Skoči na vsebino

Lap Timer


Terminator

Priporočene objave

  • 5 mesecev pozneje...

Kako ste zadovljni z tem kitajskim varjantam lap timer-jev !

Ali morata biti odajnik in sprejemnik v isti višini ali 50cm ne igra vloge .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ste zadovljni z tem kitajskim varjantam lap timer-jev !

Ali morata biti odajnik in sprejemnik v isti višini ali 50cm ne igra vloge .

Jaz imam tistega ki nima posebej sprejemnega senzorja, ampak je del kjer je displej obenem tudi sprejemnik.

Priznati moram, da sem bil v začetku zelo nezadovoljen, saj je spuščal kroge. Vse bi bilo pa v redu, če bi navodila vsebovala tudi priporočila kako montirati vse skupaj, da čim bolje dela.

Višina sploh ne igra take vloge, pomembna je usmerjenost enega v drugega. Meni je izpuščal kroge, ker sem na delu, kjer sem ga postavil, že nekoliko nagnjen v desno. Sprejemni del na motorju je torej gledal precej v tla,  oddajnik na bandi na Grobniku pa je bil precej višje. Ko sem sprejemnil položaj sprejemnega dela, da je gledal kolikor se je dalo točno v oddajni del na bandi, mi je deloval kar zanesljivo in točno.

Druga stvar, s katero sem imel težave, sicer samo enkrat, pa je bilo sonce. Zadeva je IR in sonce baje zadevo precej moti. Tako sem, verjetno sprožen zaradi  nizkega sonca, enkrat zgodaj spomladi, kar nekajkrat pokasiral vmesni čas. No s seštevanjem se je do točnega časa še vedno dalo priti.

Sedaj sem naročil še tistega, ki ima sprjemni senzor posebej in displej montiraš kamor hočeš, pa bomo videli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojem je še vedno najboljša opcija en rabljen bluetooth gps sprejemnik (qstarz) ter kaka stara nokia z symbian op. sistemom, pa imaš vrhunski lap timer za manj kot 100€.......IR zna zafrkavat na soncu ja, saj tudi pilot za TV ne deluje če na sprejemnik (TV) sije sonce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ravno včeraj sem prvič sprobal kombinacijo gps sprejemnik - racechrono (android) in zadeva deluje več kot odlično. Na bolhi sem naše za 30Eur qstarz sprejemnik, doma sem imel en telefon viška in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

jaz mam podobno zadevo na telefonu.

RaceChrono

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.racechrono.app

 

zadeva na mojem starem ciglu (HTC Desire bravo) deluje super, ni problemov.

kolega ma nekega poceni samsunga, njemu pa ne deluje, ker ma GPS offset za kakih 10 metrov in ne zaznava pravilno.

 

tukaj mate pa še proge:

http://www.racechrono.com/tracks/

 

grobnik: http://www.racechrono.com/automatic/tracks/52-track.bin

 

fajl samo skopirate na kartico v direktorij \RaceChrono\Tracks\ in to je to. sicer pa vse piše... menda se da tudi direkt iz aplikacije proge dol cuknit, ne vem, nisem probal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. menda se da tudi direkt iz aplikacije proge dol cuknit, ne vem, nisem probal.

 

...gre tudi direktno ja....:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Prodam PZRacing GPS laptimer, ki sem ga uporabljal v sezoni 2013. Super zadevica z notranjo baterijo (torej je hitro prenesljiv iz motorja na motor), zelo natančen in za zelo malo denarja.

Več na pm

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Qstarz BT-Q818XT 10Hz če koga zanima, cena 50€

da se dobit tud telefon kateri je bil uporabljen kot laptimer z baterijo na kablu

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!