Skoči na vsebino

7. Motorfest - Motoclub Orel Slovenija


fabi

Priporočene objave

Pa še odgovorni za tako fajn žurko.

THE ZORKO - AS HIMSELF

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Hvala za dobr žur :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Se priporočamo za naslednje leto!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Začelo se je v soboto, nekje ob osmih zjutraj s pomežiku dežju in vprašanjem "bi ali ne bi" ... in se tako svaljkalo do popoldanskih ur ... ko sva rekle z Bibo "bi" pa šta bude, bude ... in preparirali še Volka in Helenco ... pa smo šli ... že pijačka na vhodu je obetala dober začetek in kot po dobri stari navadi sva jo z Bibo morale parkratk predegustirat, da sva se prepričali, da je res dobra (hvala Igor :004 ) ... vse ostalo ... mah kaj bi pisala ... itaq je Godfather vse pofotkal, razen nedeljskega blata ne, ker se ga je na njegovo srečo izognil ... no mi se ga nismo, pa smo bili zato deležni goveje juhce :OK: in odlične kave :OK: , ki sta nama dali energijo, da smo, kot že ničkolikokrat letos, odplužli v dežju nazaj proti domu ...

BTW: A je bla una miška, ki je letala ob enajstih dopoldan okoli nas resnična :hmm: ... bela ni bla, tako da bi lahko bila prava .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne vem kolkokrat sem šel scat, ma vsakič sem dobil kako fajn punco, ki mi je podržala glaž pive ali jakno....in zgleda, da je bla zmeri ena in ista, ker sem jo učeri zapeljal en giro :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos pri nas še na nobenem zboru nisem prespal (beri : se ga nametal), tako da je odločitev za Zeleni gaj bila samoumevna (obrobje subtropske klime, pa to).

V petek nihče ni kazal kakšne vneme, zato smo odropotali v soboto, kmalu po tem, ko so me uspeli zbuditi.

Že po spustu v Waydoušno vzklikanju in valjanju od sreče ni bilo konca, saj takih temperatur in sonca ni videti vsak dan. In tako ves čas do......

Zeleni gaj : Motorjev je bilo POLNO (no ja, tudi plac je omejen) in so morali po ozvočenju klicat za umikanje pa manevriranje pa zaparkirano skratka - vse do šanka (spodnjega).

Spodnji šank : so našli glasbenega opremljevalca, ki je vsaj mene iz kože potegnil s pazi, muziko iz sedemdesetih. Od CCR, Time do Zdenke K. So me emocije kar takoj pognale v nebrzdano popivanje in ovacije :yea1: :yea2: .

Panoramska vožnja : v NG na ajzenpon ob italijansko mejo. Pira kolikor srce poželi (Zorko : "ja dejte še za po poti pive nabrat").

Seveda je bilo popolno, saj sem na odhodu moral demonstrativno podreti motor (burja, svizec, indijka, pir - obkroži ustrezno) direkt na schengenski meji. Tko, da bojo vedel. In your face ! Leaded ! :slap: :kva2: :whistle:

Po ponovnem prihodu nisem dobil še enih borovničk, pa tudi parkplac pri šanku je bil ves zaseden. No ja, pa smo postavili šotore oz. bedna opravičila za šotore (kot se bo pokazalo pozneje).

Igre : počasnele in klobasa na špagi. Kar intenzivno.

Prizorišče : prva etaža, pravi prireditveni prostor v stilu oder, dance floor, šanki, pusherke trendovskih pijač (KaoS mi ni nič dobro storil). Pokrito, kot v Plečnikovih Križankah. Prižnice za go-go plesalke (in par ulitih golih plesalcev).

Menu : klobasa, čevapi (nisem ziher), ODDOYEK, pumfri s senfom/ajvarjem. Lačni nismo bili. Živa muzika prijetna, nič šokantnega, vendar ves čas fajn podlaga.

Nagradne igre : ugani, kako visoko visi minimoto. Pobrali so ga Pakleni vozači (ne vem, s čim so merili....). Nekaterim užaloščenim luzerjem so se oddolžili z ustreznim številom dimov :worship: .

Žur : bil. Strip je bil boljši kot tease. Tudi nekaj lokalnih nedoletnic je imelo amateur night v izvedbi poltenih valovanj, ki se jih ziher niso od mame naučile.

Bonus : Vale, Biba, Helenca, Volk, Tadej (Mr. Luckyshirt), Fabi in ostali, katere je koprena sproti prekrivala.

Noč : po nabavi vode (za nekatere tequile) smo padli s prvimi dežnimi kapljami. Najhuje je bilo iz šotorov v blato scat hodit. Ja, kompakten šotor, čist mejčkn, maš lohk skoz s sabo, PA PUŠČA PRI TLEH IN NA STREH mamumi :fight2: .

The day after : ena prijazna hospa nas je pojila s kavo inu jegri, miška ni bila bela je pa bila še mlada, scalo je še vedno. Malo smo pomomljali s preživelimi, opazovali, kako bodo Pakleni vozači odpeljali minimoto - "jebiga, misliš da če da stane u kofer?" - in se prav počasi spravili v polivinil.

Way home : oprat motorje na poti do Kopra, lenarit in zvečer po suhem domov. Kje si pojstla, kavč, karkoli......

Povzetek : saj dežuje itak vedno, tako da je bilo zelo v redu. Škoda, ker nisem bil že v petek. Ker je v tošlu vse manjkalo, sem se imel ziher blazno dobro.

TNX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagradne igre : ugani, kako visoko visi minimoto. Pobrali so ga Pakleni vozači (ne vem, s čim so merili....). Nekaterim užaloščenim luzerjem so se oddolžili z ustreznim številom dimov  :worship: .

Jaz sem merila :grim z metrom :grim čist točno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!