Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

Hajden je zmagal Rossi je zgubu...

Vale je pritegnil množično zanimanje za motoGP,kar je sigurno pozitivna reč(otroci od 7 let vedo kdo je),po drugi strani vidimo in beremo izjave ljudi ki me močno spominjajo na Ultrase pri nogometu,v stilu moja ekipa je tabulša vse ostale je treba ubit!Dejte no prosim vas sveže pečeni strokovnjaki take izjave kot jih berem že neki časa tu ne sodijo v motociklizem,saj mi je jasno da je povprečje teh stručkotov je 16let ampak malo spoštovanja pa si ja zaslužijo,najprej je bil Max gnida(res je smotan samo to še ne pomeni da ga je treba ubit) pol je bil Gibo tisti ki ga je treba odstrelit,zdaj je na vrsti Heidi,drugo leto bo kdo? :cry:

Menim da je skrajni čas da Moderatorji pomirijo hormone...

Vsem je popolnoma jasno da je Vale ta boljši,to še ne pomeni da moramo vsi za njega navijat,jaz ga ne maram več zaradi vas ki ne znate več objektivno gledat na stvari.

Nebi raje se mal pomenli o tehničnih stvareh?! recimo zakaj motor od Valeta ima glas kot V motor čeprav ima linijskega?

verjento to ne zanima nobenga,ker to je motociklizem..

pa brez zamere :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi raje se mal pomenli o tehničnih stvareh?! recimo zakaj motor od Valeta ima glas kot V motor čeprav ima linijskega?

No tole me pa res zanima, veš mogoče zakaj ima tak glas :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tole me pa res zanima, veš mogoče zakaj ima tak glas :hmm:

Kolikor sem jaz štekal delata(užig) 2 po 2 cilindra menda imenujejo to "big bang" zato da ma tak glas,siguren pa nisem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težko je postat svetovni prvak med najboljšimi... ... še težje pa je branit ta naslov....za valeta vsi vemo kolk dolg ga je držal.... nekterim pa to ni uspelo, npr. Robertsu al pa Crilvje-ju .... mislim da hejdn spada u isti koš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haydn je dubu svojih 5 minut slave sicer pa drugu letu bo rossi dokazal kdu je najbolši sicer pa je dani bulši k nicki sm niso mu pust da bi voz taku kurk on zna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haydn je dubu svojih 5 minut slave sicer pa drugu letu bo rossi dokazal kdu je najbolši sicer pa je dani bulši k nicki sm niso mu pust da bi voz taku kurk on zna

:lol1: :lol1:

Ne seri..

Seveda so mu pustil, da vozi tko,kot zna.

To je tud pokazal na predzadnji dirki.

Sicer pa, bravo Nicky!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa to pobral?!

Kreativno pisanje pač. Da ni slog vedno isti dolgočasen v stilu:

"Rossi je car."

"Ne pa ni, peder je."

"Hayden je konstant."

"Ne, pa ni, pojma nima..."

Kot je rekel Ice, ki te zadeve bolj pozna - _vaški_ slog pač...

zdj boš reku da je znalš to naredu? zadrž take komentarje raj zase :D

res je da je rossi najbolši, ampak letos je biu Hayden pač boljši :)

Govorimo o ekipah. Rossi kot voznik je verjetno še zmer boljši od Haydna, vendar pa je Rossiju dvakrat grdo zatajil motocikel...

ampak, brezveze je teoretizirati - Hayden je letos prvak. Verjetno si je zaslužil :)

Nicky je bil letos pač najboljši. In tudi na zadnji dirki je bil pač boljši od Rossija. Pripeljal je do 3. mesta, medtem ko se je vodilni v skupnem seštevku sesul in to čisto po svoji napaki. Ampak to nima veze, spet je Nicky tisti, kateremu je bila šenkana zadnja dirka a ne?

Pač, ni mi simpatičn. Če bi si izbiral, s katerim se bom družil ali oženil, bi pač izbral Rossija :)

Ja prav zanimivo je to da je na zadnji dirki Dr. naredil dve (2) napake in zaradi tega izgubil prvenstvo

in je kljub temu car in oh in sploh :hmm: Nicky ki pa je vozil celo leto praktično brez napak pa je

največji luzer in si sploh ne zasluži naslova :hmm: :hmm:

tudi jaz vozim praktično brez napak, res pa je, da v povprečju ene 80 kmh počasneje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi vs Hayden:

“I’m very happy about Nicky [Hayden] winning the title,” Rossi graciously said. “In my personal ranking, if I don’t win, Nicky is my favorite, because is a great guy, apart of a great rider. We fight a lot this year on the last race for the championship, but our relationship out of the track is exactly the same as 2003 when Nicky arrive in Honda. This is not easy for this sport, for this type of sport, this type of riders.

“I like him, I like his family. For example, his father [Earl] come personally to my motorhome after Portugal to make congratulations after Nicky crash, so I say, f---, is very much a gentleman. He’s a gentleman when [Dani] Pedrosa touch him always. I think he deserves the championship.”

Več na http://www.cyclenews.com/ShowStory.asp?HeadlineID=10118

Vale :OK: :OK: :OK:

Nicky :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi vs Hayden:

Vale :OK: :OK: :OK:

Nicky :OK: :OK: :OK:

Ampak vseeno ga mam na sumu (Rossija), da bi bil bolj vesel, če bi on zmagal in ne Nixon. :grim :lol: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej ga vraga, Nicky je dokazal da pregovor drži.

POČASI SE DALEČ PRIDE :D :D

lp

tale je pa zmagovalna :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:glare:

Kako so nekateri Rosičevi navijači zafrustirani, ne morš verjet. Počasi se bo treba sprijazniti, da Rosič ni več tisto, kar je bil. Včasih ni klonil pod pritiskom.

Hayden ga je letos dobro dotolkel, drugo leto upam da še bolj. :)

izmeček + laik si ti, ki daješ takšne butaste izjave. Poglej si Rossijeve komentarje v delu; poleg tega, da se je boril v MotoGP razredu, je še testiral Ferratrija. Tupo nevedno, razumeš zdaj. :wacko: :slap:

Pedrosa je pa 100% boljši od Nicky-ja in mislim, da bo nasljedne leto Dani tisti, ki se bo z Rossijem boril, dokler Rossi ne bo naredil 100 pik prednosti v svojo korist. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, je blo fajn mal obujat spomine na takšne dobre tekme, kot so bile to sezono :) Na vsaki dirki se blo neki novega. Se mi zdi, da so vsaj enkrat na stopničkah bili vsi vozniki, le iz ekipe pramac d'Antin ne pa Ilmor. Tech 3 yamaha tud ne :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izmeček + laik si ti, ki daješ takšne butaste izjave. Poglej si Rossijeve komentarje v delu; poleg tega, da se je boril v MotoGP razredu, je še testiral Ferratrija. Tupo nevedno, razumeš zdaj.
In kaj naj razumem, brihtnež? Kaj potem, če je testiral "Ferrarija"?

Pejt spat. Nisi vreden, da pobrišeš prah z mojega avta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dobr je blu gledat use rossijeve vzpone in padce še posebej mi je bla predzadna dirka uredu k je dani sm szbu haydna k mu sm čestitam:)

ampak na koncu je biu še vedno PRVAK :OK: :OK: :OK: :OK: :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je mozno da sta mela haydn pa pedrosa razlicne motorje saj po obliki reze za zajemanje zraka sta mal drugacni je mozno tut u masini kej drgac

[attachmentid=85691]

post-539-1163102061_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je mozno da sta mela haydn pa pedrosa razlicne motorje saj po obliki reze za zajemanje zraka sta mal drugacni je mozno tut u masini kej drgac

Mašine so bile kar različne, Nickyjev Evo je imel drugo šasijo, sklopko in elektroniko pa verjetno še kaj

Dani je imel lanski model z letošnjo elektroniko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je mozno da sta mela haydn pa pedrosa razlicne motorje saj po obliki reze za zajemanje zraka sta mal drugacni je mozno tut u masini kej drgac

[attachmentid=85691]

Kokr mi je znano je samo Nikijeva oziroma prva repsolka sestavljena na Japonskem vse ostale pa na Nizozemskem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr mi je znano je samo Nikijeva oziroma prva repsolka sestavljena na Japonskem vse ostale pa na Nizozemskem.

Ne bo držal, vseh 6 Hond sestavljajo in servisirajo na japonskem.

Iz Nizozemske pa prihajajo TenKate Honde za SBK .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!