ('99) kar nižjo ceno od ninj in po večini manj prevoženih kilometrov. Imajo menda tudi elektronski vbrizg goriva (to je po mojem velika prednost), seveda več konj in navora, najde pa se tudi kakšen, ki ma v prometni vpisanih 72 kw (cenejša registracija !). Barva mi je tud bolj všeč suzukijeva, samo oblika je pa od kawe velik lepša (čeprav med vožnjo ne gledaš motorja, ampak cesto .) , ima pa

suzuki dosti lepšo armaturo). Zdej me pa zanima, zakaj so suzukiji cenejši, so bli mogoče ti letniki slabo narejeni oz. se kvarijo, pa jih zato prodajajo ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej me pa zanima, zakaj so suzukiji cenejši, so bli mogoče ti letniki slabo narejeni oz. se kvarijo, pa jih zato prodajajo ??

ne-bi rekel ,da gre za pravilo, da so cenejši, sploh zaradi tega, da bi bili slabo narejeni....pač trg je tak....ker opazuješ že dalj časa verjetno tudi vidiš kako gredo v promet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!