Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

Večina Rossi fanov in anti-hayden fanov se sprašuje kaj bi bilo če bi Rossi prehitev Elliasa na portugalskem, ob tem vas pa večina pozablja da če se Capirossi nebi poškodoval v Barceloni bi bilo vse skupaj veliko bolj tesno pri vrhu (pred Barcelono sta bila s Haydnom izenačena po točkah). Ampak tukaj je na žalost preveč če-jev.

Čestitke Haydnu za naslov, imel je največ sreče in največ točk. Oboje pa je potrebno za naslov prvaka.

Rossi si je po mojem mnenju bolj zaslužil naslov, saj je nadoknadil velik zaostanek v točkah, a na žalost mu letos sreča ni bila naklonjena.

Nazadnje pa en big respect Baylissu, 2 leti ni vozil Motogp Ducatija, mislim pa da sploh nikoli še ni vozil z Bridgestone gumami. Ne vem če je že kdo kdaj v isti sezoni postal prvak v superbiku in zmagal še na dirki v kraljevskem razredu (prej 500cc, sedaj MotoGP)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NICKY!!!! :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

Zmaga tisti ki ima največ točk! In točke si nabere popolnoma sam! In če hočeš dobit točke se moraš uvrstit na dobra mesta torej moraš dobro, pametno in zanesljivo vozit! Zarad mene se lahko vsi Nickyevi nasprotniki požrete, prvak je znan :OK: :OK:

Predvsem če najboljši klonejo pod pritiskom in padejo. Rossi si je za ta padec kriv popolnoma sam. Je pač hotel preveč. Tudi Nicky bi lahko verjetno šel malce hitreje, ampak je bil tako pameten da ni šel z glavo skozi zid. Rossi je #1, ampak letos se mi ni izšlo, prvak je Nicky in prav je tako :)

Definitivno je pa zelo krivično reči, da se nekdo, ki osvoji naslov v motoGPju šlepa. Za prvaka v MotoGpju je treba kar precej pokazat in to je dejstvo.

Se strinjam

GOOOOOOOOOOOOO NICKY!!

rossi je za take kot so hayden,gibernau,biaggi definitivno vsemogočen :grim

Večina Rossi fanov in anti-hayden fanov se sprašuje kaj bi bilo če bi Rossi prehitev Elliasa na portugalskem, ob tem vas pa večina pozablja da če se Capirossi nebi poškodoval v Barceloni bi bilo vse skupaj veliko bolj tesno pri vrhu (pred Barcelono sta bila s Haydnom izenačena po točkah). Ampak tukaj je na žalost preveč če-jev.

Čestitke Haydnu za naslov, imel je največ sreče in največ točk. Oboje pa je potrebno za naslov prvaka.

Rossi si je po mojem mnenju bolj zaslužil naslov, saj je nadoknadil velik zaostanek v točkah, a na žalost mu letos sreča ni bila naklonjena.

Nazadnje pa en big respect Baylissu, 2 leti ni vozil Motogp Ducatija, mislim pa da sploh nikoli še ni vozil z Bridgestone gumami. Ne vem če je že kdo kdaj v isti sezoni postal prvak v superbiku in zmagal še na dirki v kraljevskem razredu (prej 500cc, sedaj MotoGP)

pozabil si da si je tudi rossi zlomil roko in s tem dve dirki težko odpeljal:grim :grim :grim

Popravljeno . Popravil alezzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je mogoče kdo poslušal izjavo Rossija po dirki na www.motogp.com, potem lahko spozna , da ni samo velik dirkač, ampak tudi velik človek, ki je izgubo naslova sprejel , kot del življenja, ki je polno padcev in vzponov

Haydnu vse čestitke, Rossiju pa svaka čast za vse kar premore........

Pameten in realen fant - Nejc!!! :worship:

Ne navijam za Rossi-ja, ker ne potrebuje moje podpore. Preveč je dober in popoln!

Njemu moj :worship: :worship: poklon!!!

Stavil sem na Hyden-a! In njemu svoj poklon!!! :worship: :worship: Tako pač je! Tudi dobri materiali dopolnjujejo (ne)popolnost!

Nobody is perfect!

Takšno je življenje! :yes:

Sicer se pa samo pogovarjamo in izmenjujemo mnenja...

A ni to fajn!!! :grim :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pameten in realen fant - Nejc!!! :worship:

Ne navijam za Rossi-ja, ker ne potrebuje moje podpore. Preveč je dober in popoln!

Njemu moj :worship: :worship: poklon!!!

Stavil sem na Hyden-a! In njemu svoj poklon!!! :worship: :worship: Tako pač je! Tudi dobri materiali dopolnjujejo (ne)popolnost!

Nobody is perfect!

Takšno je življenje! :yes:

Sicer se pa samo pogovarjamo in izmenjujemo mnenja...

A ni to fajn!!! :grim :grim :OK:

res je :grim itak je pa konc tko da kar je blo je blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj nekateri govorijo kot da je zdaj konec vladavine Rossija. Drugo leto bo še bolj motiviran z novo mašino, da zopet pridobi nazaj naslov. In drugo leto bo pomojem najresnejši kandidat Capirex, ki je odfural življenjsko sezono v MotoGP. Haydnov naslov bo šou hiter v zgodovino, ker junakov ki na vsaki dirki ne vozijo na nož ljubitelji motošporta hitro pozabijo, pa brez zamere fani Haydna. Letos si je naslov vsekakor zasluženo prifural s svojo pasivno vožnjo in zanesljivo tehniko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj nekateri govorijo kot da je zdaj konec vladavine Rossija. Drugo leto bo še bolj motiviran z novo mašino, da zopet pridobi nazaj naslov. In drugo leto bo pomojem najresnejši kandidat Capirex, ki je odfural življenjsko sezono v MotoGP. Haydnov naslov bo šou hiter v zgodovino, ker junakov ki na vsaki dirki ne vozijo na nož ljubitelji motošporta hitro pozabijo, pa brez zamere fani Haydna. Letos si je naslov vsekakor zasluženo prifural s svojo pasivno vožnjo in zanesljivo tehniko.

Ja, ko je že nekdo delal primerjavo s šahom- tudi Petrosjan http://de.wikipedia.org/wiki/Tigran_Petrosjan

je bil svetovni prvak v šahu z defenzivno tehniko. (Rossija bi lahko primerjal s Capablanco http://en.wikipedia.org/wiki/Jos%C3%A9_Ra%C3%BAl_Capablanca )

Sorry, ne bom več. :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bi naslov šu vsaj kkšnmu evropejcu al pa azijcu, ne pa amerikancu, k so pa itk fuknen narod( če gledamo po deležu nepismenega prebivalstva: čeprov nima veze z motošportom):D

Ja pa sej ni sam kriv, da se je rodil v taki bedni državi.

Pa a ste vidli, kako sta se že na štartu pred prvim ovinkom ruknala z Rossijem. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmagal je tisti ki je imel več sreče. Ne navijam za nobenegu od slednjih ampak škoda ker ni Rossi saj se je zelo trudil da je pridobil nazaj točke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne rineš z glavo skozi zid in padeš, si "ziheraški"? Meni osebno je ta logika malo čudna.

Prej bi rekel, da je letos inteligenca premagala surovo moč. Rosič je butal in butal... in padal. :) Hayden je vozil pametno, zmagal tam, kjer se je dalo... in osvojil prvenstvo. Kar se tiče točk, ne pozabimo, da če ga ne bi zadnjič Pedrosa skenskal, bi imel Hayden vsaj 20 ali 25 točk naskoka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej bi rekel, da je letos inteligenca premagala surovo moč. Rosič je butal in butal... in padal. :)

:slap: :lol1:

pazi, da te kdo ponoči ne bo ukradel, ko take umotvore pišeš :hooray: .....daj nas malo spomni, koliko krat je Rossi letos padel :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej bi rekel, da je letos inteligenca premagala surovo moč. Rosič je butal in butal... in padal. :) Hayden je vozil pametno, zmagal tam, kjer se je dalo... in osvojil prvenstvo. Kar se tiče točk, ne pozabimo, da če ga ne bi zadnjič Pedrosa skenskal, bi imel Hayden vsaj 20 ali 25 točk naskoka.

Človek, pa ti si neverjeten. Tvoji posti mi polepšajo ta slab dan.

Za zjokat. :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj ste usi pametni rossi je car nimate kej usi nekej čez njega govorite honda je istu k ferari sm nekej gulfajo zatu pa je tuk hondinih dirkačev razen rossija seveda postalo svetovni prvak haydn pa itak ne zna vozt k če bi znov pol bi šu u kakšno drugo moštvo in ne u hondo rossi je pa dokazal kdo je mojste useh mojstrov če bi se haydnu zgudlu tu kar se je rossiju sploh nebi pobiral tiste usrane honde ampak bi se spet jokal taku k se je na veliki nagradi portugalske

[size=7]rossi for ever :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Provzaprov bi bla bolj na mestu primerjava honda=renault, če že govorimo o guljufanju.

Face it, nobody is an angle :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj ste usi pametni rossi je car nimate kej usi nekej čez njega govorite honda je istu k ferari sm nekej gulfajo zatu pa je tuk hondinih dirkačev razen rossija seveda postalo svetovni prvak haydn pa itak ne zna vozt k če bi znov pol bi šu u kakšno drugo moštvo in ne u hondo rossi je pa dokazal kdo je mojste useh mojstrov če bi se haydnu zgudlu tu kar se je rossiju sploh nebi pobiral tiste usrane honde ampak bi se spet jokal taku k se je na veliki nagradi portugalske

[size=7]rossi for ever :OK: :OK: :OK: :OK:

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdi se mi, da je prvenstvo v Haydenov prid naposled ironično obrnil Pedrosa s svojim manevrom zadnjič :D in pa Elias, ki je stisnil Rossija na koncu - ker da se incident v Estorilu ne bi zgodil in bi ob 'normalnem' razpletu dirke Hayden nesel v Valencijo tistih par točk naskoka: kdo bi se dušil pod pritiskom?

Namreč, ne vem, zakaj so vsi nekaj govorili, kako da je Hayden pod pritiskom ta vikend - on ni bil pod nobenim pritiskom (več), za kar je poskrbel ravno Pedrosa (now that's what I call a team work :P), saj sploh ni imel več česa izgubiti, pod pritiskom je bil edino Rossi, ki je bil po celotni ceremoniji come-backa zdaj končno na vrhu in je lahko edino še vse izgubil, kar se je odrazilo tudi na sami dirki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej bi rekel, da je letos inteligenca premagala surovo moč. Rosič je butal in butal... in padal. :) Hayden je vozil pametno, zmagal tam, kjer se je dalo...

Jebotehitler, kje je pa Hayden zmagal? Tam, ko je vodilni par ovinkov pred koncem zletel iz proge...to je šenkano, ne pa zmaga..zmaga bi bila, če bi ga z lastnim znanjem in pomočjo tehnike pod ritjo prehitel v zadnjem ovinku, magari bi si s komolcem pomagal..

IMHO si dirkač, pa naj bo katerikoli, ne zasluži zmagat v prvenstvo z praktično samo eno šenkano zmago.

:baa: :baa: :baa: :SS :SS :SS

pa če je hayden, rossi, gibernau, katerikoli... to je šport, kjer se gre na zmago. Wer bremst ferliert....

Vsa čast pa Troyu, ki je pokavcom dal lepo okoli kepe... :worship: :worship:

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je Nicky osvoju prvenstvo pošteno ne vem,vem pa da se je dans Rossi popolnoma sam zaje*u ker je bil padec po moje posledica njegove napake .)

Ziher je Rossi še vedno najboljši dirkač motoGPja ampak je mel letos Nicky zgleda najbolši paket-motor,znanje,sreča...

Čestitke :worship: :worship: :worship:

Se vidimo druh let ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj. Odkar spremljam Moto GP, še niso bili dirkači tako "na špici" kot v tej sezoni. Tako pošrek in na meji zdrsa, še nikoli niso zmagovali!

Je tako, al' ni tako?

...in s tem je zacel ravno Rossi - njegov razvoj prve honde RC211V je tezil k mirnosti in obvladljivi okretnosti motocikla (daljsa zadnja nihajka, vecja medosna razdalja, centralizacija mas, itd...), h katerem receptu so kasneje sli vsi motorji (samo spomnuimo se, kako jebeno neobvladljiva je bila prva yamaha M1, tudi kawasaki ni bil ravno picikl, kar se obvladljivosti tice), ko je k yamahi prestopil rossi, jo je se pred zacetkom sezone popolnoma spremeni, jo civiliziral.

Pet let je imel tako sranje, da se lahko samo čudiš. Kar se mene tiče, si je zaslužil zgolj prvo prvenstvo z Yamaho, drugo je dobil bolj ali manj po sreči.

...kar se tebe tice bi lahk vsaj kaj bolj pametnega napisal... :grrr

Na tem našem preljubem motosvetu pač vsak svojega konja hvali neglede na to kdo sedi na njem, tisti ki furajo honde so pač za haydna drugi za yamahači za valeta, jaz sem pa dans kot nor navijal za Valeta pa bom drugo leto hondo jahal, a jebiga, takih kot so Vale pa Schumi se se ne rodijo vsako stoletje, tako da vsaka jim čast dosegati to v takšni konkurenci. :OK:

...a pa se je kdo mogoce vprasal koliko delov motorja v MotoGP je skupnih z deli, ki jih uporabljajo v serijski proizvodnji? niti en, MotoGP dirkalniki so ze po pravilniku cisti prototipi... :blush:

Hehe, če Hayden ne bi honde vozu, ne bi blo nč od naslova :grrr Tko bi pušnil da :grim

sej sm reku - ce bi menjala motorje... :grrr

kokrkol... vas bom v 07 spomnu na koncu kje bo hayden :OK:

...ce se bos se spomnu na njega... :P

jest bom čist tko reku ... dirkanje je dirkanje ... prvak je je hayden, ne glede na to če je zmagal za tako rekoč 2 tisočinki ali za 4 točke ali za ne vem koliko .. prvak je, zato pa so te številke, ki so minimalne pa vendar tako velike da odločajo kdo je najhitrejši na zemeljski obli! ... jest osebno navijam za Rossija, čeprav Hayden-u tudi privoščim, konec koncev se je trudil, pa vendar MORALNI ZMAGOVALEC IN PRVAK JE ROSSI ;) ... če odštejemo da je moral na treh dirkah odstopiti (2x mašina in 1x guma) ... o prvaku pa konec koncev odloča tudi sreča, ki je bila letos bolj na strani Hayden-a ;)

Lp, Boris

se popolnoma strinjam. ;)

...ker junakov ki na vsaki dirki ne vozijo na nož ljubitelji motošporta hitro pozabijo...

...hehe, cisto res... :)

Prej bi rekel, da je letos inteligenca premagala surovo moč. Rosič je butal in butal... in padal. :) Hayden je vozil pametno, zmagal tam, kjer se je dalo... in osvojil prvenstvo. Kar se tiče točk, ne pozabimo, da če ga ne bi zadnjič Pedrosa skenskal, bi imel Hayden vsaj 20 ali 25 točk naskoka.

...in ne pozabimo, da ce nebi na portugalskem elias skenslu rossija, bi imel rossi 5 tock vec, in s tem naslov svetovnega prvaka. in tisto o inteligenci in surovi moci je najbolj butasta primerjava do zdaj.

ma kaj ste usi pametni rossi je car nimate kej usi nekej čez njega govorite honda je istu k ferari sm nekej gulfajo zatu pa je tuk hondinih dirkačev razen rossija seveda postalo svetovni prvak haydn pa itak ne zna vozt k če bi znov pol bi šu u kakšno drugo moštvo in ne u hondo rossi je pa dokazal kdo je mojste useh mojstrov če bi se haydnu zgudlu tu kar se je rossiju sploh nebi pobiral tiste usrane honde ampak bi se spet jokal taku k se je na veliki nagradi portugalske

[size=7]rossi for ever :OK: :OK: :OK: :OK:

tud v tem postu je toliko brilijantnih idej da kr glava pece...

velik CE-jev je, in v vsakem sportu odloca sportna sreca. rossi je pac ni mel, jebat ga, ne morte pa rect da ne zna vozit, se vedno je v sami svetovni spici. z motorjem je mel dost vec problemov k hayden (ce ga ze primerjamo z njim, ki je oh in sploh boljsi), kar se tolk bolj dokazuje njegovo kvaliteto, da je bil sposobn dosezit tisto kar je dosegel, pa ceprav to ni bilo prvo mesto.

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni pravte, da če neb biu Hayden na hondi pa bla bla.... Marsikdo je bil na hondi, pa niti z zmagami ni mogu postat svetovni prvak. Njemu je ratalo in ne vem, zakaj mu nebi prvošli naslova. navsezadnje pa je kul, da ni Rossi skos na vrhu. Ravno tko je blo pri F1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navsezadnje pa je kul, da ni Rossi skos na vrhu. Ravno tko je blo pri F1.

res je, prvenstvo je bolj zanimivo, in verjamem da bo rossi naslednjo sezono hotel narediti revenge, saj je njegovi zgodbi v tej sezoni manjkala samo se zmaga v skupnem sestevku. ampak vedno se pac ne izide.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nebi rossi šel na ziher in bi zadnjič prehitel eliasa bi bila prvak. tak pa je bil ziheraš danes pa na riti :slap:

nicky rabi saj pedroso da pade, valetu to sicer blazno redko rata ampak ko mu, mu v najbolj nepravem času :slap:

oba sta cara, ampak točk ma pa nicky več :devil:

aja en veliki :worship: enemu mojih all-time najboljših dirkačev, troy - care pride vidi zmaga!!!! :grim

No to da Rossi ni konstanten je popolna oslarija. Kdo pa že skoraj zadnjih 10 let kroji sam svetovni vrh. Poglej si letošnje rezultate, kjer je bil vedno v ospredju, če ga ne bi tolkrat izdala yamaha bi bil še bolj konstanten. Dejstvo je da mu je na hondi že dokurčilo zmagovat in samo redki dirkači majo jajca da prestopijo v povprečno moštvo ter ga dvignejo na zmagovita pota. Tut doohan je bil velik dirkač, vendar žal vseskozi samo na hondi.

bolšga odgovora na oslarije ne najdem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!