Skoči na vsebino

Tank Slapper


Terminator

Priporočene objave

par dni nazaj iz anga ovinka vn, pa zanic cesta...na sreco nisem ubrisal po tleh ampak sem se po srecnem naklucju brez stabilizatorja nekako resil. ni mi pa jasno kako. dejansko je Death wobble....tut shit maker, ker sm se skor posrau od strahu heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jooooj, dons sm to doživu, na cesti Naklo proti Podbrezjam, tako kot je napisal že ustanovitelj te teme... sem mislu da me bo z motorja dol vrgl, pa samo iskal sm kam bi lahko zapeljal na desno v travo (levo od mene pa 2 šleparja, eden za drugim), hitrost pa okoli 110-120km/h :wacko: :wacko: :wacko:

Spredn konc mi je tko metal da ni res, fotr k je pa za mano vozu je pa reku da je zadn konc tud opletov skor pol metra ke pa sm :wacko: :wacko: po kkšnih 200m lovljenja se je pa nekak samo uštimal :ninja: :ninja:

No pa smo trije na isti cesti, hitrost okrog 140-150, gume 208rr... izšlo se je lepo (no ja boksarce so nafukale :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
Doživim vsak dan, vsaj nekajXkrat....

'Litraš, 8000rpm + fulgas - stabilizator = :kva2: :grim

Zabavno!!Zato pa na nobenem od motorjev ni stabilizatorjef. Pa vozimo vse! Cesta. pista.

:yea1:

:kva2: :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da vi vsi zamenjujete pojma tank slapper in shimmy......če doživiš tank slapper, pomeni da ti ročke krmila udarjajo v tank, kar pa dvomim da je bilo pri vas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!