Skoči na vsebino

Smrdel boš...


Matic7

Priporočene objave

natankaš doma, ko prideš nazaj, vmes se pa pri nas doma še kaj umivamo in spravimo "smrad" s sebe, če se pri vas mogoče ne. Upam, da sem zdaj razložil na nivoju 7-letnega otroka in boš tudi ti razumel.

Razložil si natanko tako kot odvetniki znate, zelo natančno, a skregano z resnico. :D

Smrad po bencina ne gre stran z umivanjem. Se hudič vpije v kožo. :?

Lahko narediš preizkus.

Namoči roko v bencin, pol pa umivaj kolk češ, pa boš še vedno smrdu... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko narediš preizkus.

Namoči roko v bencin, pol pa umivaj kolk češ, pa boš še vedno smrdu... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni boljši preizkus da se eno uro vozi z mopedom, pol ga nej pa sestra naslednje pol ure ovohava če smrdi po bencinu...

Sicer je pa tale tema čist :topic:

LP Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee... pri vsej tej debati o vozakanju v službo z mofo in smrdenju obstaja še ena možnost - da omenjeni osebek pusti službo. Problem rešen. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razložil si natanko tako kot odvetniki znate, zelo natančno, a skregano z resnico. :D

Smrad po bencina ne gre stran z umivanjem. Se hudič vpije v kožo. :?

Lahko narediš preizkus.

Namoči roko v bencin, pol pa umivaj kolk češ, pa boš še vedno smrdu... :P

Saj zato pa sem jaz cepec ,ker on tega ne razume ,dela v odvetniški pisarni.Hm odvetnik pa moped kot krava pa sedlo.Bicikl ali pa rolere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrdel od mopeda ?????? Pa od kje vam to, če se že mešunga včasih zavoha, je to prav lep vonj :OK: .

Pubec g.odvetnik spoštovani, pomoje si dosti hodil v šolo, pa še če si dec, ki se kej spozna na avte pa motorje, potem, ti ne more ženska pamet solit da boš smrdel; potem takem, bi vsi, ki imamo 2T motorje smrdeli.

Včeri sem prav neleš frčija zalaufal, not je nevem, mnde mal motula mal valvoline pa 95ka, res mešunga vsega, pa sem se pelal, pa ni nč kej smrdel.

No na starih tomosih je rada pipca spuščala, ali pa je šlaufek otrdel iz pipce do frgazerja, druga pa nič kej takega ni kritičnega.

P.S.: Še vedno pa imajo na prodaj novi model Peš-honde ;)

P.S.: Pa zaka si ti avto kupo, da ga boš šparal, ali da se boš vozil z njim ??? Pa nič mu ne škodi če ga velik vžigaš pa sklaplaš, edino mal prej bo akumulator crknil.

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee... pri vsej tej debati o  vozakanju v službo z mofo in smrdenju obstaja še ena možnost - da omenjeni osebek pusti službo. Problem rešen. :P

mam jaz še boljšo idejo... naj me da država kar v penzijo, da ne bom čist zamoril tu celega foruma :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam jaz še boljšo idejo... naj me da država kar v penzijo, da ne bom čist zamoril tu celega foruma :)

Lenuh... penzijo bodo baje ukinal tam v vašem koncu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Mopede ne vem, skuterji pa večinoma ne osmradijo voznika ali potnika. No, seveda obstojajo izjeme, kot je recimo Speedfight :rolleyes: Če se voziš sam, še ni neke težave, ko se ti pridruži še sopotnik pa očitno za njim nastaja vrtinčenje zraka, ki ga lepo odišavlja. Pomoje je vzrok v nazaj obrnjenem izpuhu :hmm: Na Aeroxu teh vonjav ni bilo, niti pri vozniku niti pri sopotniku. In izpuh je bil speljan poštevno v tla B) Aja, smrdi pa seveda olje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lenuh... penzijo bodo baje ukinal tam v vašem koncu ;)

hm... kolkor jaz vem, bojo penzije takrat, ko pridemo mi do tja, že prenizke, da bi sploh lahko preživeli z njimi tak da... če jo maš al pa ne...

drugač pa sem zdaj počasi le dobo od vas odgovore, o katerih me v šoli pač niso naučili nič. Bom probal povzet: 2T ali 4T se da ločit po "smradu". Če je 2T pošlihtan, kot je treba, ne smrdi. Za stare Tomose je značilno, da majo probleme s pipico, če to porihtam, se lahko poslovim od peš-honde, ker bo vse ok.

Samo... če bom kdaj mel kak mio, al pa raje še pol zraven, viška, preden dobim deco, se takoj neham menit z vami in raje probam vaše užitke v praksi... zaenkrat pa ste me prikrajšali za vsaj 125 ccm moped, da bi si vsaj lušte naredo, ker ste napisali, da se da Tomosa porihtat :cry:

No, pa smo le prišli na konec v par dnevih in ob obilo zabave :OK:

Pa še malo :topic: Kar se tiče odvetnika... če delam v pisarni, če ne pomeni, da bom tukaj ostal ali pa da bom celo kdaj odvetnik. Samo prakso delam tukaj. Bit odvetnik pri 26 letih pa je praktično nemogoče. Po končanem faksu, če gre vse s prakso in pravosodnim izpitom po tekočem traku (kar pa je skoraj nemogoče), traja še najmanj 5 let, da ti dajo naziv odvetnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,temu se pa rece menjavanje znanja: mi njemu razlozimo,kako pridet nesmrdec v sluzbo,on pa nam,kako postanes odvetnik :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,temu se pa rece menjavanje znanja: mi njemu razlozimo,kako pridet nesmrdec v sluzbo,on pa nam,kako postanes odvetnik :D

zdaj še samo fali mačkon, da napiše kak sem to po odvetniško spelal, se pravi, da mam jaz več koristi od vsega skup :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej matic7, ker si iz foha boš verjetno razumel analogijo tega reka, ki se uporablja še iz časov Justinijana: "Ignorantia moto nocet"!!! Skratka vse tvoje težave izhajajo iz nepoznavanja osnov motoristike, tudi jaz imam namreč podobno delo kot ti, pa se že leta in leta vozim v službo z 2T in 4T, pa zaradi tega nimam v bencin namočene kravate in pri delu s strankami ne smrdim po raznoraznih oljnih derivatih. Torej če imaš 2T ali 4T vozilo brezhibno, ki ne pušča tekočin pri vseh luknjah ter paziš pri tankanju oziroma izdelavi mešanice (nenazadnje se mi zdi, da so tudi rokavice že izumili) je popolnoma vseeno ali je 2T ali 4T, ker se tudi pri slednjem lahko zgodi, da se poliješ z bencinom in imaš potem parfum Oktan 95, ki se zažre v obleko in kožo ter se vonja dokler ne izhlapi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo bo vseeno malo čudno za videti vse skupaj možakar v obleki s kravato pa na tomosu apn :grrr

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: Maš prav bna, midva sva iz Koroške zato se nama bi to zdelo mogoče čudno .) , v večjih mestih pa to ni nič nenavadnega, še kaj hujšega se da videt. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matiz, pomoje bo najboljše, boljše kot vse pametovanje tukaj, deljenje mnenj, nasvetov, primerjava 2T in 4T mašine in še bi se dalo naštevat... da ti enostavno svojega Tomosa zajahaš in se z njim odpelješ malo naokoli, potem prideš domov in povohaš koliko resnično smrdiš. Če se ti bo zdelo, da so se nosne čutnice adaptirale na kakršnikoli vonj, vprašaj za mnenje nekoga drugega. To ti bo dalo najbolj objektivne rezultate, bistveno bolj kot pa puščanje pipice na 1 od 100 mopedov, vrtinčenje zraka zaradi preširoke riti ali sopotnika, pretanke gume, nepravilne mešanice itd.

Torej, moped pod rit in na test! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to: Ne odklanjaj mopeda apriori, ker pač ti nekateri povemo določene težave in slabe izkušnje. Eno so naši mopedi in naše izkušnje, eno bodo pa tvoje. In vesel sem, da si se odločil za moped kot prevozno sredstvo v službo, saj je to bistveno bolj ekonomično, cenejše in še čas se prihrani kot pa recimo s avtomobilom, kot to počne večina Slovencev. Pri naš še zmeraj velja prepričanje, da je samo avto "tisto pravo". Mogoče to izvira še iz globokega socializma, ko je avtomobil bil redkost, danes pa se razvajene riti gnezdijo v kolonah med 7:00 in 15:00 :BUA: Ti se boš pa lahko peljal mimo vseh teh, med 3 in 10 milijonov vrednih pločevink in njihovih ponosnih lastnikov s enim 5.000sit vrednim brencljem :P Da ne govorim, da boš lahko pol ure dlje spal

:yawn:

Dosti sreče pri vožnji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa še to, če maš fejst breg do šihta, boš mogoče z automatikom malo problemčkov imel ;)

ga bo pa pač mal sfriziral :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

staycool, hvala za normalen in uporaben odgovor.

bna, sesalci odpadejo. resda je daleč najbolj praktičen in udoben za te namene, ampak izbiram med dvema opcijama: al spravit skup star moped, ki je že doma, al pa nabavit Yamaho YBR 125, ki je sicer 4T in ne smrdi, ampak bi za sabo potegnila precejšnje stroške (stane sicer tolko ali pa še manj, kot 50 ccm sesalec, ampak rabim pa še izpit za A, ki ga nimam). Z mopedom sem omejen na BLIŽNJO okolico, s Yamaho pa bi po stari cesti lahko odpujsal tudi do morja, če bi si vzel čas in šel počasi po stari cesti.

Matic Una prva odebeljena varianta je MENI ljubša.

Z mopedom se pa jest tud kar deleč odpeljem, vsaj enkrat na let...:) Z družbo in je to fina žurka

Pa z mopedom se že 13 let vozim na šiht... pa še anben ni reku da smrdim. Al pa mam zelo taktne sodelavce :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!