Skoči na vsebino

vodni skuterji in ostala vodna vozila...


Sam dePihlja

Priporočene objave

Na tole temo mi ni uspelo nič najdit. Že dolgo me žuli jet...ma nimam pa popolnoma nobenih izkušenj kaj izbrat (peljal samo parkrat na morju za par min. :( ) Uzeu bi (drugo leto) nekaj manjšega (1-2 osebi), da se ne kvari, leti ko prasica in ne papa nenormalno->jasno! Nebi ga meu za drkanje pred publiko ampak bolj za morsko klateštvo. Zato me še posebej zanima avtonomija, kako rešujete probleme z gorivom med klateštvom (po otokih) ipd. Temo sem dal med motocikle, če je kje kaka navtika prosim moderatorje, da jo dajo tja. Evo vabljeni vsi, ki se kaj spoznate na zadevo :OK: .

P.S. letos se bom moral zadovoljit z najemom, zato me zanima, če ve kdo za kako posebno ugodno varianto, za rentat čez ceu (1)dan, da nebi prehitro bankrotiral :cry: . Al pa če ma kdo od vas, pa bi rad kej po strani zaslužu :? , pogoj je, da je skuter lociran med SLO obalo in najdlje do Zadra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeee pa ti moreš na MS pisat pa ne doma vprašat???

poznam stručkote za jete boš bol definiral cenovni razred pa ti bodo že svetovali, lahko pa kakega tudi v tujini najdemo za drugo sezono.

glede rentanja pa :cry: jaz bi tudi ampak cene so :slap: zato več ko par uric tudi še nisem vozil. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah... pišem na MS, ker sem tudi že kaj bolj butastega tu videl (napisal tudi :xx: :blush: ) sploh pa se mi zdi, da moto in navtika greta zelo skupaj.

Te bom z veseljem kontaktiral, ko bom tako daleč.

Razmišljam tudi o možnosti da bi vzel nekaj v solastništvo :hmm:

Te zanima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam tudi o možnosti da bi vzel nekaj v solastništvo :hmm:

Te zanima?

ne ker ga težko na motor spravim, sem že surf zaradi tega prodal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!