Skoči na vsebino

MotoGP 2006


Špilferderber

Priporočene objave

začenjajo se kvalifikacije za GP klaso :kva2: ...kdo pa je padel, da z nekimi metlami hodijo po pisti :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

REZULTATI KVALIFIKACIJ:

1.Capirossi DUC

2.Gibernau DUC

3.Nakano KAW

4.Hayden HON

5.Pedrosa HON

6.Elias HON

7.Melandri HON

8.Depuniet KAW

9. Rossi YAM

Zadnji krog Capirossija sem gledal z odprtimi usti :kva2: :kva2: :kva2: kaj mali dela s tem motorjem :OK: :OK: :OK:

Mam filing da bo letos Yamaha tudi z Rossijem s težavo dohajala ducatije, honde in celo kawasakije. <_< glede na uvrstitve obeh Yamah vse kaže na to <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam filing da bo letos Yamaha tudi z Rossijem s težavo dohajala ducatije, honde in celo kawasakije. <_< glede na uvrstitve obeh Yamah vse kaže na to <_<

dirka je jutri, tako da ne se prenaglit z napovedmi .) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam občutek da je letos velik težje priti na prva mesta na kvalifikacijah,ker letos so tok izenačeni vsi skup :blink: Drgač me je pa zelo presenetu Kawasaki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da rossi ne bo to sezono pogorel... :(

Goooo Rossi!!!!!!!!!!!!!!!!!

zarad mene nj kr pogori :devil: :P :)

komej čakam na ju3 :) mojedva štartata iz 4ga pa 5ga mesta :)

dirka bo čist preveč zanimiva!!! :D :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zarad mene nj kr pogori :devil: :P :)

komej čakam na ju3 :) mojedva štartata iz 4ga pa 5ga mesta :)

dirka bo čist preveč zanimiva!!! :D :OK: :OK:

ja ja je ze cajt za spremembe na vrhu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zarad mene nj kr pogori :devil: :P :)

komej čakam na ju3 :) mojedva štartata iz 4ga pa 5ga mesta :)

dirka bo čist preveč zanimiva!!! :D :OK: :OK:

ta 5ga si kar domov odpelji :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka čast Krawoskakijem :worship: Očitno so končno najdl formulo za konkurenčn motor

Upam, da bo dirka zanimiva kot še nikoli :OK:

Sam qwa so odletel u motogp tam k rossi. Olje je hudič ja, sploh če se znajde na asfaltu :)

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka čast Krawoskakijem :worship: Očitno so končno najdl formulo za konkurenčn motor

Upam, da bo dirka zanimiva kot še nikoli :OK:

Mislim, ne - vem, da bo jutri dooooobra dirka. Yamaha taktično skriva adute .) Mi Yamaha boysi smo za Rossija!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"pole position" je za 1.532s hitrješi od lanskga leta :D kr dost napredka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aktualnega motociklističnega prvaka Valentina Rossija in Yamaho čaka v letošnji sezoni najtežji posel v zadnjih treh letih, odkar Italijan vozi za japonsko moštvo.

Yamaha je lani v vseh treh kategorijah (125, 250, 500 kubičnih centimetrov - Moto GP) osvojila naslov svetovnega prvaka.

Če sodimo po zimskih testiranjih, se je kakovost na motociklističnem vrhu izjemno razširila, saj so se štirim Hondinim dirkačem v boju za laskave lovorike pridružili še štirje asi - dva iz Ducatija in dva iz Kawasakija. Največji napredek je po uvodnih testiranjih naredil Ducati, ki je pred letošnjo sezono Italijanu Lorisu Capirossiju ob bok postavil Španca Seteja Gibernaua. Omenjeni tandem je bil med najhitrejšimi na dirkališčih v malezijskem Sepangu, na avstralskem Phillip Islandu in v španskem Jerezu, zato ne bi bilo prav nič čudnega, če bi na prvi dirki sezone posegel po zmagi.

Na testiranja je že reagiral šampion Rossi, ki je svoje delodajalce glasno okaral in dejal, da je njegov letošnji motocikel prava mala katastrofa. Doktor, kot ga kličejo, tako že pred štartom nove sezone išče alibi, da bi v primeru katastrofalne uvrstitve na uvodni dirki sezone pripravil navijače na slabše rezultate in ga mediji ne bi takoj vrgli s prestola kralja pollitrskega razreda. Očitno je Ducati uspešno nadgradil lanski model desmosedici, ki je v sklepnem delu minule sezone pobral dve zmagi. Velik delež je dodal tudi gumar Bridgestone, ki je podobno kot pred leti v formuli 1 povozil francoski Michelin.

Tudi Kawasaki doživlja preporod. Zelena raketa je konkurenčnejša predvsem zaradi japonskih pnevmatik iz otoka Kjušu in Japonca Šinje Nakana, ki je na zadnjih testiranjih v Jerezu enkrat celo imel najhitrejši čas. Pri tovarniški Hondi vse stavijo na prišleka iz četrtlitrskega razreda Daniela Pedroso, ki naj bi Japonce končno potegnil iz pepela in jih zavihtel na prestol. Težko je verjeti, da bi 20-letnik iz Sabadela že v svoji prvi sezoni Moto GP postal svetovni prvak, a zmaga kljub temu ni nemogoča. Lahko bi bil presenečenje prve dirke v Jerezu, kjer bo imel podporo več kot 100.000 navijačev, poleg tega pa bo pravzaprav drvel po domači stezi.

vir dr.Požar

Direkt :slap:

Za začetek MotoGP meri prb.998ccm ne pa 500ccm kot pred leti :slap: :BUA:

Gumar Bridgestone v F1 nekak ni ravn povozil Michelina :blink: :wacko:

Tatret stavk pa NO COMENT .) :slap:

Glede kvalifikacij...svaka čast Ducatijem,predvsem Capirossiju :worship: :worship: :worship:

Tut Kawasakiji niso slabi letos...

Yamaha pa ne vem a se hecajo al kaj :? ...slabo jim kaže čeprov Rossijevci upamo na najbolš :OK:

Kolkrat smo že vidl D Doktorja v prvem ovinku prehitet celo kompanijo sovoznikov...kaj šele v prvem krogu :devil: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, ne - vem, da bo jutri dooooobra dirka. Yamaha taktično skriva adute .) Mi Yamaha boysi smo za Rossija!

ne samo yamaha boysi, ampak tudi yamaha girls :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

REZULTATI KVALIFIKACIJ:

1.Capirossi DUC

2.Gibernau DUC

3.Nakano KAW

4.Hayden HON

5.Pedrosa HON

6.Elias HON

7.Melandri HON

8.Depuniet KAW

9. Rossi YAM

Zadnji krog Capirossija sem gledal z odprtimi usti :kva2: :kva2: :kva2: kaj mali dela s tem motorjem :OK: :OK: :OK:

Mam filing da bo letos Yamaha tudi z Rossijem s težavo dohajala ducatije, honde in celo kawasakije. <_< glede na uvrstitve obeh Yamah vse kaže na to <_<

Zadnji krog je bil res :worship: , ducatija ze prakticno od svojega vstopa v motogp "potiho" opozarjata nasa in mislm, da je nastopu njihov cas, kar se pa kawasakije tice sem pa mal skepticen, mislm da motor ne bo delu skoz celo dirko tko, k bi mogu...sicer pa, pustmo se presenett, sm za rossija, ampak mislm da bo letos tezka, nej zmaga najboljsi!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glasujem za to, da zmaga moj priljubljeni moped ter priljubljeni voznik. :OK:

Kar pa bo, glede na to, da moj priljubljeni voznik ne vozi mojega priljubljenega mopeda, bržkone precej težko, če že ne popolnoma nemogoče. :fredy: :grim :grrr :hmm:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne samo yamaha boysi, ampak tudi yamaha girls :P

Se opravičujem, ker sem lepši spol zanemaril - jasno, da ste zraven! :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!