Skoči na vsebino

Svinje na cestah


Desert Soul

Priporočene objave

Samo primer:

hitra cesta Vrtojba - Vipava: sobota, ura cca 19.30: mislim da temno moder punto slovaške registracije; malo cik cak po obeh pasovih in potem plof skozi okno pred mene nekaj podobno uvitku politank ali neka slična embalaža; pred prijatelja za menoj pa pločevinka xxx bula.

PS: imam tudi to srečo, da živim ob precej prometni cesti in v tednu dni, če je "ulov" dober, se nabere polno vedro: embalaža hitre hrane slavnega proizvajalca hrane iz odpadkov, pločevinke vseh vrst in velikosti, kolesni pokrovi raznih tipov in proizvajalcev (največ je tistih iz Baumax-a po tarifi 3999 sit za 4 kom.), pa škatlice cigaret, pa .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bolj mi gre pa men na kurac, ko folk meče ven iz avtomobila smeti, ki padejo naravnost motoristu u faco, ki vozi za njim. Da ne govorim o požiranju čistila za stekla... Ma kdo kako črnilo ali pa kako packarijo, da potem prehitiš avto in mu pošpricaš nazaj po šipi, da vidi kako je to, ko ti nekdo meče nekaj u faco in ti omejuje pogled...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa gnojnico s sabo nosi...ja, pa veš kaj še zelo zelo smrdi? kri, ki stoji nekaj dni zunaj na soncu (živalska, seveda)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bolj mi gre pa men na kurac, ko folk meče ven iz avtomobila smeti, ki padejo naravnost motoristu u faco, ki vozi za njim. Da ne govorim o požiranju čistila za stekla... Ma kdo kako črnilo ali pa kako packarijo, da potem prehitiš avto in mu pošpricaš nazaj po šipi, da vidi kako je to, ko ti nekdo meče nekaj u faco in ti omejuje pogled...

Ah, ja....itaq...avtomobilisti so pač svinje, ki komaj čakajo, da pripelje kakšen motorist za njimi, da lahko začnejo čistit šipe. :grim

Ja, pa kaj misliš, da avtomobilisti zanalašč "škropijo" motoriste. Oni si pač samo operejo vetrobransko steklo. Tudi na misel jim ne pade, da pri tem stuširajo še motorista in da zna bit to malce neprijetno? Še motoristi v avtomobilu včasih pozabijo na to. Pa kaj. Se zgodi. In če boš potem zganjal neko vendeto, se jim niti sanjalo ne bo zakaj.

In potem se sprašujete, zakaj ima folk slabo mnjenje o motoristih. Ker si v glavnem takšnega pač ustvarite. :doze:

Alla :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....kaj pa "smetenje" motoristov???.....zataknjeni zemljevidi,razni spreji za katno,pijača v plastenkah - zataknjeno pod mrežo na kovčku...na naših prelepih luknjastih cestah pa skratka ob tresljaju to odpade in poleti kam pač odleti...tko je enkrat enemu tujcu motoristu turistu odletel sprej za ketno - zamalo mimo mene...

... :cry: :eek: pa samo mal ga je blo not.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa gnojnico s sabo nosi...ja, pa veš kaj še zelo zelo smrdi? kri, ki stoji nekaj dni zunaj na soncu (živalska, seveda)...

Zakaj pa samo živalska? :hmm: Aha, živali so pač bolj umazane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa samo živalska?  :hmm:  Aha, živali so pač bolj umazane.

ja, no... :P ...lahko tudi katerekoli druge živeče vrste....ampak potem ostane le še :xx:

in ne, živali so po mojem mnenju bolj čiste od marsikaterega človečka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, ja....itaq...avtomobilisti so pač svinje, ki komaj čakajo, da pripelje kakšen motorist za njimi, da lahko začnejo čistit šipe.  :grim

Ja, pa kaj misliš, da avtomobilisti zanalašč "škropijo" motoriste. Oni si pač samo operejo vetrobransko steklo. Tudi na misel jim ne pade, da pri tem stuširajo še motorista in da zna bit to malce neprijetno? Še motoristi v avtomobilu včasih pozabijo na to. Pa kaj. Se zgodi. In če boš potem zganjal neko vendeto, se jim niti sanjalo ne bo zakaj.

In potem se sprašujete, zakaj ima folk slabo mnjenje o motoristih. Ker si v glavnem takšnega pač ustvarite.  :doze:

Alla  :angry2:

Se strinjam s tabo Alla. Jaz tudi menim, da avtomobilisti ne špricajo namerno motoristov. Mislim, da so to le neobzirni ljudje, ki imajo vzvratno ogledalo le zato, ker je pač že namontiran v vozilu.

To pač govorim iz svojih izkušenj, ker mi tudi ni prijetno, kadar me nekdo stušira s čistilom, pa če sem na motorju ali v avtomobilu. :grrr

Zakaj si pa tk jezna? :?

:friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa kul ce me kdo mal posprica. K se mi musice naberejo, me en posprica, pol pa sam razmazem z rokovico, pa je kul :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si že tolk razpižden, mu pa nazaj zmeči....jaz to včasih naredim, ko mi poči in ko vidim, da gospoda z mesta ne premore osnovnega bontona.... :grim

Na žalost to niso gospodje ampak banda. Mečejo pa po svojem hribu. Samo jaz imam direkt pogled na njihovo smetišče. Smo se že parkrat ruknili, pa nič ne pomaga. Rilcev jim pa tudi nima smisla polomit. Še odgovarjam kot za ljudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne govorim o požiranju čistila za stekla...

zanč se pelm za enim kabrioletom, notr je biu pa en ˝jebać˝ (beri: južnak) in model je hotu spucat šipo , ampak ma vrjetn bl KRATKO PAMET, k je pozabu da nima strehe! in model prtisne gumb za čistilo, pol ga je meu pa več v avtu kot na vetrobranskemu steklu! jst sm se mu pa sam smeju, pa tut folk k je biu tm okol je sam čudn gledu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanč se pelm za enim kabrioletom, notr je biu pa en ˝jebać˝ (beri: južnak)  in model je hotu spucat šipo , ampak ma vrjetn bl KRATKO PAMET, k je pozabu da nima strehe! in model prtisne gumb za čistilo, pol ga je meu pa več v avtu kot na vetrobranskemu steklu! jst sm se mu pa sam smeju, pa tut folk k je biu tm okol je sam čudn gledu!

...pa on se "naparfumirao"... :D ..to očitno pali :OK: ...drugač mu ne b reku "jebać" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....kaj pa "smetenje" motoristov???.....zataknjeni zemljevidi,razni spreji za katno,pijača v plastenkah - zataknjeno pod mrežo na kovčku...na naših prelepih luknjastih cestah pa skratka ob tresljaju to odpade in poleti kam pač odleti...tko je enkrat enemu tujcu motoristu turistu odletel sprej za ketno - zamalo mimo mene...

... :cry:  :eek: pa samo mal ga je blo not.........

jst poznam enga, ki mu je malomarno kufer dol padu z motorja ... mater, je zasvinjal okolje ... prekleti BMWjaš ljubljanski!!! :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst poznam enga, ki mu je malomarno kufer dol padu z motorja ... mater, je zasvinjal okolje ... prekleti BMWjaš ljubljanski!!!  :fight2:

did I hear someone saying "Bladzo", perhaps? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....kaj pa "smetenje" motoristov???.....zataknjeni zemljevidi,razni spreji za katno,pijača v plastenkah - zataknjeno pod mrežo na kovčku...na naših prelepih luknjastih cestah pa skratka ob tresljaju to odpade in poleti kam pač odleti...tko je enkrat enemu tujcu motoristu turistu odletel sprej za ketno - zamalo mimo mene...

... :cry:  :eek: pa samo mal ga je blo not.........

Potem sem tudi jaz svinja, ker so mi kakšno leto nazaj, iz kufrov padle popolnoma nove dežne Dainesove rokavice in ostale nekje v Italiji :hmm: :D :P

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa kul ce me kdo mal posprica. K se mi musice naberejo, me en posprica, pol pa sam razmazem z rokovico, pa je kul :D

Če se pa to zgodi v mestu(meni že parkrat) in imaš odprt vezir.....si pa z rokavico podrgneš zobe(in jezik!!!!)???? Pa še namesto Vizin kapljic za oči! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje, ko sem bila v Kikindi so bile svinje dobesedno na cestah ... sodelavci so vozili za kamionom, ki je imel naložene svinje in ena reva je skočila čez ograjo in priletela direkt na glavo pred njihov avto ... potem se je malo otresla in odsvinjala ... na svobodo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Normalno, cigaretni ogorek je tko mala reč, sploh ne more škoditi, itaq hitro razpade, goreči koščki se razpršijo povsod naokoli, pa je... in s temi ognji FUL pretiravajo... pa tale papirček od bonbona je tudi tako majhen... in tudi ovitek od čigumijev... kaj pa je to, mal papirja pa mal alu folije... za piksne pa naj naredijo nekakšne premikajoče kante ob cestah al neki že - a se nej jest samo zato ustavljam da piksno v smeti vržem al kaj, budale!!! na plastenkah pa itaq piše da so naravi prijazne, tko da z njimi sploh ni blema, najbrž kar same od sebe izginejo... s spremenijo v prah, al pa dim, kaj pa jest vem... olupki od sadja so pa itaq čisto naravna reč, najhitreje razpadejo, pa še kakšna uboga živalca lahko malo poje... lej pa res, potem lahko tudi vse ostale kuhinjske odpadke vržem skozi okno, se bojo reve vsaj malo najedle... sam nimam tko velik smeti ampak ko bodo videli mene bodo tudi drugi vozniki začeli metati in bo res dovolj za vse uboge živalce...

Odlična ideja, tole briganje samo zase - saj je do nadgradnje v še odličnejšo "lahko delam kar hočem in boli me tisto kar punčke nimajo" manj kot korak; jasno pa si ne sme noben drug drzniti tega, da ne bi slučajno potem kdo meni metal smeti pred motor ali dvorišče - to lahko samo jest drugim!

Halo????? a me kdo sliši? halo? eh, nihče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Normalno, cigaretni ogorek je tko mala reč, sploh ne more škoditi, itaq hitro razpade, goreči koščki se razpršijo povsod naokoli, pa je... in s temi ognji FUL pretiravajo... pa tale papirček od bonbona je tudi tako majhen... in tudi ovitek od čigumijev... kaj pa je to, mal papirja pa mal alu folije... za piksne pa naj naredijo nekakšne premikajoče kante ob cestah al neki že - a se nej jest samo zato ustavljam da piksno v smeti vržem al kaj, budale!!! na plastenkah pa itaq piše da so naravi prijazne, tko da z njimi sploh ni blema, najbrž kar same od sebe izginejo... s spremenijo v prah, al pa dim, kaj pa jest vem... olupki od sadja so pa itaq čisto naravna reč, najhitreje razpadejo, pa še kakšna uboga živalca lahko malo poje... lej pa res, potem lahko tudi vse ostale kuhinjske odpadke vržem skozi okno, se bojo reve vsaj malo najedle... sam nimam tko velik smeti ampak ko bodo videli mene bodo tudi drugi vozniki začeli metati in bo res dovolj za vse uboge živalce...

Odlična ideja, tole briganje samo zase - saj je do nadgradnje v še odličnejšo "lahko delam kar hočem in boli me tisto kar punčke nimajo" manj kot korak; jasno pa si ne sme noben drug drzniti tega, da ne bi slučajno potem kdo meni metal smeti pred motor ali dvorišče - to lahko samo jest drugim!

Halo????? a me kdo sliši? halo? eh, nihče...

:worship: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svinja je (bila in bo) zgolj svinja... ne glede na to kaj narediš, rečeš ali napišeš (na motosvet) žal je tako, svet se vrti dalje

moje osebno mnenje glede ljudi k svinjajo vse naokrog pa je enostavno... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!