Skoči na vsebino

Na Tromostovju ukradli lepotico!!!!


moto rider

Priporočene objave

pi*** :o :o :angry2: :angry2: :angry2: ....pa to ni res no...

a je možno da sta se z eno runnerco pripeljala, :hmm: ...zato ker jz sem tud enkrat mel dol parkiran motor,...pa sem sedel v kafiču in sta pršla dva taka tipčka in neki krožila okol motorja,pa balanco sta probala premaknt,sam sem mel zaklenjeno....pol sem pa takoj vstal pa tja šel in sta se hitro pobrala :angry2: ...prekleta banda!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo dons zjutri na radiu. Predlagam kako furco okoli fužinama in okoli podobnih krajev, kjer se zbira čefurija. Mi pa bomo napeli očke. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je ta motor zadnja dva dni bil okoli 17ih parkiran na Tavčarjevi ulici....

LP

Mislim, da sem ga jaz tud videl tam, v ponedeljek malo pred 17 uro, pod Allinim domovanjem?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je ta motor zadnja dva dni bil okoli 17ih parkiran na Tavčarjevi ulici....

LP

Ne sam dva dni. Skoz je ze tam parkiran, pa ga ni nobeden. Na tromostovju, k je pa ful folka, ga pa spizdijo. Svasta. Upam da je bil vsaj kasko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a niste ob sredah opazovali koliko čapcev from Fužine se sprehaja med motorji.... Pa kako so si ogledovali določene modele. Čist tko kot je Cagiva napisal. Pa tudi metadoraji se veselo smukajo okoli motorjev. Sem zadnjič Sandi 7 kazal dva, ki sta se motovilila kake pol ure. Eden od njih je pa enkrat že uradel rokavice, sam ga je na srečo videla ena kolegica od Pupe (una potetovirana) in ga je na gobec.

So si ogledovali in poštudirali kako spizditi.

V glavnem oči imam na peclih.

Po moje sta dve možnosti. Da so ukradli motor, sam ne vedo, da je ful redek in ful drag. Ali pa je kdo tej raji ponudil kakih par sto EUR, da so za njega ukradli prav ta motor.

PRASCI!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda nekulturna, lopovska :angry2:

Sem se odločil da tudi rokavic in čelade ne bom več puščal na motorju, ko grem v kafič.... pa to ni res, kaj se vse dogaja :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda nekulturna, lopovska  :angry2:

Sem se odločil da tudi rokavic in čelade ne bom več puščal na motorju, ko grem v kafič.... pa to ni res, kaj se vse dogaja  :angry2:

sorry, ampak pozno si se to odločil...... jaz tega nikoli nisem niti puščala na motorju...... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: hm..tok slikanja in fotografiranja deklic....

....ko bi blo pa kaj koristi od voyerizma pa.....nix.... :doze: ...

bomo mal gledal nokoli :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry, ampak pozno si se to odločil...... jaz tega nikoli nisem niti puščala na motorju...... :doze:

V glavnem smo bili vedno na terasi in v bližini motorja, samo kot vidim, so tile lopovi spretni in mi prav nič ne pomaga, če bom v bližini :) ;) Meni so enkrat sredi belega dneva na parkirišču ukradli vse 4 varovalne pokrovčke na ALU platiščih.... joj joj, ko bi vsaj še vijake vzeli, banda... :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( taisti (predvidevam zaradi redkosti) motor sem si ravno v ponedeljek ogledoval prav tako na tromostovju, bom zelo pozoren :wacko:

P.S.:

a je lastnik slučajno zaposlen v eni od moto štacun?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največja težava je, da policija ne naredi nič in tako bo pomoje tudi v prihodnje ostalo. Torej lahko lastniki ukradenih motociklov le obujamo spomine na lepe dni, mogoče pogledamo malo po cesti (kar ne koristi dosti, če se oni mimo pelje 200km/h). Tale Brutale se bo pomoje nekaj časa vozila po Ljubljani, potem pa izginila po rezervnih delih. Gor bosta pa seveda dva kratkohlačnika s gnilimi zobmi :fight1: Jaz si v Ljubljani ne bi sploh upal imeti prevoznega sredstva. Drugače pa žalujem za vsakim ukradenim motorjem :cry:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRASCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kdaj bodo spet tatovom sekali roke?

Lahko jih že sedaj, ilegalno (mi) :OK: Sej jim jih ni treba odsekat! Motor na centralno pa roke v felno :devil:

BTW: tega motorja se spominjam. Enkrat sem ga celo slikal :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je ta motor zadnja dva dni bil okoli 17ih parkiran na Tavčarjevi ulici....

LP

Ja tudi jaz mislim da sem ga opazil včeraj ob 18:30 na začetku(ali koncu) Tavčarjeve ulice. Stal sem na semaforju pri bivšem Supermarketu(Kra kra) na Dunajski in pogledal levo in zagledal zanimiv motorčič! Če gledaš s strani Super marketa je parkiran na desni strani takoj ob semaforju!!!!

Popravljeno . Popravil ixs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!