Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

Jebotehitler, kje je pa Hayden zmagal? Tam, ko je vodilni par ovinkov pred koncem zletel iz proge...to je šenkano, ne pa zmaga..zmaga bi bila, če bi ga z lastnim znanjem in pomočjo tehnike pod ritjo prehitel v zadnjem ovinku, magari bi si s komolcem pomagal..

Hayden je v tistem ovinku ravno tako šel s proge, le da potem ni padel. Toliko o "ziheraštvu".

Niti ni zmagal samo enkrat, ampak dvakrat; Laguna Seca in Assen.

in tisto o inteligenci in surovi moci je najbolj butasta primerjava do zdaj.
No, Rosič je šel po tleh, čeprav bi lahko s pametno vožnjo nadzoroval dirko (če je res tako dober, potem bi bilo to mačji kašelj), Mr. Consistency pa je osvojil prvenstvo. Kdo je tukaj neumen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In v senci današnjih dogodkov: pri Ilmorju so kljub ponovnem (daljšem) postanku v boksih uspeli osvojiti še eno točko.

Čestitke tudi njim in upam, da bodo uspeli zrihtati dobre sponzorje in drugega dirkača za naslednjo sezono

(Gibbers se kar sam ponuja, potem ko je ostal brez službe in so ostala mesta že zasedli drugi... :P ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še tole mimogrede - kaj sanjajo na RTV SLO?:

25-letnik je po velikem Giacomu Agostiniju in Miku Hailwoodu šele tretji v zgodovini, ki mu je na zadnji tekmi prvenstva uspel prodor z drugega mesta v skupnem seštevku na prvo.

Na Eurosportu so omenjali kot edini tak primer dvoboj 1992: Rainey-Doohan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Rosič je šel po tleh, čeprav bi lahko s pametno vožnjo nadzoroval dirko (če je res tako dober, potem bi bilo to mačji kašelj), Mr. Consistency pa je osvojil prvenstvo. Kdo je tukaj neumen?

vsi delajo napake. tud rossi. tud hayden. rossiju se je zadnja pac najbolj mascevala. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hayden je v tistem ovinku ravno tako šel s proge, le da potem ni padel. Toliko o "ziheraštvu".

Tako je! In meni gre fulllll na jetra, da stalno vsi ponavljajo, kako je bila Haydnu podarjena zmaga zaradi Edwardsovega padca.. Hkrati se pa pozabi, da se je Nicky par ovinkou prej zajebal, ter zgubil vodilno mesto proti Edwardsu, ter da je imel slednji kar nekaj dolžin motorja prednosti pred Nickyem samo par ovinkov do konca. Fora je bila v tem, da je Nicky poizkusil nemogoče (ni več imel nobene realne možnosti za prehitet) in izsilil napako pri Colinu. Colin se je usral in pretiraval tudi sam in padel. Kar pa se ne bi zgodilo, če ne bi Hayden poskusil nemogočega še v zadnjem trenutku. Tako da zmaga je bila zaslužena in ne podarjena!

No, Rosič je šel po tleh, čeprav bi lahko s pametno vožnjo nadzoroval dirko (če je res tako dober, potem bi bilo to mačji kašelj), Mr. Consistency pa je osvojil prvenstvo. Kdo je tukaj neumen?

Točno! Rossi bi moral samo sledit ziheraškemu nesposobnemu Haydnu, ki oh in sploh ne zna vozit in bi v vsakem primeru postal prvak. Tudi če bi Nicky zmagal. Pa ni šlo :naughty:

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In v senci današnjih dogodkov: pri Ilmorju so kljub ponovnem (daljšem) postanku v boksih uspeli osvojiti še eno točko.

tokrat brez intervjuja med dirko :D

Pa še tole mimogrede - kaj sanjajo na RTV SLO?:

Na Eurosportu so omenjali kot edini tak primer dvoboj 1992: Rainey-Doohan.

se strinjam, pa še to je Raineyu uspelo zato, ker Doohan sploh ni dirkal zaradi poškodbe/okužbe noge. se pravi je bilo to vse Raineyu šenkano :) in so nato dejali da je bilo sedaj to prvič v zgodovini da je nekdo z bojem osvojil naslov prvaka na zadnji dirki (z vidika da je začel dirko na 2.mestu v skupni razvrstitvi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj je na začetku leta je rekel na eurosportu da je rumen motor camel honda pokopal biaggija,in da bo tudi camel pokopal rossija in glejga hudiča res je blo tko :BUA: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha ni pokopala nobenga sm honda bo uničla danija k ga nazaj držijo in mu ne pusijo dirkat taku kuker on zna sej vidte da ni srečn pr hondi sicer je bil pa zdej na testeranjih rossi najhitrejši s 800ccm motorjem noben mu ne pride doživga in tud en heydn mu ne bo pršu sej drugu letu bo bil svetovni prvak in konstruktorski:)))) rossi for ever

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hayden, bravo je dokazal, da zna konstantno odpeljat drko oz. sezono in s tem osvojiti GP.

Mislim pa , da bo še en dirkač, ki bo hitro šel v pozabo, kot Alex Criville .

Rossi, sem v pričakovanju in upanju na drugo sezono. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HONDA 2006 MOTO GP WC !!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

TROY = CAR - (prišel, videl, oddirkal, zmagal) :worship: :worship: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil primozh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapo dol Troyu :OK: Na vseh dirkah, ki jih je odpeljal letos v MotoGP, je zmagal :D 100% :D

Svetovni prvak ima pa samo eno zmago v sezoni več. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapo dol Troyu :OK: Na vseh dirkah, ki jih je odpeljal letos v MotoGP, je zmagal :D 100% :D

Svetovni prvak ima pa samo eno zmago v sezoni več. :xx:

Dovolj za naslov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam, pa še to je Raineyu uspelo zato, ker Doohan sploh ni dirkal zaradi poškodbe/okužbe noge. se pravi je bilo to vse Raineyu šenkano :) in so nato dejali da je bilo sedaj to prvič v zgodovini da je nekdo z bojem osvojil naslov prvaka na zadnji dirki (z vidika da je začel dirko na 2.mestu v skupni razvrstitvi)

Ja no, Doohan je sicer vozil, ampak je bilo premalo za naslov...

Sicer bi se pa dalo debatirati o včerajšnjem 'boju', ki ga tudi nismo prav zares dočakali :P

Ampak nevermind...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Rosič je šel po tleh, čeprav bi lahko s pametno vožnjo nadzoroval dirko (če je res tako dober, potem bi bilo to mačji kašelj), Mr. Consistency pa je osvojil prvenstvo. Kdo je tukaj neumen?

Padec se pač zgodi, kdo je pa naumen če se gre že za to je pa to definitivno hayden. Morda ne na progi ampak ko on ali njegova familija odpre usta, joj, joj. Pa kao ful hud k se brez čelade vozi do boksov pa gumo kuri v boksih k očitno drugje ni bilo prostora. Se ne spomnim da bi rossi kdaj brez čelade prišel v bokse ali pa da bi tam gumo kuril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAYDEN = MOTOGP WORLD CHAMPION 2006

ZDJ SE PA POŽRITE!!

zakaj ze ?

HONDA SMRDI

zakaj ze ?

zmagal je tisti, ki je imel na koncu vec pik.

kako je do teh pik prisel cez dve leti ne bo nikogar vec zanimalo.

life goes on.

lacen. grem na "mrtvo zwau". dober tek. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak res, kok ste eni tuki "pametni"...jaooo pa to ste hujš poznavalci kt uni k se sprehajajo po boxih na dirkah :slap: <_<

Je kar je,...Hayden je pač bolši konc potegnu iz tega boja, Rossi pa še zdelč ni tak poraženc kot ga nekateri omenjate :) a ni to uspeh biti 2. na SP samo 5 točk za prvakom, ne vem men se zdi da je :D

Aja še neki,...prej sem pisal na uredništvo športne scene, da jih je lahko sram in da je porazno, da tud besedice včeraj v oddaji niso namenil MotoGPju, in da to samo odraža odnos njihovega uredništva in celotne države do motošportov :BUA: :BUA: banda!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si mislu napisat Hyunday-aši, jl....ma isti H za logo, sam da pr hondi ne leži, ker je pač počasnejša....

HONDA SMRDI

raj se kotalkam al pa gobe nabiram kot da bi se sam usedu na hYondo .) ...pa vrjem da ne počivam... se lahk greva pelat, k je lep vreme lih .)

ma ti si čudn :hmm:

ampak res, kok ste eni tuki "pametni"...jaooo pa to ste hujš poznavalci kt uni k se sprehajajo po boxih na dirkah :slap: <_<

Je kar je,...Hayden je pač bolši konc potegnu iz tega boja, Rossi pa še zdelč ni tak poraženc kot ga nekateri omenjate :) a ni to uspeh biti 2. na SP samo 5 točk za prvakom, ne vem men se zdi da je :D

Aja še neki,...prej sem pisal na uredništvo športne scene, da jih je lahko sram in da je porazno, da tud besedice včeraj v oddaji niso namenil MotoGPju, in da to samo odraža odnos njihovega uredništva in celotne države do motošportov :BUA: :BUA: banda!!!

sam res mater jim spalim vsako kurčevo vaško prvenstvo je bolj pomembno :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še neki,...prej sem pisal na uredništvo športne scene, da jih je lahko sram in da je porazno, da tud besedice včeraj v oddaji niso namenil MotoGPju, in da to samo odraža odnos njihovega uredništva in celotne države do motošportov :BUA: :BUA: banda!!!

Sam to je pa res sramota. Sem slučajno naletel na športno sceno in res na koncu ugotovil, da ob zaključku motociklistične sezone niti besede. Verjetno je res bolj pomembno skoz poslušat o tem kak Olimpija nima keša.

Sorry za off topic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, Rossi je rekel, naj ne sovražimo Haydna, saj si ni sam kriv, da je malo čudn, pa da prihaja iz bolj smešnih krajev :P In da pač vsako tele ma svoje vesele in pač njihovo vesele letos je prvo mesto od sineka :)

"Of course this is a big disappointment for me because to arrive at the final race with an eight-point advantage and then not win the title is a disaster. Basically I made two mistakes today - one was at the start and then the second one was the crash. It has been a very emotional season, with some great moments, some bad luck and now some mistakes. But this is racing. All I can say now is a big 'congratulations' to Nicky because he is a great guy, a great rider and he is the World Champion because he has been the best this year. I have known him a long time, I know his family well and even though I am disappointed I am also very happy for them. It has been a great fight with him this year - not like in the past with other riders when there have always been some polemics - and we have great respect for each other. I want to say a huge thank you to Yamaha, to all my team and engineers and to everyone else involved, they've done an amazing job this year and now I am looking forward to working towards next season with the 800; I am sure it will be another exciting season and another big battle!"

Pa še zanimivo dejstvo - vsako dirko, ki sem jo v celoti gledal, je Rossi odletel vun. In zdaj, na koncu, sem rekel "ne bom gledal, ziher je ziher". No, vseeno sem pogledaš štart in prvih pet krogov. Ravno, ko mi je prišel fotr nekaj gušit in sem mu rekel "Bejži stran kaj neja vijiš da dirko gledam!", pa čujem dretje TV-komentatora angleškega .... Sem mislil, da se mi bo utrgalo... In pol sem šel s familijo na pohorsko omleto k Perkotu.

Upam, da mi Rossi ne zameri, ker gledam dirke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še neki,...prej sem pisal na uredništvo športne scene, da jih je lahko sram in da je porazno, da tud besedice včeraj v oddaji niso namenil MotoGPju, in da to samo odraža odnos njihovega uredništva in celotne države do motošportov :BUA: :BUA: banda!!!

Sem tudi jaz čakal in čakal. Na koncu o tej zadevi nisem ničesar dočakal. Napiši kaj, če ti bo velecenjeno uredništvo kaj odgovorilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še neki,...prej sem pisal na uredništvo športne scene, da jih je lahko sram in da je porazno, da tud besedice včeraj v oddaji niso namenil MotoGPju, in da to samo odraža odnos njihovega uredništva in celotne države do motošportov :BUA: :BUA: banda!!!

Sprijaznite se že, da v tej deželi športi brez žoge in smuči nimajo veljave, nažalost :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, Rossi je rekel, naj ne sovražimo Haydna, saj si ni sam kriv, da je malo čudn, pa da prihaja iz bolj smešnih krajev :P In da pač vsako tele ma svoje vesele in pač njihovo vesele letos je prvo mesto od sineka :)

Pa še zanimivo dejstvo - vsako dirko, ki sem jo v celoti gledal, je Rossi odletel vun. In zdaj, na koncu, sem rekel "ne bom gledal, ziher je ziher". No, vseeno sem pogledaš štart in prvih pet krogov. Ravno, ko mi je prišel fotr nekaj gušit in sem mu rekel "Bejži stran kaj neja vijiš da dirko gledam!", pa čujem dretje TV-komentatora angleškega .... Sem mislil, da se mi bo utrgalo... In pol sem šel s familijo na pohorsko omleto k Perkotu.

Upam, da mi Rossi ne zameri, ker gledam dirke :)

Aha.... zdej pa vemo kdo je kriv....

Se mi je zdelo, da ni mogu kr tako past.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, Rossi je rekel, naj ne sovražimo Haydna, saj si ni sam kriv, da je malo čudn, pa da prihaja iz bolj smešnih krajev :P In da pač vsako tele ma svoje vesele in pač njihovo vesele letos je prvo mesto od sineka :)

Kje si pa to pobral?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi vm reku ni pomoči rossi je car in vedno bo to je živa resnica sicer pa res usako tele ima svoje vesele in rossiju se ne da več veselit zatu je pa tud fuknu k rad gleda kaku teleta norijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!