Skoči na vsebino

Na Tromostovju ukradli lepotico!!!!


moto rider

Priporočene objave

Banda nekulturna, lopovska  :angry2:

Sem se odločil da tudi rokavic in čelade ne bom več puščal na motorju, ko grem v kafič.... pa to ni res, kaj se vse dogaja  :angry2:

točno tako!!!!! na svoje stvari moraš pazit.... jih imet vedno na očeh!!!!

če si privlačno zadevico ogleduje prav vsak kreten pol prej al slej nekdo položi prste nanjo!!!! <_< :angry:

podobno kot pri ženski .)

PRILOŽNOST dela tatu..... to 100% velja!!!!!!

lastnik mora pač preprečevati priložnosti....

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRILOŽNOST dela tatu..... to 100% velja!!!!!!

lastnik mora pač preprečevati priložnosti....

Točno tako! Imaš popolnoma prav. Pač nekako v našem kraju ni teh problemov, samo če bom šel pa kam drugam (kjer je to bolj razširjeno), bom pa seveda opremo imel v celoti pri sebi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, priložnost dela tatu. Nekdo ima že več dni pred Grand hotelom Union (mislim da Miklošičeva ulica v Lj) parkiranega KTM LC 4 Adventure. No ja, ne spomnem se točno, morda je celo LC 8. In moped je čez noč kar zunaj! Če bi bil tat, bi ga že zdavnaj ukradel. V kolikor je lastnik tistega mopeda kdo z motosveta in to slučajno bere, naj se spametuje in ga umakne iz tiste "rizične" točke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz še vedno trdim, da bi morali en tak konkreten motor - tale brutale je zgleden primer :( -postavit za vabo in ga 24/7 na skrivaj stražit. Ko bi banda prišla pa ... no, saj razumete ... :blush:

Bom imel oči odprte <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nastavite enkrat motorcic za vabo in zalotite cefurcke v akciji.

Mislim da bi se vsak od vas tezko uprl lomljenju in trganju

kradljivih cefurskih rocic. Enkrat je treba temu narediti konec.

Dve do tri taksni akciji in potem bi bilo vse lepse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:(  taisti (predvidevam zaradi redkosti) motor sem si ravno v ponedeljek ogledoval prav tako na tromostovju, bom zelo pozoren  :wacko:

P.S.:

a je lastnik slučajno zaposlen v eni od moto štacun?

ne, ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nastavite enkrat motorcic za vabo in zalotite cefurcke v akciji.

Mislim da bi se vsak od vas tezko uprl lomljenju in trganju

kradljivih cefurskih rocic. Enkrat je treba temu narediti konec.

Dve do tri taksni akciji in potem bi bilo vse lepse...

pomoje bi bilo potrebno več kot samo 2-3 akcije :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz še vedno trdim, da bi morali en tak konkreten motor - tale brutale je zgleden primer  :( -postavit za vabo in ga 24/7 na skrivaj stražit. Ko bi banda prišla pa ... no, saj razumete ... :blush:

jih boš potem ti osebno tepel, maltretiral itd?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nastavite enkrat motorcic za vabo in zalotite cefurcke v akciji.

Mislim da bi se vsak od vas tezko uprl lomljenju in trganju

kradljivih cefurskih rocic. Enkrat je treba temu narediti konec.

Dve do tri taksni akciji in potem bi bilo vse lepse...

Si pa zelo velik optimist. Še tam kjer sekajo roke in kaj drugega, kraj ni zato nič manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: :doze: :doze: Najbols da mal pojamramo vsake tolk.

Sej bomo ze nekak prsli do novg motorja :doze: :doze: :doze:

Sej se morjo tud bogi cefurcki mal pelat. Nimajo denarja pa...

:angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa zelo velik optimist. Še tam kjer sekajo roke in kaj drugega, kraj ni zato nič manj.

bi jih pa tak dolg sekali, da bi vsem dolgih prstov zmanjkal :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klonkidiklonkidiklonki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ni.

potem pa le previdno ... da ne bo kdo napačnega osebka z napačnega motorja na kakem križišču sklatil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, priložnost dela tatu. Nekdo ima že več dni pred Grand hotelom Union (mislim da Miklošičeva ulica v Lj) parkiranega KTM LC 4 Adventure. No ja, ne spomnem se točno, morda je celo LC 8. In moped je čez noč kar zunaj! Če bi bil tat, bi ga že zdavnaj ukradel. V kolikor je lastnik tistega mopeda kdo z motosveta in to slučajno bere, naj se spametuje in ga umakne iz tiste "rizične" točke.

lp

Par dni nazaj so ga ukradli(lc8) :( in našli :OK: . CH reg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, beda... Baje da pri krajah vrednejsih avtomobilov policija mizi na obe ocesi(za primerno vsoto, seveda), mogoce tud z motorji tko... mafija mal podmaze in...

Sam ni mi pa jasno kako so ga sredi mnozice folka ukradli (!)... a lastnik ga je imel na oceh? S kaksnima kljucavnicama je bil zaknenjen? Za disk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, beda... Baje da pri krajah vrednejsih avtomobilov policija mizi na obe ocesi(za primerno vsoto, seveda), mogoce tud z motorji tko... mafija mal podmaze in...

Sam ni mi pa jasno kako so ga sredi mnozice folka ukradli (!)... a lastnik ga je imel na oceh? S kaksnima kljucavnicama je bil zaknenjen? Za disk?

To tudi meni ne gre v glavo... 2 ključavnici, zaklenjen, polno folka okoli, pa ti cuknejo motor... kje je bil pa medtem lasnik? In kaj je počel?

Imam :eek: če slučajno kje vidim, čeprav dvomom da bo neopaženo prišel do mojih krajev. Razen v kombiju...

A se ve koliko je takih v SLO?

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pi..e cefurske ... bom pogledal ce se bom kaj okoli vozil. bom rekel tudi kolegom. upam da najdes to lepoto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!