Skoči na vsebino

Lap Timer


Terminator

Priporočene objave

Imaš pa tudi v Nemčiji iste za 75€ + poštnina. Nevem pa kako je tu z carino.

Iz Nemčije ni carine.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katera je najboljša aplikacija(lap timer) za telefon? Kaj še potrebujem zraven da zadeva deluje?

LP Samo

Jaz imam na Nokii Racechrono 1.45 (program je zastonj) + zunanji GPS sprejemnik Qstarz BT-818XT. Deluje odlično. Telefon imam na originalnem nosilcu za telefon pritrjen na križ vilic, ampak ga na marofu ne uspeš niti pogledat. Se pač ustaviš zunaj proge in malo preveriš čase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Anglije cca 77€ vključno s poštnino

http://www.ebay.co.uk/itm/260784523470?ru=http%3A%2F%2Fwww.ebay.co.uk%3A80%2Fsch%2Fi.html%3F_from%3DR40%26_trksid%3Dp5197.m570.l1313%26_nkw%3D260784523470%26_sacat%3DSee-All-Categories%26_fvi%3D1&_rdc=1

Meni dela perfektno in ne razmišljam o prodaji. Verjamem da se ostali lastniki strinjajo z mano tako da boš težko našel rabljenega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za pomoč, sem ugotovil da je dobit rabljenega kot bi zadel na lotu.....zato je BT-Q1000eX že na poti iz anglije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Če kdo kupi imam za prodat Laptimer od G.P.T.Sprejemnik, oddajnik, prikazovalnik in vsi papirji in navodila v škatli.

cena 100eur.

041 649 163

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri program uporabljate za analizo krogov na racunalniku? RaceCrono2AVI mi ni vsec, ker predvaja samo filmcke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Prodam lap timer timemaster Z2, popolnoma delujoč z 12v 7Ah baterijo.

Cena 149€

Ponudbe na PM.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Prodam lap timer timemaster Z2, sprejemnik in oddajnik z 12v 7Ah baterijo. Lap timer deluje bp.

Cena 129€

info na tel:041/572-446

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prodam lap timer timemaster Z2, sprejemnik in oddajnik z 12v 7Ah baterijo. Lap timer deluje bp.

Cena 119€

info na tel:041/572-446

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a mi lahko nekdo pove prosim,kako ta zadeva sploh deluje,ker sem čist laik glede tega , hvala!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Supr zadevca...Si mogoče že preizkusu na telefonu, če je standardni vgrajen vmesnik dovolj močn? :P

jaz sem preizkusil danes na galaxy s2 in v prvi rundi je odčital samo 2 časa prailno od 13 v drugi rundi pa mogoče 5 od 15.nekateri časi so bili res nesmiselni verjetno ker nima dovolj natančnega gps vmesnika.škoda.najbol me jezi da mi je takrat ko nisem se tolko potrudil prečital čase takrat ko bi pa si želel pa ne:D kaj čes:D bo treba bt vmesnik nabavit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem preizkusil danes na galaxy s2 in v prvi rundi je odčital samo 2 časa prailno od 13 v drugi rundi pa mogoče 5 od 15.nekateri časi so bili res nesmiselni verjetno ker nima dovolj natančnega gps vmesnika.škoda.najbol me jezi da mi je takrat ko nisem se tolko potrudil prečital čase takrat ko bi pa si želel pa ne:D kaj čes:D bo treba bt vmesnik nabavit.

GPS sprejemniki v telefonih so bolj ali manj neuporabni - prepočasni, imajo preslab sprejem, ...

Zunanji Bluetooth GPS sprejemniki, ki delajo s 5 ali 10 Hz pa so kul. Še vedno pa ga moraš imeti nekje, kjer bo vedno imel nemoten GPS signal. - jaz ga zalepim na zadek motorja in dela izvrstno.

Ima mogoče kdo kaj takega http://www.ebay.com/...#ht_1414wt_1271 kako se kaj to obnese, če se sploh glede na nizko ceno? kakšen princip delovanja ima to?

Klasika - oddajnik (IR) ob stezi, sprejemnik na mopedu...

Glede na nizko ceno - kupi, sprobaj in poročaj. ;)

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klasika - oddajnik (IR) ob stezi, sprejemnik na mopedu...

Glede na nizko ceno - kupi, sprobaj in poročaj. ;)

D.

nizka cena gor dol, samo denarja mi ni za metat vstran:D hudi cajti so. bom še pogooglal malo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GPS sprejemniki v telefonih so bolj ali manj neuporabni - prepočasni, imajo preslab sprejem, ...

Zunanji Bluetooth GPS sprejemniki, ki delajo s 5 ali 10 Hz pa so kul. Še vedno pa ga moraš imeti nekje, kjer bo vedno imel nemoten GPS signal. - jaz ga zalepim na zadek motorja in dela izvrstno.

Klasika - oddajnik (IR) ob stezi, sprejemnik na mopedu...

Glede na nizko ceno - kupi, sprobaj in poročaj. ;)

D.

za telefonm varjanto me zanima če nima dovol hitrega osveževanja in osvežuje z 1HZ kot naj bi bil standart, potem je napaka v času lahko +-1s ali kako? Zdaj ko sem bil na marofu sem imel mobitel v notranjem žepu kombinezona.pa na podlagi risanja krogov po mapi ki jo kaže racechrono je včasih precej zašel iz proge.verjetno zaradi slabega signala in ne zaradi slabega osveževanja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za telefonm varjanto me zanima če nima dovol hitrega osveževanja in osvežuje z 1HZ kot naj bi bil standart, potem je napaka v času lahko +-1s ali kako? Zdaj ko sem bil na marofu sem imel mobitel v notranjem žepu kombinezona.pa na podlagi risanja krogov po mapi ki jo kaže racechrono je včasih precej zašel iz proge.verjetno zaradi slabega signala in ne zaradi slabega osveževanja?

To, da je zašel s proge, je zaradi slabega sprejema GPS signala. Počasno osveževanje pa seveda zmanjša natančnost, ampak dvomim, da bi napaka v času bila ravno celo sekundo, saj program lahko iz dveh toč in hitrosti približno izračuna, kdaj si prečkal 'ciljno' črto. Seveda pa je točnost izračuna boljša, če so te točke bližje skupaj.

Še primer - s 5Hz sprejemnikom je napaka v primerjavi z 'uradnim' merjenjem časa bila v povprečju 0,03s, z 10Hz pa 0,0135s (vir: RaceChrono forum) - 10Hz sprejemnik je torej približno 2x natančnejši od 5Hz... Če bi to razmerje prenesli na 1Hz, bi dobili natančnost okrog 0,15s ...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če je napaka do dveh desetink se mi ne zdi tako prevec za amatersko naganjanje. bom Probal nabavit kak ugoden bt gps reciver pa bom probal če bo bolje ko grem naslednjič:D thnx za razlago

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam lap timer timemaster Z2, sprejemnik in oddajnik z 12v 7Ah baterijo. Lap timer deluje bp.

Cena 119€

info na tel:041/572-446

Popravljeno . Popravil speed
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!