Skoči na vsebino

MK Kurent- Ptuj


stigmata

Priporočene objave

a bos meni tut kj povedala ? :(

:doze:

kak pa, saj te, odkar te ne "hranim" več, nisem vidla 100 let :glare: ;)

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAA kdaj pa bo panoramska vožnja?

Vena ob 15h :D če ti bo dolgčas, pa če mojega še ne bo ma lahko poleg vzameš :blush: ;)

a v soboto bo baje dež? :hmm:

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vena ob 15h :D če ti bo dolgčas, pa če mojega še ne bo ma lahko poleg vzameš :blush: ;)

a v soboto bo baje dež? :hmm:

hja neki kaže da bo.....blato :P

[attachmentid=77104]

post-10693-1154013801_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tati a prideš al ja :?bomo kej :beer2:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tati a prideš al ja :?bomo kej :beer2:

veš kaj ,sem bila lansko leto, nas je bilo zelo malo, drugače, pa slabo vreme, letos mislim, da bo isto...., jaz grem v soboto na dopust in me ne bo 14 dni, potem se pa mormo pred koncem sezone še na kakšnem zboru dobit in ga fejst zažurat..... :grim :grim

škoda, da ne greš kdaj na jug, bi videl kaj so dobri zbori............ :OK: :OK: sploh zdaj Livno je noro.......

pozdravi Gorazda..... :naughty: :naughty:

pa mejte se fajn, potem pa gremo na kakšen zbor dol nižje.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja neki kaže da bo.....blato :P

[attachmentid=77104]

nič ne verjamem dokler ne vidim B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vena ob 15h :D če ti bo dolgčas, pa če mojega še ne bo ma lahko poleg vzameš :blush: ;)

a v soboto bo baje dež? :hmm:

prvi motoristi so že prišli... iz spilta...(reborn).....

am... lani nismo imeli slabega vremena.. vročejeblokopes.....

letos se dežju smejimo v brk... :devil: :grim :devil: :grim :devil: :grim :devil:

torej folk... smo al nismo.... doooh :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

ajd se vidimo (v Žamencih)... gremspatkeršekomajstojimpokonci :doze: :doze: :doze: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj ,sem bila lansko leto, nas je bilo zelo malo, drugače, pa slabo vreme, letos mislim, da bo isto...., jaz grem v soboto na dopust in me ne bo 14 dni, potem se pa mormo pred koncem sezone še na kakšnem zboru dobit in ga fejst zažurat..... :grim :grim

škoda, da ne greš kdaj na jug, bi videl kaj so dobri zbori............ :OK: :OK: sploh zdaj Livno je noro.......

pozdravi Gorazda..... :naughty: :naughty:

pa mejte se fajn, potem pa gremo na kakšen zbor dol nižje.... :worship:

ok tati se vidmo,...

PA MEJ SE FAJN NA DOPUSTU :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem danes....pravzaprav.....štartam kmalu........juhuuuuuuuuuu....kok fino je bit penzjoner :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P :P :P

:angry2: :angry2: :angry2:

Ti pa kar tiho.....k ne dviguješ telefonov :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:

A tut prideš...... :blush:

A greš z nama.... :blush:

A bi ti tut pivo pila.... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry2: :angry2: :angry2:

Ti pa kar tiho.....k ne dviguješ telefonov :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:

A tut prideš...... :blush:

A greš z nama.... :blush:

A bi ti tut pivo pila.... :blush:

smotko, kako ne dvigujem telefona, kako mi lahko kaj takšnega očitaš, ja mogoče si me pa klical ko sem bila popoldan....... :grim :grim :grim :grim , ne grem, ker grem jutri na ............... saj veš kam, drugače, če šibata danes gor se lahko dobimo kje na pijači.......... jaz šibam zdele dam..............ko boš na Trojanah me pokliči........, če ne se pa vidiva po dopustu, lupčka tebi in tvoji ........ :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vena ob 15h :D če ti bo dolgčas, pa če mojega še ne bo ma lahko poleg vzameš :blush: ;)

a v soboto bo baje dež? :hmm:

ne strasi vremene

saj pa vec kot 0,5 h tak ne bo padalo, ce bo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva blia že včeraj malo pogledat in moram priznat da se mi je samozavest dvignila za 17,3% glede na to da je bila striptizeta skorajda moje (beri težke) kategorije- edino ona očitno hodi na fitnes, za razliko od mene, v glanem, se mi fajn zdi da mam manj celulita kot ona :010 aja pravijo da bo dans bla boljša striptizeta- we'll see! B)

Ne morem pa verjet da se čisto vsakič na kakem zboru najde kak nastopač ali dva, ki marsikaj pokvarijo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Pi**a ti mat**na, pelala sta pi**o, naju z Risom pa pustila na dežu. On je vsaj dežnega mel zravn. Men je pa nascalo do amena. Kar me pa najbolj razp**di je to, da je dež takoj nehal, ko sem poramal prdeca v garažo.

Sicer pa hvala za družbo! Bilo je fajn! Upam, da še kje ponovimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pi**a ti mat**na, pelala sta pi**o, naju z Risom pa pustila na dežu. On je vsaj dežnega mel zravn. Men je pa nascalo do amena. Kar me pa najbolj razp**di je to, da je dež takoj nehal, ko sem poramal prdeca v garažo.

Sicer pa hvala za družbo! Bilo je fajn! Upam, da še kje ponovimo.

Saj Jasa nebi šo, pa je klonil pod težo pritiskov, ki so se vršili nad njim. Pa saj sem reko, sla bo pod tuš, pa jasa pridi hrbet umit, pa ... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil je res odličn zbor in imeli smo se prau odlično naslednje leto se pa spet vidimo :OK: :beer2: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pi**a ti mat**na, pelala sta pi**o, naju z Risom pa pustila na dežu. On je vsaj dežnega mel zravn. Men je pa nascalo do amena. Kar me pa najbolj razp**di je to, da je dež takoj nehal, ko sem poramal prdeca v garažo.

Sicer pa hvala za družbo! Bilo je fajn! Upam, da še kje ponovimo.

Ne pizdi!!!!!!!!!!!!!!!!! Nisem ti jaz kriva če se ne znajdeš, vsekakor si si sam kriv ker regnmantla nisi s sabo vzel, je pa res da če bi se znašo bi rufno pa reko stara posobi mi regnmantl!!!!!!!!!!!!!!!!! SAM SI SI KRIV!

Scenarija je bil kot je ris predvideval- da boma prišla domov in se bo zascalo in se ne boma vrnila- bo že držalo da sde sploh ne bi smela spravit :slap:

Vsekakor je bilo super, vidli smo kr nekaj motosvetovcov, Ice- tudi tebe ampak ti nismo šli težit ;)

Slike sledijo en dan ko se mi bo dalo B)

Pizdek... upam da maš doma dobro negovalko da ti bo nogo spedenala

Štuhec... sicer si nekam hitro spi** ampak upam da si se pelal vsaj do Gorišnice in se najedo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pizdi!!!!!!!!!!!!!!!!! Nisem ti jaz kriva če se ne znajdeš, vsekakor si si sam kriv ker regnmantla nisi s sabo vzel, je pa res da če bi se znašo bi rufno pa reko stara posobi mi regnmantl!!!!!!!!!!!!!!!!! SAM SI SI KRIV!

Scenarija je bil kot je ris predvideval- da boma prišla domov in se bo zascalo in se ne boma vrnila- bo že držalo da sde sploh ne bi smela spravit :slap:

...

Kam pa naj bi dal dežnega? Saj si vidla, da sem bil s fajercajgom.

Mi je pa res blo pol žal, da vaju nisem poklical in zmotil pri domači nalogi :devil: .

No se mi vsaj ni blo treba doma tuširat.

Skratka preživeli (včasih še kaj hujšega).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od vseh ljudi poznal samo 7 fac od pred leti (od tega sem s 3-mi prisel). se dogaja, ce nekaj let ne hodis na razna moto-poziranja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!