Skoči na vsebino

Pomoč pri problemu


nsignific

Priporočene objave

Zivjo,

Sem iz LJUBLJANE in hitro potrebujem pomoč s sledečim:

Za odgovor poravnavi zavarovalnice potrebujem ali

- predračun vrednosti popravila vozila, narjaje (morda nujno) od pooblaščenca (za Piaggio)

ali pa

- pisno potrdilo o vrednosti vozila pred nesrečo

Motor je totalka in ga ne morem nikamor peljat; NUJNO RABIM vedet koga poklicat, da mi pride to narest na dom... Nimam nobenih vez niti izkušenj, upam da jih imate vi in ste pripravljeni pomagati motoristu v stiski...

iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poklič tisto zavarovalnico kjer je motor zavarovan, povej kaj se je zgodilo, pa ti bojo vedli povedat, pa še cenilca gratis dobiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi razumel, oz. prebral dobro:

Rabim ODGOVOR na ponudbo poravnave. To pomeni, da je cenilec ze bil in da so (smesno prenizko) ponudbo ze poslali.

Da zvlecem vec rabim ali PREDRAČUN serviserja, ki bo REALEN, ali pa POTRDILO neke štacune ki prodaja skuterje o tem, koliko je bil skuter vreden pred nesrečo. Tako in nič drugače je, ravnam po navodilih odvetnikov.

Še vedno prosim za pomoč!

Popravljeno . Popravil nsignific
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HERAKLE d.o.o.

Vanganelska cesta 14

6000 KOPER - CAPODISTRIA

Telefon: 05/625 88 15

Prilagam ti naslov in telefon pooblaščene trgovine za servisiranje in prodajo skuterjev Piaggio. Pokliči jih in povej za problem. Po moje ti bodo pomagali.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še eden iz Ljubljane

SERVISNO PRODAJNI CENTER LUČKA Živec Mirko, s.p.

Cilenškova ulica 13

1000 LJUBLJANA

Telefon: 01/524 29 17

Telefaks: 01/524 29 17

Prodaja in servis motornih koles: Yamaha, Piaggio, Gilera, Malaguti, Tomos, skuterji Peugeot, Aprilia. Servis in trgovina z rezervnimi deli.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. RESNO Vzami odvetnika itak ga bo plačala zavarovalnica (če se izkaže da te hočejo nategnit)

2. Pelji skuter (valda imaš kakega kolega s kombijem ali prikolico) na pooblaščeni servis naj ti naredijo predračun koliko bi stalo poravilo in račun za nov skuter.

3. Če imaš vse papirje, policjski zapisnik in si jih predložil zavarovalnici ....ti MORA zavarovalnica izplačat denar v 14 dneh vse kar je več lahko terjaš odškodnino (tega ljudje ne vejo in ne uveljavljajo), obresti itd.

Res vzami odvetnika...ne kakšne ,,odškodnina d.o.o.,, ampak odvetnika, ki ti ne jemlje provizije.

Pa nikar se ne pusti ustrahovati, ker so zavarovalnice navadne hijene, ki te probajo prepričat da mogoče le ni bilo vse tako kot si povedal...seveda dodajo..da je po zakonu to sum goljufije in greš v arest.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res vzami odvetnika...ne kakšne ,,odškodnina d.o.o.,, ampak odvetnika, ki ti ne jemlje provizije.

Za takega odvetnika še nisem slišal. Kar vem, ti vsi poberejo vsaj 10% pridobljene odškodnine. Tako je bilo tudi pri meni. O tem smo že veliko pisali. Od koga bi pa živeli, če provizij ne bi pobirali :hmm: Mal čudno si tole napisala, mogoče te nisem razumel.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za takega odvetnika še nisem slišal. Kar vem, ti vsi poberejo vsaj 10% pridobljene odškodnine. Tako je bilo tudi pri meni. O tem smo že veliko pisali. Od koga bi pa živeli, če provizij ne bi pobirali :hmm:  Mal čudno si tole napisala, mogoče te nisem razumel.

Pozdrav od Roberta

Pri "navadnih" odvetnikih je celo tako, da placas akontacijo (reicmo 100 cukov).

Drugace pa hvala, bom poklical katerega od nastetih.

Mislite, da pridejo na dom? Peljati tja 100% ne morem, sem ze probal. Vsi s kombiji so na morju, vleke pa ne bom placeval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vleko zahtevaj račun, ki ga potem pomoliš zavarovalnici, enako kot advokatovega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!