Skoči na vsebino

GROBNIK 2005-MC SAVINJA


MIRAN_S

Priporočene objave

MC Savinja Celje organizira v četrtek 1.septembra 2005 od 13.00-17.00 ure prosti trening na dirkališču Grobnik. Organizirani bosta tudi dve dirki (600ccm in open).

Prvi trije tekmovalci dobijo pokale.

Cena v predplačilo je 12.000 SIT (do 23.8.05) na dan prireditve 15.000 SIT.

Število udeležencev je omejeno na 80 ,zato priporočamo predplačila.

Vse informacije na tel. 041 364 154 Frenk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MC Savinja Celje organizira v četrtek 1.septembra 2005 od 13.00-17.00 ure prosti trening na dirkališču Grobnik. Organizirani bosta tudi dve dirki (600ccm in open).

Prvi trije tekmovalci dobijo pokale.

Cena v predplačilo je 12.000 SIT (do 23.8.05) na dan prireditve 15.000 SIT.

Število udeležencev je omejeno na 80 ,zato priporočamo predplačila.

Vse informacije na tel. 041 364 154 Frenk

Predplačila KAM na kateri račun pa mal več povej no -kdaj bodo dirke itd.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predplačila KAM na kateri račun pa mal več povej no -kdaj bodo dirke itd.

lp

Kot sem napisal vse informacije in tudi prijave na tel. 041 364 154 Frenk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to pomeni, da bo prosti trening med 13h in 17h, dirka (ali dve) pa po 17h?

Ali bo več skupin(hitri, počasni...)?

Krog peljem malo pod 2 minutama; ali sem za zraven ali je bolje da sem v vlogi gledalca?

lp, Pjotr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to pomeni, da bo prosti trening med 13h in 17h, dirka (ali dve) pa po 17h?

Ali bo več skupin(hitri, počasni...)?

Krog peljem malo pod 2 minutama; ali sem za zraven ali je bolje da sem v vlogi gledalca?

lp, Pjotr.

Prosti treningi so med 13 h in 17 uro.Dirki se bosta izvedli v tem terminu.

Glede več skupin je stvar sledeča.Najboljše je da na začetku malo počakaš in greš na pisto potem ko jo tisti hitri(ki so ponavadi prvi na pisti) zapustijo.Tudi ,če si na pisti z hitrejšimi se z njimi ne obremenjuj,ti vozi svoj tempo in linijo hitrejši te bo že prehitel tam ko bo za to možnost.

Glede časa na krog-ZAKAJ BI BIL SAMO GLEDALEC-vozi po svojih sposobnostih.Bolje počasneje kot pa ,da končaš v pesku.

Informacije in prijave 041/364-154 FRENK

Se vidimo na Grobniku!

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Krog peljem malo pod 2 minutama; ali sem za zraven ali je bolje da sem v vlogi gledalca?

...

boj se počasnih, tistih ki nimajo "čistih" linij -> ki opletajo po pisti malo levo-desno, nenadoma brez vzroka spremenijo linijo ipd.

hitrejši te bodo že prehiteli da bo za oba varno.

pri času okoli 1:60 se samo pazi da se ne boš preveč prestrašu če bo kaj zagrmelo mimo ;) drugače pa ni panike

Prosti treningi so med 13 h in 17 uro.Dirki se bosta izvedli v tem terminu.

Glede več skupin je stvar sledeča.Najboljše je da na začetku malo počakaš in greš na pisto potem ko jo tisti hitri(ki so ponavadi prvi na pisti) zapustijo.Tudi ,če si na pisti z hitrejšimi se z njimi ne obremenjuj,ti vozi svoj tempo in linijo hitrejši te bo že prehitel tam ko bo za to možnost.

Glede časa na krog-ZAKAJ BI BIL SAMO GLEDALEC-vozi po svojih sposobnostih.Bolje počasneje kot pa ,da končaš v pesku.

Informacije in prijave 041/364-154 FRENK

Se vidimo na Grobniku!

Lep pozdrav!

:OK:

par vprašanj, pa ne rečt naj pokličem na telefon ker verjamem da še koga zanima:

- za dirko je kaj doplačila?

- bodo kvalifikacije med prostimi treningi za štartne pozicije ali se jih žreba kot na motohappeningu :BUA:

- če so kvalifikacije, ali so transponderji všteti v ceno?

Kaj pa sam treningi bodo? K sam nimam kej iskat na dirki z mojo frčafelo.

kako to misliš če treningi bodo? Saj lepo piše da bodo prosti treningi med 13 in 17 uro. Nekje v tem terminu pač še obe dirki. Kdor hoče vozit samo trening bo pač odpeljal samo trening. Tisti ki bi radi doživeli adrenalin dirke pa pač še dirko. Pa ne se obremenjevat z rezultatom. Važn je filing ;) in ta je na dirki :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako to misliš če treningi bodo? Saj lepo piše da bodo prosti treningi med 13 in 17 uro. Nekje v tem terminu pač še obe dirki. Kdor hoče vozit samo trening bo pač odpeljal samo trening. Tisti ki bi radi doživeli adrenalin dirke pa pač še dirko. Pa ne se obremenjevat z rezultatom. Važn je filing ;) in ta je na dirki  :yea2:

A pol je cena 12.000 za 4 ure treninga? Sem mislu da je kaka cenejsa varjanta, ce gres sam par krogov narest, brez dirke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če še nisi bil na pisti ti bo tud 2x po pol ure čez glavo dovolj, o 4ih urah niti ne sanjaj

Sicer boš pa po pol ure pogledal na gume in povedal koliko %stroška enega obiska grobnika predstavlja vstopnina 12.000 SIT :P

MIRAN_S

še vedno čakam na par odgovorov na moj prejšnji post. če se da

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če še nisi bil na pisti ti bo tud 2x po pol ure čez glavo dovolj, o 4ih urah niti ne sanjaj

Sicer boš pa po pol ure pogledal na gume in povedal koliko %stroška enega obiska grobnika predstavlja vstopnina 12.000 SIT :P

MIRAN_S

še vedno čakam na par odgovorov na moj prejšnji post. če se da

hvala

Oprosti za pozen odgovor,nekaj časa me ni bilo doma.

-za dirko ni doplačila

-če bo dovolj predplačil se bo čas meril,drugače pa se bodo štartne številke žrebale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če odštejem 1uro za dirki mi ostanejo za trening tri. Z nedirkalnimi gumami več kot 5 hitrih krogov naenekrat ne morem naredit, in ker je treba potem vsaj ene pol ure gume hladit mi račun pove, da bi lahko prevozu ene 20 krogov. In še to le v primeru, da ne bo kake nesreče...

In zakaj se vsa zadeva začne šele ob 13h in konča že ob 17h :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@MIRAN_S: tnx

@premza: pista je prej verjetno rezervirana, al pa so jo najeli samo za popoldne.

upajmo na lepo vreme ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je treba potem vsaj ene pol ure gume hladit mi račun pove, da bi lahko prevozu ene 20 krogov. In še to le

20 krogov je kar dober izračun :D ...

lahko pa se greš mal kamikaze, pa s spacanimi gumami voziš po pisti. Pazit je treba na reškem in zagrebškem, ostali ovinki pa kar grejo. Moraš it res dovolj dol z zica, da je motor čim bolj pokonci, pa je.

Gume se pa na grobniku ne izrabijo... prav nasprotno, obnavljajo se ... ker toliko ostankov gume poberejo nase iz asfalta :lol: .... joke.

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes klical, še $$ nakažem in sem tam.

če hoče še kdo izkoristit predplačilo naj pohiti, 23. je jutri ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dorozim1...saj se hecaš ane? :slap:

saj v prvem postu vse lepo piše

@all: za jutri napovedano lepo vreme, le v kvarnerju šibka burja :OK:

čas je že bil za mal lepega vremena...

see yaaa B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!