Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

nočv vas iz debate vrštr, sam a kdo ve kdaj je ju3 trening oziroma v nedelo dirka?? - večen roblem :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nočv vas iz debate vrštr, sam a kdo ve kdaj je ju3 trening oziroma v nedelo dirka?? - večen roblem :cry:

naslednji vikend .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nočv vas iz debate vrštr, sam a kdo ve kdaj je ju3 trening oziroma v nedelo dirka?? - večen roblem :cry:

drug tedn so motorji :) ta tedn je formula1.. tiste k to zanima je pa F1 ob 7:00 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Elias, a so mu namenil sedež v naslednji sezoni, kljub slabim rezultatom?

Baje D'antinu diši Eliasov sponzorski denar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da mu, ko se mu pa izogibajo tako dirkači kot tudi sponzorji - MotoGP Foggy :D

Yamaha tut ne pove, kaj bo z Edotom, pa drugi Ducati je še glavno vprašanje (tudi v navezi z Nakanom/Kawasakijem in morebitnim prestopom njega k KM Hondi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biaggi na Kawasakiju? :eek:

Wtf. nikjer ne najdem nič... :wacko:

Če je pa že kao vse podpisano s Suzukijem v WSB, pa 'gasilsko' slikco so že naredili pa vse... :D

Popravljeno . Popravil -Jani-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sem slisal...na eurosportu...je rekel cist na brzino, da sploh nisem bil preprican, ce sem prav slisal. Ocitno sva ze dva slisala

Jap, tako je - danes med prenosom WSBK, tut js sem prvo mislil, 'that my mind's playing tricks on me' :D , ampak torej nisem edini...

Potem pa je povedal isto tudi komentator na nemškem Eurosportu (med prenosom taiste - prve - dirke WSBK danes, s katerim pa potem zaradi rdeče zastave kmalu po štartu ni bilo nič. )

Tako da :wacko:

Sej ni 1. april :blink:

Ker ama nikjer ne zasledim ničesar v tej smeri.

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dons so res zaj... s prenosom, k.... fuzbal :headbang:

Če je to komentator reku se je ziher kej zareku, ko je neki omenju da je Corser zarad Biaggia

zvisu pr Suzukiju, si je našel sedež pri yamahi kjer je zvisu Pitt ta pa nej bi se spogledoval z

Kawasakijem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dons so res zaj... s prenosom, k.... fuzbal :headbang:

Ja no, s prenosom so 'zajebali', ker je enmu spustlo olje al neki na začetku in je bla potem rdeča zastava in so pucali potem pol ure, tako da so verjetno rajši dali posnetek malo fuzbala, ker cele dirke potem zaradi nadaljnjega sporeda ne bi mogli prenašat (ne vem, kaj je bilo pozneje v planu za prenos)...

Če je to komentator reku se je ziher kej zareku, ko je neki omenju da je Corser zarad Biaggia

zvisu pr Suzukiju, si je našel sedež pri yamahi kjer je zvisu Pitt ta pa nej bi se spogledoval z

Kawasakijem

:grrr

Nice try :D , ampak dvomim, da se je zareko komentator - kot sem zgoraj napisal, sta to povedala tako angleški kot tudi nemški komentator med tem prenosom, pa tudi igorzx zgoraj pravi, da je slišal... :P

Kolkor se spomnem, je reku neki v smislu, da se je 'Mad Max Biaggi' premislil in se je dogovoril s Kawasakijem v MotoGP-ju za naslednjo sezono in tako spraznil eno mesto in odprl kar nekaj opcij za prestope (drugih)...

Btw. zdej sem malo preletel tuje forume in so tudi drugi zasledili tole, samo nikjer pa ni ničesar uradnega - my guess: Biaggi je podpisal z Alstare Suzuki pogodbo, ki ima nekakšno določilo, da je zanj neobligatorna, v kolikor se pojavi možnost nastopanja v MotoGP ekipi...

Torej - ne pravim, da se bo to zgodilo, ampak nekaj pa le mora biti na celi zadevi :)

Popravljeno . Popravil -Jani-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jani, tud jaz sem isto zasledil...se mi zdi, da neki bo na tem, se posebej, ker je na hrvaskem motoplusu tudi pisalo...tam so se pa ze veckrat take cudne variante izkazale za resnicne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no, s prenosom so 'zajebali', ker je enmu spustlo olje al neki na začetku in je bla potem rdeča zastava in so pucali potem pol ure, tako da so verjetno rajši dali posnetek malo fuzbala, ker cele dirke potem zaradi nadaljnjega sporeda ne bi mogli prenašat (ne vem, kaj je bilo pozneje v planu za prenos)...

:grrr

Vem da se je razlil olje, sem gledal :grim , če mene vprašaš bi lahk posnetek k.... fuzbala skenslal,

kot znajo to narest ko zvečer čakaš posnetek dirke pa se tenis "slučajno" mal zavleče pa ga nkol ne prekinejo

Ja tale Biaggi je pa res en skrivnosten patron, me res zanima kaj je zdej s tem Kawasakijem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tale Biaggi je pa res en skrivnosten patron, me res zanima kaj je zdej s tem Kawasakijem :hmm:

Ja, možno je seveda: Nakano npr. sklenil deal z JIR Hondo, Biaggi--->Kawasaki, (Gibbers ostane pri Ducatiju)...

Mogoče je pa samo AW .) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!