Skoči na vsebino

7. Motorfest - Motoclub Orel Slovenija


fabi

Priporočene objave

He he Gregs, če fotke objavimo, boš moral na poglobljen pogovor v Psihološko čistilnico ...  :grim

... to moram itaq... :lol1:

Samo ko gledam te slike... :eek:

Jaoooooooooo.... res mi je žal, da me ni bilo, ampak družina ima prednost pred ogledovanjem brhkih mladenk... :lol1: :lol: :blush: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Goddi, samo pazi, da Katjuška ne vidi teh slikic... :whistle: ... ker bo potem.... :fight2: ... pa :slap: ... pa boš potem ti :headbang: ... pa boš moral dosti :004 in :K in :winkiss: ... da bo spet :love1: in :wub: ...

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ma vsakič sem dobil kako fajn punco, ki mi ga je podržala...

To Gorazd, jebač!!! :yea2: :yea2: :yea2:

:P :naughty: :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To Gorazd, jebač!!!  :yea2:  :yea2:  :yea2:

:P  :naughty:  :whistle:  O:-)

Ti maš pa čudno definicijo za jebača :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kej vem, sej lahko da smo kej govorili...če se nismo poznali pa nč za to...sem bil eden redkih preživelih, ki so bli pokonci in niso šli spat...smo bli dol pred bifejem in ene 3 ure smeha. en lep pozdrav vsem ukop :yea1:

aja, mislim, da sn vale na videz spoznal...je sedela gor še s tremi na unih tavelikiš štengah pr kraju...ma sm mel drugo bjondo na čez, pa drugič :afro1: :yea1:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je sedela gor še s tremi na unih tavelikiš štengah pr kraju...ma sm mel drugo bjondo na čez, pa drugič 

.... samo, da ni bla... :hmm: :nono: :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Godfather - drugič se rajš zmenva da ti "poziram", ne da me slikaš, ko nisem ravno pri sebi :blush: (no, se vsaj po fotkah spomnim kaj sem počela).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... to moram itaq...  :lol1:

Samo ko gledam te slike...  :eek:

Jaoooooooooo.... res mi je žal, da me ni bilo, ampak družina ima prednost pred ogledovanjem brhkih mladenk...  :lol1:  :lol:  :blush:  :whistle:

Napača.....................družina te počaka......brhke mladenke pač ne!!!!!

Sožalje :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napača.....................družina te počaka......brhke mladenke pač ne!!!!!

Sožalje

...napača, klimbra, velika napača...

... ko bi tebe sestra obiskala po 9 letih in bi prvič videl nečaka, bi se ti jebalo za vse neznane brhke mladenke... :grim (razen ene znane .) ) :lol1:

(malo za hec, malo za res)... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Išči jo v Postojno če se ne motim pod imenom Tereza. :beer2:

Hvala za pomoč.Če si na sliki zraven nje ti ,dobiš od mene na prvem motozboru od mene za rundo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za pomoč.Če si na sliki zraven nje ti ,dobiš od mene na prvem motozboru od mene za rundo.

Tudi, če bi osebek na levi bil pokrit s plahto, bi vedeli za koga gre, saj je komaj katera dobra bejba brez njega na sliki.

P.S. še vedno nisem ugotovil, ali je losion after brijanje, ali majčka, ali obrit jezik.

Bom 1x vprašal. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi, če bi osebek na levi bil pokrit s plahto, bi vedeli za koga gre, saj je komaj katera dobra bejba brez njega na sliki.

P.S. še vedno nisem ugotovil, ali je losion after brijanje, ali majčka, ali obrit jezik.

Bom 1x vprašal.  :)

Za to sliko sem pa glavni krivec jaz ker sem jo ogovoru pa se je pol z Tadejem slikala. :yea2:

Tadej pa je zrihtu to ma sva bla vesela

post-5996-1130177803_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!