Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

Kaj mi je padlo na pamet pri napovedi za Estoril po dirki (zmaga Barrosa lani) - ve kdo slučajno, če Sito Pons kaj načrtuje povratek ekipe za naslednjo sezono?

Vem samo to, da bo mela Honda naslednjo sezono isto število motorjev(6)- in z istimi satelitskimi moštvi pogodbo kot letos. Tko, da pomoje se Pons v 2007 ne bo vrnu, razen mogoč s kšnim drugim motorjem, čeprav bi verjetno to že vrabci čivkali. V naslednjih letih pa upam da se vrne, sej je mel dobro ekipo in so dosegal tud dobre rezultate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...drugače pa se je capirex malo igral z dr-jem :lol1:

Kolk eni orgazmirajo, ko pridejo na svoj račun od časa (pa miljon let vmes) do časa.... :grim Kenede, Green Perv? :devil:

Me zanima, kdaj je Rossi nazadnje izgubil dvoboj ena na ena v finišu dirke? Da ni blo to slučajno takrat, ko je zmagal gospod Barros s Hondo?! :hmm: :hmm: :hmm: Al mam res tok kratek memoar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mi je padlo na pamet pri napovedi za Estoril po dirki (zmaga Barrosa lani) - ve kdo slučajno, če Sito Pons kaj načrtuje povratek ekipe za naslednjo sezono?

Komentatorja sta ga neki omenla, sam nista nč konkretnga rekla razen da se ozira

po dobavitelju motorjev in pa sponzorjih. Mogoče bo pa Ilmor uporabil njegovo znanje in

infrastrukturo; Ilmor-Pons

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komentatorja sta ga neki omenla, sam nista nč konkretnga rekla razen da se ozira

po dobavitelju motorjev in pa sponzorjih. Mogoče bo pa Ilmor uporabil njegovo znanje in

infrastrukturo; Ilmor-Pons

Jap, na to sem cikal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da bo jutri kar zanimivo; videli bomo 800cc hondo, testirali boju tudi pri Y. in D

me zanima kako bodo časi med seboj primerljivi, če jih bodo sploh objavl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk eni orgazmirajo, ko pridejo na svoj račun od časa (pa miljon let vmes) do časa.... :grim Kenede, Green Perv? :devil:

Me zanima, kdaj je Rossi nazadnje izgubil dvoboj ena na ena v finišu dirke? Da ni blo to slučajno takrat, ko je zmagal gospod Barros s Hondo?! :hmm: :hmm: :hmm: Al mam res tok kratek memoar...

nič ne orgazmiram, samo smešno se mi zdi ko vsi stokajo kako je rossi največji car ampak ima slab motor (včasih) in ga tehnika jebe in pozabljajo da je še kar nekaj dirkačev ki tudi zaradi slabšega materiala kot ga ima rossi sploh ne morejo rossija in še katerega pri vrhu ogrozit. in danes se je videlo da rossi, predvsem ali izključno zaradi materiala ni mel za kruh proti capirexu, pri čemer seveda tudi capirexu :worship: , sete je z istim materialom skoraj fasal od (bodimo realni) krepko slabše kawe.

jaz nisem nič anti-rossi, sem samo ani nekaterim rossijevim fenom, ki ne morejo dojeti da ima ON gospod vsemogočni (ne bog ampak z 46 cifro) včasih lahko slab dan ali da ni vedno vsemogočni.

koliko dvobojev je izgubil? malo, ampak dostikrat (kot danes ali v brnu) pa sploh ni prišel do dvoboja, za dvoboj moreta bit skupaj in ne 5 sec vzadaj .)

PS: a ga ni melandri tudi nascal v vsaj enem duelu, le da ni šlo za zmago ali pa tudi? nevem ne beležim NJEGOVA veličastna dela :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERVY! Meni gredo nekateri Rossijevi feni prav tako pošteno na živce. Kadar Rossi ne zmaga, vedno najdejo neke izgovore, da je vseeno vendarle najboljši, čeprav ga kdo prehiti.

Glede dvoboja z Melandrijem je pa tako, da ga slednji žal še ni premagal v konkretnem duelu. Vsaj zdi se mi tako. Letos v Doningtonu, ko je zmagal Pedrosa, sta se borila za drugo mesto, vendar je Rossi nekako v zadnjem ovinku ostal pred Melandrijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot ljubitelja evropske tehnike pa me je včeraj razveselilo tudi dejstvo, da je bilo japonsko tehnično znanje včeraj potolčeno na celi črti - se pravi na domečem terenu niso zmagali niti ene dirke. Le japonski gumarji so se izkazali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To VALE!!!

Prednost Nickya pridno kopni in zna bit že na Portugalskem rešeno :lol1:

Ne vem kaj se pizdiste nekej zarad tega kdo za koga navija in kdo ma slabe materiale in nevemkajše.......sej je res, da nimajo vsi istih pogojev ampak če mal pomislm :hmm: je glih Rossi tisti, ki je Yamaho spet na vrh spravu in glih tko bi naredu z vsakim mopedom ki bi ga dubu, ker enostavno O B V L A D A svoje delo( in to ni samo dirkanje in čakat, da ti prpravjo mašino) :worship:

LP

Popravljeno . Popravil nowfak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

jst sicer ne navijam za špagete (razen na krožniku), ampak tokrat je treba priznat da se je Loris dobesedno igral z ostalimi, vključno z našim ljubljenim doctorjem, kar se je zelo lepo videlo zlasti v zadnjih nekaj krogih, ko se mu je Vale približal na dobro sekundo - in po dveh nadaljnih krogih ostal zadaj 3 sekunde!!!

IMHO zaradi odličnih Bridgestoneovih gum, ki so mu omogočile dobršen del dirke odpeljati v 47kah, kar so nekateri komaj dosegli na treningu s kvalifikacijskimi radirkami - respect!!!

ful škoda za SuperShinyo in Caseya; Vale se pa itaq ne bo dal do konca - bomo videli če mu bo ratalo, jst mu privoščim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERVY! Meni gredo nekateri Rossijevi feni prav tako pošteno na živce. Kadar Rossi ne zmaga, vedno najdejo neke izgovore, da je vseeno vendarle najboljši, čeprav ga kdo prehiti.

Kdo ima letos največ zmag?

Kdo je imel lani božjastno dosti zmag?

Kdo je predlani šel na tak motor, da so se še komentatorji križali, pa je potem vseeno vsem dal snajpera v rit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe. Zmagal moped, ki ga je treba porivat. B) SAKKKKERZZZZZZ! :P :P :P :fight1:

DUCATI! :kva2: :kva2: :kva2: :yea2: :yea2: :bounce: :grupni: :beer1: :beer1: :beer1: :bounce: :kva2: :yea2:

Aja če se Capiimbo ne bi razbil na sredini sezone :slap: , bi stvari lahko ble še precej bolj zanimive. :naughty: B)

Še vedno je lahko prvak, tko da počakmo in držmo pesti. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pardon da kaj rečem kar bi lahko kdo razumel kot da sem proti rossiju, saj bom nehal, je nedotakljivo božanstvo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pardon da kaj rečem kar bi lahko kdo razumel kot da sem proti rossiju, saj bom nehal, je nedotakljivo božanstvo :slap:

ja res je najbolje da greš...... za šank :P edino tam se najbolje znajdeš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pardon da kaj rečem kar bi lahko kdo razumel kot da sem proti rossiju, saj bom nehal, je nedotakljivo božanstvo :slap:

Eh, vsak pač ma svoje poglede na zadevo.

Upam, da bo Haydnov pogled na koncu pogled z druge stopničke v skupnem seštevku :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pardon da kaj rečem kar bi lahko kdo razumel kot da sem proti rossiju, saj bom nehal, je nedotakljivo božanstvo :slap:

ni :P ...včeraj je Capirossi bil pač prehiter za njega :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bo Haydnov pogled na koncu pogled z druge stopničke v skupnem seštevku :P

jaz pa upam da bo zmagal tisti, ki bo imel največ točk na koncu - saj je v tem fora ne?

in rossi je imel pač kar nekaj smole to sezono, ampak capirex pa še več, pa sete tudi. pa kawa ni dalala tako kot bi morala, pa suzukiji so crkovali,......... za mene je to sestavni del športa in ne jokanje ker eden najboljši pač ne more zmagovati zaradi smole :devil:

aja ne navijam za haydna naj zmaga tisti, ki mu rata motor, znanje, srečo, konstantnost in taktiko pretvorit v največ točk :whistle:

avtokad: glede motoGP smo lahko vsi samo pred TV, za šankom in seveda na MS-ju pametni, to nima veze z našimi motorji in vožnjo. ali pa si ti kak spregledan motoGP prvak? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva tedna (15.10.-29.10.) pirenejskega polotoka bi mi pasalo ! Da ne gledam vseh dirk iza šanka na TV ! .)

ps

samo olje v avtu menjam, pa grem !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 12 pik :D :kva2: :yea1: :yea1: :yea1:

...

A so komentatorji kej povedal kakšen nej bi bil novi tako opevani hondin 800cc agregat(v4 maybe?)-marsičesa nisem slišal, ker se imel iz uvidevnosti do dekline tv na prepotihem :(

Ja neki malga so omenil da naj bi motor ostal na zasnovi 5ih valjev :naughty: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam če bo mel 800 kubikov pa 5 cilindrov bo mogu bit težji od 4 cilinderskih motorjev. Mislim da za 8 kg kar pa ni malo. Ali pa se motim. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 12 pik :D :kva2: :yea1: :yea1: :yea1:

Ja neki malga so omenil da naj bi motor ostal na zasnovi 5ih valjev :naughty: B)

Ne vem kje si to slišal?!?! Govorili so da so jim pokazali notranjost v5 mašine letošnje, in glede na to da so lahko slikali sklepajo da nova ne bo v5. Pravijo da bi bilo preveč enostavno odrezati en valj in narediti v4. Špekulirajo o w4. Kako naj bi pa to zgledalo pa..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!