Skoči na vsebino

ZX6r vs. GSX r 750


John2005

Priporočene objave

Suzukijev je dost mal, sej to je kul, ker ga nima vsak... Pač sem tak da nebi mel motorja ki ga ima vsak(ali kake druge stvari, razen če je res tooooolk huda :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sm opazu tud pri ninjah, da jih je veliko blokiranih na 72 kw, kar je fino. Sam kje je ta blokada (uplinjači?), da slučajno ni na kšni elektroniki ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večinoma so blokade kot ene podložke, te so pa v fergazerjih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

kliknem error :)

ze spet :wacko:

1. iskalnik.

2. navodila za uporabo foruma (zgoraj na vsaki strani; samo kliknes. ali se ti tudi tukaj pojavi error)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem ob prebiranju oglasov zasledil, da imajo suzuki gsxr in kawa zx-r podobne cene. celo kawasaki zna biti ugodnejši. je pa kawasaki verjetno (ne bom pa trdil) bolj user friendly. gsxr zna biti kr precej živ (kratka medosna razdalja) in je kar precej našpičena zadeva. 750 suzuki pa je bil v konkurenci do 1000 ccm in je formula. :D ima doma primerjalni test z r1, cbr 900, ter mislim da ducatijem 996 :blink: (moram pogledat)

zapomnil sem si, d je bila suzukijeva končna hitrost največja zabeležena :)

bolje bo, če boš vzel oba 600 kubična športnika v primerjavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Suzukijem GSX-R 750 K5 sem naredil 40.000 km. Ob nakupu smo naj zmontirali kompleten Akrapovič in še nekaj drugih dodatkov. Ostalo je ostalo serijsko. V teh dveh sezonih ni bilo okvar. Ne majhnih, ne velikih. Motor je zelo živahen, lepo konstrukcijsko umerjen, poraba ni pretirana in tudi gum "ne radira" prekomerno. Tehnično brez pripomb.

Kawasaki ZX 6 R je prodajna uspešnica. vsa leta se dobro prodaja. Fantje so z njim zelo zadovoljni. Razen seveda nekaterih manjših muhic, ni bilo nobenih tehničnih težav.

Razlika med njima, vkolikor bi vozil enega in drugega je v živo manjša, kot na papirju. Zato bi se med njima odločil po srcu in na oko. Pa seveda po opremi, ki ti jo zraven ponuja prodajalec. Kateregakoli od njiju boš kupil, boš kupil dobro. Pazi pa na barvo. Zaradi nadaljne prodaje namreč. Kawasaki zelen. Suzuki modro-bel.

Pa dobro kupi in varno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Practically the same bike as the previous model, apart for the new graphics. The only new announced feature was that the headlight switches off during startup to reduce load on battery.

To celebrate the 20th anniversary of the GSX-R models, Suzuki launched a limited Anniversary edition of the GSX-R600 (GSX-R600X). It was still the same bike but it had special 20th anniversary colors and graphics with numbered emblem and special ignition key, a black muffler with racing style end cap and 20th Anniversary logo, GSX-R750-style trapezoidal radiator, special designed brake discs, tinted windscreen, racing-style sliders, Iridium spark plugs and blue colored chain.

Spremembe med 750 kubičnima različicama so enake...

Link...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

če ima kdo izkusnje z nastavljanjem opozorilne lučke,ki opozarja kdaj v višjo prestavo.

in sicer kako se nastavi;jaz pridem do tega da lahko premikam kazalec od 7000 rpm---14000 rpm

potem pa odvzamem kontakt,a nastavitev se ne shrani :? :? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberi v navodilih, ziher piše, sam sem imel 636 pa vem da se je dalo nastavit, pa tud v navodilih je pisalo.

Drugače pa mislim da se drži gumb set in reset hkrati nato pa dodaš kontakt in z enim od gumbov povečuješ za 500 obratov, nato pa pritisneš oba hkrati in zadeva se shrani, vsaj tako je pri hondi pa mislim da je bilo pri kawi enako. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!