Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

:slap: :slap: V eni od tem je blo govora o egoizmu nekaterih Rossijevih navijačev <_< mislim da je to tipičen primer tega: Biaggi nima pojma, Gibernau je nesposoben, Pedrosa je peder, ostali nimajo pojma, samo Rossi zna vozit :BUA:

Advokat: Sicer v teh tvojih zadnjih objavah nisi navedel za koga resnično navijaš, a iz tvojega odnosa in tvojih izjav sklepam da navijaš za Rossija :angry2:

Zdej se pa mal zamislte nad - po vaše t.i. slabim karakterjem nekaterih dirkačev - raj se zamislite nad karakterjem navijačev, ki pišejo take poste in spoznali boste zakaj nisem pristaš Rossija <_<

PSIHOPATA STA OBA DA bosta vedla! :kva2:

Da se ne pozab iz kakšnega testa je Pedrosa:

svetovni prvak 125ccm

nato prestop v klaso 250ccm --------> 2 leti prisoten v tej klasi in 2 leti dominiral konkurenco z naslovom svetovnega prvaka. Če smo pošteni: tudi Rossi prvo leto NI osvojil naslov sv. prvaka, ko je prestopil v klaso 250. Mislm, da ma Pedrosa zelo velik potencial in ne bo se šlo čuditi, če bo letos eden od večjih konkurentov Rossiju.

ne klobasej no(to so tvoje špekulacije, eno je pa kaj bo pokazal v praksi)

jaz sem za

Chris Vermeulen/a :OK: :OK: :OK:

ups: sej res Biagi je tud dominiral v 250 klasi če me ne daje skleroza... :hmm:

v GP :eek: :eek: :eek: .... zato ne dajat nekih strašnih napovedi

počakmo pa se bo kmalu videlo je res tak mačo al ni :OK: kapo dol če pomede s konkurenco :D

jaz sem za

Chris Vermeulen/a :OK: :OK: :OK:

ups: sej res Biagi je tud dominiral v 250 klasi če me ne daje skleroza... :hmm:

v GP :eek: :eek: :eek: .... zato ne dajat nekih strašnih napovedi

počakmo pa se bo kmalu videlo je res tak mačo al ni :OK: kapo dol če pomede s konkurenco :D

jaz se strinjam s tvojo izjavo(BIAGGI se mi zdi , da je bil celo 5-krat sv. prvak v 250 klasi, kaj pa moto gp,

polulal se je in samo govori tako kot jure, ki je zagovornik maksa biaggija)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se strinjam s tvojo izjavo(BIAGGI se mi zdi , da je bil celo 5-krat sv. prvak v 250 klasi, kaj pa moto gp,

polulal se je in samo govori tako kot jure, ki je zagovornik maksa biaggija)

A dej no? a polulov se je? a res? ti jst povem da se je kr fejst nagarov da je lahko prišel sploh v svetovno prvenstvo z 125cc motorji...to pa da je prišel v MotoGP pa da se je vozil med prvimi petimi pa dokazuje da se ni nč polulal! je res da je mal preveč iskal izgovore zakaj ni zmagoval ampak polulov se pa ni!

Pa ni treba met takih izjav ker smešiš samega sebe!

Me zanima kako bi ti lulal če bi šu samo alpe adria vozit, kaj šele MotoGP!

P.S. brez zamere, ampak ne morte pisat da fantje k vozjo svetovno, da lulajo! Carji so vsi od prvega do zadnjega, le da imajo nekateri fejst bolše pogoje za delo kot drugi!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I could do the same on the bikes if I was given a bit of time to practise-Alonso

Ja for shore :baa: :lol1:

Ta je dobra ja :lol1:

Moje mnenje...težje presedlat iz 2eh koles na 4 kot obratno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kar pa seveda ni to, kar je Alonso dejansko rekel:

Vir: http://www.elmundo.es/elmundodeporte/2006/...1140100890.html

"Yo también puedo subirme en una moto y quedarme a un segundo de ellos después de estar entrenando durante tres años, pero no podría pretender ganarle a gente como Pedrosa, que lleva montando en moto desde los tres años".

Kar pomeni približno: "Po treh letih treninga z motocikli bi mogoče zaostajal za kakšno sekundo - ampak ne bi niti sanjal o tem, da bi izzival tipsone, kot je npr. Pedrosa - ki vozi motorje že od svojega tretjega leta..."

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glihprej sem videl reklamo na eurosportu, da začnejo s 25. marcem s prenosi v živo! :OK:

Žalostno pa je, da ne bo prenosa uradnega testa iz Barcelone, ki bo 5. marca. :BUA: Vsaj tako piše v tv sporedu.

5. marec je že ta nedelja :kva2: A kdo ve, kje bi se dalo to pogledat? Mogoče na kakšnem satelitskem kanalu, morda preko neta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glihprej sem videl reklamo na eurosportu, da začnejo s 25. marcem s prenosi v živo! :OK:

Žalostno pa je, da ne bo prenosa uradnega testa iz Barcelone, ki bo 5. marca. :BUA: Vsaj tako piše v tv sporedu.

5. marec je že ta nedelja :kva2: A kdo ve, kje bi se dalo to pogledat? Mogoče na kakšnem satelitskem kanalu, morda preko neta?

MotoGP.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MotoGP.com

Live timimg bo že (tako kot vedno), za Live Video pa ne vem - nisem nikjer zasledil kakšne novice o tem na njihovi strani. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glihprej sem videl reklamo na eurosportu, da začnejo s 25. marcem s prenosi v živo! :OK:

Žalostno pa je, da ne bo prenosa uradnega testa iz Barcelone, ki bo 5. marca. :BUA: Vsaj tako piše v tv sporedu.

5. marec je že ta nedelja :kva2: A kdo ve, kje bi se dalo to pogledat? Mogoče na kakšnem satelitskem kanalu, morda preko neta?

kr iz zakulisja direkt v slovenijo:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Live timimg bo že (tako kot vedno), za Live Video pa ne vem - nisem nikjer zasledil kakšne novice o tem na njihovi strani. :?

Bo, bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Live timimg bo že (tako kot vedno), za Live Video pa ne vem - nisem nikjer zasledil kakšne novice o tem na njihovi strani. :?

že par let lahk vse spremlaš v živo, plačaš par evro pa je .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dons se je v Milanu predstavila ekipa Camel Vumaha, Žamaha ali Yamaha :P Ekipa ostaja ista: Valentino in pa edwards, ki je dons praznoval tudi 32. rojstni dan

post-2044-1141073642_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dons se je v Milanu predstavila ekipa Camel Vumaha, Žamaha ali Yamaha :P Ekipa ostaja ista: Valentino in pa edwards, ki je dons praznoval tudi 32. rojstni dan

Vse najboljse Colin :drunk: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5. marec je že ta nedelja :kva2: A kdo ve, kje bi se dalo to pogledat? Mogoče na kakšnem satelitskem kanalu, morda preko neta?

na www.motogp.com bo live coverage, tako piše ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na www.motogp.com bo live coverage, tako piše ...

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!