Skoči na vsebino

MK Kurent- Ptuj


stigmata

Priporočene objave

Hmmm, niste malo skrenili s teme? :hmm: En čisto mičken.. :P

No,a bo zaj kaj s kurentov ali ne? Ali pa se že internet motoristi mislite sfajtat pa preložit planiran termin za nedoločen čas? :P :grrr

Lp. Če bom v okolici uletim. Mogoče. Ali pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tud sem si prišo pljuvat?Pa pojdi že nekam vrnit ta obisk pa daj mir :slap: (a si že kdaj pomislil na to, da si mogoče sam kriv da nikoga ne vidiš pr vas :drunk: ;) :D )

:D :) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dejte že enkrat mir z tem sranjem :angry2: :angry2:

nikogar? :kva2:

prav velik nas je blo in fajn smo se imel :010

tako je :OK: :yea1: FAJN SMO SE MELI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ODLIČEN MOTO ZBOR!!!!!!!!!!

naslednje leto spet pridem ok?!

stigmata [attachmentid=76862][attachmentid=76862][attachmentid=76862] :headbang:

zbor bo po moje sigurno.....sam ni pa nobenga vabila objavljenga :? al ga sam jest ne najdem........tud na njihovi strani ga ni...........

post-10693-1153753963.gif

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zbor bo po moje sigurno.....sam ni pa nobenga vabila objavljenga :? al ga sam jest ne najdem........tud na njihovi strani ga ni...........

Jeba, totega Mk-Kurent web masterja je treba prebutat, pa bo :blush: Zbor bo !!!!

lp Loyo

www.mk-kurent.si

IPB Slika

Popravljeno . Popravil loyo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stigmata [attachmentid=76862][attachmentid=76862][attachmentid=76862] :headbang:

zbor bo po moje sigurno.....sam ni pa nobenga vabila objavljenga :? al ga sam jest ne najdem........tud na njihovi strani ga ni...........

:baa: :rolleyes: :kva2:

v glavnem PRIDEMO (in pripeljemo "okrepitev")!!!!!!!!!!!!- upam da ne bom za kakim voglom bita :hmm: :fight1:

post-1328-1153775311.gif

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj že :blink: ?

glede na to da se poznava, ti bom ganjena globoko v srce stvar razložila na 4 oči v soboto :blush:

ti pa raje napiši al prideš sam al prpelješ še podmladek :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽENSKE (in ostali ljubitelji golih moških teles)!!!!!!

NAPOVEDUJEMO TUDI MOŠKI STRIPTEASE!!!!!!! :devil: :devil: :devil: :devil:

vljudno vabljeni....... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U U U pridem ni panike pa še ker zraun pje bomo šraufali

tm pr kurentih se more kr kj dogajat majo ideje

če ne pa na nega banditosa po možnosti HOT. je dobr kaj praute. ste probal že pa že ja.

solo ridersi gremo na zbor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽENSKE (in ostali ljubitelji golih moških teles)!!!!!!

NAPOVEDUJEMO TUDI MOŠKI STRIPTEASE!!!!!!! :devil: :devil: :devil: :devil:

vljudno vabljeni....... :OK:

:010 :010

saj sem vedla da se lahko zanesem na vas, če bi mi to omenil v vinici bi rekla da ziher pridem ne pa verjetno! :slap: (upam da bo to profi stiptease in ne performance kakega alkoholiziranega bikera B) )

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽENSKE (in ostali ljubitelji golih moških teles)!!!!!!

NAPOVEDUJEMO TUDI MOŠKI STRIPTEASE!!!!!!! :devil: :devil: :devil: :devil:

vljudno vabljeni....... :OK:

:kva2:

Pikola....zopet bo težka odločitev, kam jo mahnit... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:010 :010

saj sem vedla da se lahko zanesem na vas, če bi mi to omenil v vinici bi rekla da ziher pridem ne pa verjetno! :slap: (upam da bo to profi stiptease in ne performance kakega alkoholiziranega bikera B) )

mogoče bom pa jest tisti alkoholiziran biker :devil: bejži vedet :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:010 :010

saj sem vedla da se lahko zanesem na vas, če bi mi to omenil v vinici bi rekla da ziher pridem ne pa verjetno! :slap: (upam da bo to profi stiptease in ne performance kakega alkoholiziranega bikera B) )

Klinc....pa tudi, če bo to biker malo pod gasom....samo, da se bodo moje očke vsaj za malenkost spočile.... :closedeyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(upam da bo to profi stiptease in ne performance kakega alkoholiziranega bikera B) )

Pirrulz ze trenira... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirrulz ze trenira... :grim

Tigraste tangice za prvi izhod je že nabavil, pospešeno pa išče še črne lakaste z neti. :grim

Mu lahko kdo pomaga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirrulz ze trenira... :grim

če trenira striptease- odpovedujem udeležbo! :slap: (nothing persnal) - me pa zanima če ga ti treniraš da to veš?:hmm: a muziko mata tud že zbrano? Britney Spears- Baby, baby(al tak nekak) :lol1:

Tigraste tangice za prvi izhod je že nabavil, pospešeno pa išče še črne lakaste z neti. :grim

Mu lahko kdo pomaga?

Nete bomo že nabavli ampak lakaste tangice... kaj ko bi kr črno vrečko za smeti zrezali... pa če je že tak, mam jaz srebrni flomaster, pa nete narišemo, saj se v temi ne bo tak vidlo :kva2: po povrhu pa še naj obleče tisti njegov mantlček :D

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če trenira striptease- odpovedujem udeležbo! :slap: (nothing persnal) - me pa zanima če ga ti treniraš da to veš?:hmm: a muziko mata tud že zbrano? Britney Spears- Baby, baby(al tak nekak) :lol1:

Nete bomo že nabavli ampak lakaste tangice... kaj ko bi kr črno vrečko za smeti zrezali... pa če je že tak, mam jaz srebrni flomaster, pa nete narišemo, saj se v temi ne bo tak vidlo :kva2: po povrhu pa še naj obleče tisti njegov mantlček :D

dunajskega mu čez tiča poveznite, pa bo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obljubljamo profi striptease.... .)

aja pa za moške lesbo-show + presenečenje (kaj je pa to, pa še meni ne povejo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dunajskega mu čez tiča poveznite, pa bo :devil:

Si ti ja nor, si ga bo sam bek vgrizno!

....+ presenečenje (kaj je pa to, pa še meni ne povejo)

Že majo razlog za to. Na tvojem mestu bi me blo malo strah. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da se poznava, ti bom ganjena globoko v srce stvar razložila na 4 oči v soboto :blush:

ti pa raje napiši al prideš sam al prpelješ še podmladek :hmm:

a bos meni tut kj povedala ? :(

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!